Piesakies testa braucienam
Konfigurē savu Toyota
Toyota īpašie piedāvājumi
Toyota e-brošūras
Piesakies servisa apmeklējumam

Toyota Līzings. Ērtākā automobiļa iegāde Jūsu mūžā

Toyota Līzings piedāvā Jums izdevīgus, elastīgus un ērtus risinājumus Jūsu jaunā automobiļa iegādes finansēšanai. Mūsu mērķis ir atvieglot iegādes procesu, lai Jūs varētu iespējami ātri sēsties pie sava jaunā Toyota automobiļa stūres.

Toyota Līzings piedāvā trīs dažāda līmeņa līzinga komplektus, kas ietver dažādas iespējas. Toyota autorizētā pārstāvniecība parūpēsies par visu līzinga procesu: Jums nav jātērē laiks finanšu iestāžu apmeklēšanai, jo visas vajadzīgās darbības iespējams veikt pie Jūsu Toyota autorizētā pārstāvja. Vairākumā gadījumu lēmumu par līzinga piešķiršanu iespējams saņemt stundas laikā!

Izvēloties Toyota Līzingu, varat būt droši, ka, notiekot negadījumam, automobilis vienmēr tiks salabots, izmantojot Toyota oriģinālās rezerves daļas. Ja vēlēsieties iegādāties jaunu Toyota, Jums nebūs jāmaksā soda procenti par līzinga līguma pirmstermiņa pārtraukšanu.

Līzinga komplekti

Mums ir svarīgi, lai Jūs būtu apmierināti. Toyota Līzings piedāvā trīs dažādu līmeņu līzinga paketes: izvēlieties sev piemērotāko! Izvēlieties vienu no trīs līzinga komplektiem: Standarta līzings, Komforta līzings, Premium līzings
Lasīt tālāk...

Līzinga maksājumu kalkulators

Lai atvieglotu jums lēmuma pieņemšanu, mēs esam sagatavojuši līzinga maksājumu kalkulatoru.
Lasīt tālāk...

Līzinga varianti
Piedāvājam divus automobiļa līzinga variantus: operatīvais līzings un finanšu līzings.
Lasīt tālāk...
Vispārējie noteikumi

Pieteikšanās Toyota līzingam ir viegla un nerada problēmas. Par visām administratīvajām procedūrām parūpēsies Jūsu Toyota pārstāvis. Lasīt tālāk...

Iepazīstieties ar līzinga nosacījumiem vai konsultējieties ar speciālistu. Finanšu pakalpojuma sniedzējs ir AS „Nordea Finance Estonia“.

Jūsu sīkdatņu iestatījumi

Mēs šajā tīmekļa vietnē izmantojam sīkdatnes, lai sniegtu Jums labākus pakalpojumus. Ja piekrītat tam, turpiniet lietot šo tīmekļa vietni kā ierasts vai noskaidrojiet, kā izmainīt sīkdatņu iestatījumus, šeit.

Apstipriniet savus iestatījumus, ar ķeksīti atzīmējot lauciņu, ja piekrītat, vai izņemiet ķeksīti, ja nepiekrītat: