1. Let's go beyond
 2. Experience

Mēs virzāmies tālāk no gaidītā

Mūsu mērķis ir padarīt katru braucienu patiesi patīkamu ikvienam. Tas nozīmē, ka mēs ņemam vērā katras personas unikālās mobilitātes vajadzības. Un tas nozīmē rūpes ne tikai par mūsu vadītājiem, bet arī par pasažieriem un ikvienu, kuru ietekmē mūsu automobiļi. Tādi koncepti kā LQ izmanto mākslīgo intelektu, lai saprastu vadītāju un nolasītu priekšā esošo ceļu, saglabājot ikviena drošību. Turpretī Toyota T-Mate ir viedās sistēmas, kas brīdina tevi un sniedz tev norādījumus visa brauciena laikā. Mēs esam izveidojuši arī THUMS – virtuālo sadursmju programmatūru, kuru esam kopīgojuši ar visiem automobiļu ražotājiem, lai visi varētu izmantot tās sniegtās priekšrocības. Jo mūsu mērķis ir doties tālāk par nulles emisijām un pilnībā novērst negadījumus.
 • Negadījumu novēršanas redzējums

  Izmantojot jau pazīstamās drošības funkcijas, kas ir pieejamas visos Toyota modeļos, mēs paplašinām drošības jēdzienu, iekļaujot tajā autonomās braukšanas tehnoloģiju. Tā sākas ar Toyota T-Mate – sensoru klāstu, kas atrodas viscaur automobilī un ir vienmēr modri un gatavi tev palīdzēt. Mēs pastāvīgi cenšamies attīstīt tehnoloģijas, lai varētu pilnībā novērst transportlīdzekļu sadursmes.

 • Toyota T-Mate

  Ar Toyota T-Mate mēs ieviešam vairākas savienotas funkcijas, kas sadarbojas, lai sekotu līdzi visam, kas notiek tev apkārt. No inteliģentā attāluma eholokatora līdz palīdzībai auto novietošanai stāvvietā, no panorāmas skata monitora līdz sadursmes novēršanas sistēmai – tas ir kā draugs, kas ir tev līdzās, lai sniegtu tev norādījumus un pārliecinātos, ka tu esi drošībā.

 • THUMS

  Toyota ir izveidojis progresīvu digitālo programmatūru, lai analizētu dažāda veida sadursmju ietekmi uz cilvēka ķermeni. Tās mērķis ir turpināt samazināt kaitējuma iespējamību. THUMS ir tik vērtīga, ka mēs to kopīgojam ar visiem automobiļu ražotājiem, lai pēc iespējas vairāk varētu izmantot tās sniegtās priekšrocības.

 • LQ

  Mēs to saucam par automobili, kas tevi mīl. Toyota LQ izmanto mākslīgo intelektu, lai reaģētu uz tavu garastāvokli braukšanas laikā – ar nomierinošu apgaismojumu, ja esi satraukts, un pielāgojot to, ja tu izrādi noguruma pazīmes, lai palīdzētu tev saglabāt modrību. LQ ir papildu iespēja pamanīt priekšā esošos ceļa apdraudējumus, lai izvairītos no negadījumiem.

Tālāk no nulles emisijām — Toyota ceļš pretī labākai pasaulei

Skatīt vairāk

Mēs virzāmies tālāk no nulles emisijām

Skatīt vairāk

Mēs virzāmies tālāk no ierobežojumiem

Skatīt vairāk

Mēs virzāmies tālāk no savām robežām

Skatīt vairāk