1. Start your impossible
  2. Videos
  3. Doors
Ātrā atlase
Ātrā atlase

 

Durvis

Robežu pārkāpšana sākas ar ticību sev

Pat ja tas šķiet neiespējami

Virzies uz priekšu

Viena lieta, kas mums visiem ir kopīga pat ar labākajiem atlētiem pasaulē, ir mūsu spēja sasniegt neiespējamo. Tev vienkārši jātic sev. Viņi ticēja, ka var sasniegt sporta virsotnes. Tu, iespējams, tici tam, ka spēj mainīt pasauli ar zinātnes palīdzību vai vienkārši pabeigt savu pirmo pusmaratonu. Neatkarīgi no tā, kādu neiespējamo tu izvēlies, tu vari to sasniegt. Lai spertu pirmo soli, ir vajadzīga tikai drosme.

Viens solis. Bezgalīgas iespējas.

Sapņi par

zeltu

Durvju atvēršana uz olimpisko zeltu sākas ar sapni

Par olimpieti nepiedzimst. Dženīna Floka (Janine Flock) izvēlējās padarīt savu neiespējamo iespējamu. Viņa iztēlojās, kā sacenšas, pārstāvot savu valsti pasaules priekšā, un pēc tam drosmīgi spēra pirmo soli. Dažreiz sākums var šķist grūtākais ceļojuma posms. Bet, kad esam saņēmuši drosmi, mēs visi varam īstenot jebkuru neiespējamo.

Mēs

nogādāsim

tevi galamērķī

videi

draudzīgāk.

Mobilitāte, kas radīta tev un mūsu planētai

Toyota tic, ka mobilitāte var atvērt jaunas durvis uz tīrāku pasauli. Tāpēc mēs esam izstrādājuši Mirai, degvielas šūnu elektrisko autobusu Sora un e-Palette, kas darbojas ar ūdeņraža un elektrības enerģiju. Lai tu varētu virzīties pretī savam neiespējamajam un elpot vieglāk, darot to.