1. Ziņas, stāsti un notikumi
  2. BEV Concepts
Ātrā atlase
Elektroauto Nākotne

Toyota elektriskā nākotne ir klāt

Pieaugošs elektroauto klāsts

Pateicoties inovācijām alternatīvo degvielas veidu izmantošanas un bezemisiju piedziņas tehnoloģiju jomā, Toyota turpina vadīt virzību uz oglekļa neitralitāti. Iepazīsties ar jaunajiem koncepta modeļiem, kas iezīmē elektrisko akumulatora automobiļu nākotni: Urban SUV Concept un Sport Crossover Concept.

Urban SUV Concept
Drosmīgs, kompakts pilsētas piedzīvojumu meklētājs
Izbaudi pilnīgi elektrisku jaudu ar Toyota Urban SUV Concept, kas pieejams gan ar priekšējo, gan ar pilnpiedziņu. Šis automobilis ir konstruēts tā, lai kalpotu ilgi, domājot par kvalitāti un uzticamību, un piedāvā iespēju izvēlēties starp diviem akumulatora veidiem, lai apmierinātu individuālās braukšanas diapazona un pieejamības vajadzības.

Elektrificēta braukšana bez kompromisiem

Drosmīgs, bet kompakts dizains ar spēcīgu personību – Urban SUV Concept nodrošina paaugstinātu braukšanas pozīciju, kas sniedz tev neviltotu pārliecību.

Sport Crossover Concept
Jauna elektrificēta stila ikona
Toyota elektriskās revolūcijas priekšgalā ir Toyota Sport Crossover Concept. Jauna stila ikona, kas iemieso dinamiku un enerģiju – konceptauto raksturo pievilcīgas universāla tipa līnijas un aerodinamisks siluets, kas sniedz izcilu komfortu un plašu salona telpu.

Elektrisks dzīvei

Ar piecu durvju praktiskumu, lielu bagāžas nodalījumu un daudz vietas kājām aizmugurē Sport Crossover Concept ir piemērots mūsdienu dzīvesveidam bez kompromisiem attiecībā uz komfortu.

Elektroauto klāsts
Apskati elektriskos akumulatora automobiļa modeļus
Iepazīsties ar pašreizējo Toyota elektrisko akumulatora automobiļu klāstu, kura priekšgalā ir Toyota bZ4X. Automobiļi ir izstrādāti, domājot par nākotni, virzoties uz oglekļa neitralitāti, izmantojot bezizmešu tehnoloģijas un alternatīvus degvielas veidus.