1. Start your impossible
  2. Videos
  3. Beautiful movement
Ātrā atlase
Ātrā atlaseSkaista kustība

Katrs izcils ceļojums sākas ar vienu soli

Kustība ļauj

Notikt neiespēja­majam

Spēja kustēties ir būtiska cilvēka esamības sastāvdaļa. No tās ir atkarīga liela mūsu dzīves daļa, tomēr jebkurā brīdī tā var tikt apgrūtināta vai mums atņemta. Toyota tic, ka šodienas neiespējamo var padarīt iespējamu rītdien, atraisot visu cilvēka gara potenciālu ar kustību un mobilitātes palīdzību. Ikvienam. Jo vairāk cilvēku brīvi un pilnībā pārvietojas, lai paveiktu ikdienas uzdevumus un piepildītu savus sapņus, jo tālāk cilvēce var kopīgi virzīties uz priekšu.

Pāreja no tā, kas tu esi, uz to, par ko tu kļūsi.

Soļi pretī medaļām

Virzīšanās uz priekšu, lai sasniegtu neiespējamo

Toyota vispasaules komandas atlēti Sintija Apija (Cynthia Appiah) un Zebastians Modins (Zebastian Modin) nekad neļāva neiespējamajam stāties savā ceļā. Sākot ar spēju pārvarēt sevi un stereotipus, lai kļūtu par pasaules līmeņa bobsleja braucēju, un beidzot ar paralimpisko distanču slēpošanas sapņu piepildījumu, viņi nekad nepārstāja ticēt tam, par ko viņi kļūs. Un arī tu to vari.

 

Kustības brīvība.

Visiem.

Toyota veido labāku pasauli ar mobilitātes palīdzību

Mēs ticam, ka kustību spēks var pilnībā atraisīt cilvēces potenciālu. Tāpēc mēs esam apņēmušies palīdzēt cilvēkiem visā pasaulē spert soļus pretī savu sapņu piepildīšanai, izmantojot mobilitātes tehnoloģiju. Neatkarīgi no tā, vai tā ir došanās uz deju nodarbību kā parabalerīnai Poliannai Houpai (Pollyanna Hope), vai palīdzība vieglāk pārvietoties ikdienā, mēs nogādāsim tevi jebkur, kur tev jādodas, lai sasniegtu neiespējamo.