1. Beyond Zero
  2. Mobility
Ātrā atlase
Ātrā atlase

Tālāk par ierobežojumiem

Kad mēs varam brīvi pārvietoties, viss ir iespējams. Tādēļ mēs strādājam pie tā, lai palīdzētu radīt pasauli, kurā ikviens var brīvi pārvietoties. Tādēļ mēs esam 2018.–2024. gada olimpisko un paralimpisko spēļu partneris. Un tādēļ mēs 2024. gada izstādē Parīzē prezentēsim plašu jaunu mobilitātes risinājumu klāstu.

Tas ietver cilvēku atbalsta robotu, kas palīdz cilvēkiem, kuri nevar viegli pārvietoties paši. Turpretī i-Ride ir pilnībā elektrisks transportlīdzeklis, kas ir paredzēts ratiņkrēslu lietotājiem, lai padarītu pārvietošanos vieglāku un efektīvāku.

C+Walk T

Elektrisks, kompakts un viegli manevrējams – stilīgais C+Walk T ir izstrādāts, lai palīdzētu pasažieriem viegli un droši pārvietoties pilsētā. Neatkarīgi no tā, vai tu stāvi, sēdi vai esi ratiņkrēslā, šis videi draudzīgais ar akumulatoru darbināmais elektriskais transportlīdzeklis vienmēr ir gatavs doties ceļā, lai padarītu pārvietošanos aizraujošu ikvienam.

Cilvēku atbalsta robots

Toyota cilvēku atbalsta robots pārraksta mobilitātes robežas, palīdzot dzīvot patstāvīgāk tiem, kam ir nepieciešams atbalsts ikdienā. Tas spēj pārvietoties autonomi, un tas nenogurstoši izpildīs dažādas tā vadītāja dotās balss un planšetdatora komandas.

Pieejamais cilvēku transportētājs

Vēl viens veids, kā mēs cenšamies doties tālāk par nulli, ir palīdzēt tiem, kuru kustību spējas ir ierobežotas. Pieejamais cilvēku transportētājs tika izstrādāts, lai nodrošinātu vecāka gadagājuma cilvēkiem un cilvēkiem ar invaliditāti, kā arī grūtniecēm un ģimenēm ar maziem bērniem iespēju iekāpt sabiedriskajā transportā un izbaudīt mazliet vairāk brīvības.

i-Ride

i-Ride ir ģeniāls elektriskais automobilis, kas ir viegli pieejams ratiņkrēslu lietotājiem, un to var vienkārši kontrolēt ar kursorsviru. Tā unikālais sēdekļu izkārtojums un automatizētās braukšanas funkcijas sniedz brīvību un sirdsmieru tā lietotājiem.

i-Road

Izcilā, novatoriskā “aktīvā atbalsta” tehnoloģija ļauj Toyota i-Road būt intuitīvam un aizraujošam, vienlaikus nodrošinot vieglāku pārvietošanos pilsētā. Tas palīdz vienlaikus samazināt sastrēgumus un piesārņojumu.

T-HR3

Vēl viens robots ar misiju – T-HR3 ir humanoīda ierīce, kura ir aizraujoša, bet ar nopietnu mērķi. Precīzi atdarinot kustības, T-HR3 spēj palīdzēt ārstiem un pacientiem, atvieglojot procedūras attālināti, tostarp dzīvībai bīstamās situācijās.

E-Care

Papildu mobilitātes brīvību nodrošina Toyota E-Care, kas piedāvā virtuālas veselības pārbaudes un ārsta izmeklējumus tiem, kam ir mazāk iespēju pārvietoties. Tas dodas tur, kur tas ir nepieciešams.

Tālāk par nulli — Toyota ceļš pretī labākai pasaulei

Skatīt vairāk

Tālāk par emisijām

Skatīt vairāk

Tālāk par gaidīto

Skatīt vairāk

Tālāk par izaicinājumiem

Skatīt vairāk