1. Electrified
  2. Fuel Cell Electric
  3. Environment
Ātrā atlase

Tīrākai pasaulei

Toyota misija ir radīt pozitīvu ietekmi uz vidi. Mēs uzskatām, ka mobilitātes nākotne ir atstāt pasauli labāku, nekā tā ir pašlaik, palīdzot nodrošināt ilgtspējīgu vidi nākamajām paaudzēm.

Tīra un droša enerģija

Ūdeņradis ir tīrs, drošs un atrodams mums visapkārt. Tas ir tik izplatīts, ka veido 70% no matērijas Visumā. Tas ļauj ražot ūdeņradi uz vietas, un, ja tiek izmantota atjaunojamā enerģija, netiek radītas oglekļa emisijas. Eiropas mēroga iniciatīvas ūdeņraža uzpildes tīkla izveides nolūkā jau ir atvērtas aptuveni 200 stacijas un katru gadu ir plānots atvērt vēl vairāk.

Tīrāks gaiss, lai kur tu dotos

“Es vēlos, lai Toyota izlaistu sapņu automobili, kas var padarīt gaisu tīrāku, nekā tas ir,” Katsuaki Vatanabe (Katsuaki Watanabe), bijušais Toyota prezidents, 2007. gadā.

Mirai ir pierādījums šīm tālredzīgajām ambīcijām, izmantojot revolucionāras tehnoloģijas, lai attīrītu gaisu, kas nonāk degvielas šūnu sistēmā. Faktiski Mirai attīra 4 730 400 litrus gaisa uz katriem 10 000 km — tas ir tāds pats tilpums, ko pieaudzis cilvēks izelpo gadā. Kāpēc apstāties pie nulles emisijām, kad var doties vēl tālāk?

Vienīgās izplūdes gāzes ir ūdens

Ar ūdeņradi darbināms auto, kas ir kā radīts nākotnei. Mirai Toyota pirmā gaisa attīrīšanas sistēma darbojas, virzot gaisu, kas ieplūst degvielas šūnā, caur aktīvās ogles filtru. Tā uztver kaitīgos piesārņotājus, attīrot gaisu braukšanas laikā.