1. Electrified
 2. Battery electric
 3. Toyota bZ
Ātrā atlase

Dodies tālāk par nulles emisijām ar Toyota bZ

Tas ir jaunas aizraujošas ēras sākums. Dodies tālāk par nulles emisijām ar pilnīgi jauno bZ sēriju, kas pārveidos tavu ikdienu un auto lietošanu. Mūsu mērķis ir nodrošināt labāku mobilitāti ikvienam. Iepazīsti nākamās paaudzes inovatīvos elektromobiļus: nevainojamu moderna dizaina un izcilu spēju apvienojumu, kas paceļ nulles emisiju braucienus jaunā līmenī. Samazini savu ietekmi uz planētu, izbaudi izcilu veiktspēju un novērtē klasē vadošo inovatīvo funkciju klāstu, izvēloties Toyota bZ sēriju. Toyota bZ ir vēl viens mūsu solis ceļā uz ilgtspējīgu sabiedrību. Ir pienācis laiks doties tālāk par nulli un atklāt Toyota bZ.

Iedvesmojošas iespējas

Uz cilvēku orientēts dizains, labāka mobilitāte visiem

Tālāk par nulli ir daudz vairāk nekā ietekmes uz vidi samazināšana, lai cik būtisks arī šis solis nebūtu. Galvenais mērķis ir nodrošināt labāku mobilitāti visiem, sniegt produktus un pakalpojumus, kas uzlabo braukšanas prieku, vienlaikus garantējot visu satiksmes dalībnieku drošību. Pateicoties īpašai, jaunai EV platformai, kas izveidota, iedvesmojoties no jaunas domāšanas, Toyota bZ sērija attaisno šīs cerības un ne tikai. Tās mērķis ir padarīt mobilitāti pieejamu un aizraujošu ikvienam, lai veidotu labāku sabiedrību.

Četri galvenie Toyota bZ pīlāri

Jaunā EV platforma ir radīta, lai palīdzētu īstenot šīs vērtības.

 • Tu un vide

   

  Toyota tas nozīmē ne tikai nulles emisijas, bet arī centienus maksimāli palielināt energoefektivitāti ikvienā automobiļa aspektā. Tas nozīmē, ka ir jāizvērtē automobiļa kustībai izmantotā enerģija, tostarp atjaunojamā, piemēram, saules enerģija, lai ražotu elektroenerģiju un palielinātu ar automobili nobraucamo attālumu. Toyota mērķis ir samazināt enerģijas patēriņu un atkritumus, tādēļ akumulatoru sastāvdaļas un materiālus var saglabāt turpmākai izmantošanai vai pat pārstrādāt jaunos akumulatoru moduļos.

 • Tu un tavs automobilis 

   

  Jauna veida aizraušanās ar elektriskajiem automobiļiem. Tavs automobilis ir kas vairāk nekā tikai pārvietošanās līdzeklis – Toyota bZ saprot, ka tam ir jābūt tavam viedajam partnerim. Šie elektromobiļi ietver jaunākās tehnoloģiskās funkcijas, lai nodrošinātu izcilu savienojamību, savukārt vienmērīgs paātrinājums un izcila vadāmība padara braukšanu vēl patīkamāku.

 • Tu un apkārtējie

   

  Pārveido salonu par sociālu telpu, satiekoties ar ģimeni un draugiem. Klusi, plaši un neticami ērti – Toyota bZ automobiļi nodrošina lielisku vidi kopīgiem braucieniem. Salonā būs pietiekami daudz vietas, lai pasažieri varētu mijiedarboties, dalīties idejās un atpūsties garākos ceļojumos.

 • Tu un sabiedrība

   

  Ar nulles izmešu mobilitāti un viedajām tehnoloģijām apvienojumā ar izcilu akumulatora ietilpību un savā klasē labāko drošības sniegumu, Toyota bZ rada drošāku sabiedrību, kurā ikviens var baudīt lielāku sirdsmieru.

Kāpēc izvēlēties Toyota elektromobili?

Ar vairāk nekā 25 gadu pieredzi Toyota uzņemas vadību ceļā uz pilnībā elektrisku nākotni. Ar vairāk nekā 18 miljoniem elektrificētu automobiļu uz ceļiem un 17 elektrificētiem modeļiem, no kuriem izvēlēties, Toyota turpina piedāvāt izcilas inovācijas, ko novērtē klienti visā pasaulē. Pateicoties plašajai pieredzei akumulatoru tehnoloģiju izstrādē un efektīvai enerģijas plūsmu pārvaldībai, Toyota elektromobiļi nodrošina uzticamu un ilgstošu veiktspēju.

Atklāj Toyota bZ4X

Skatīt vairāk

Toyota ar akumulatoru darbināmi elektriskie automobiļi

Skatīt vairāk