Toyota Līzinga varianti

Piedāvājam divus automobiļa līzinga variantus

Kādu automobiļa līzinga veidu izvēlēties? Tas ir atkarīgs no Jums un kādi ir Jūsu plāni sakarā ar automobili: vai Jūs vēlaties izmantot automobili kādu konkrētu laika posmu vai arī Jūs vēlaties kļūt par automobiļa īpašnieku pēc līzinga termiņa beigām.

Noma (operatīvais līzings)

Operatīvo līzingu ir vērts izvēlēties tad, ja automobili vēlaties lietot, bet nevēlaties iegūt to savā īpašumā līzinga perioda beigās.
  

Nomas pirkums (finanšu līzings)

 Finanšu līzingu ir vērts izvēlēties tad, ja līzinga perioda beigās vēlaties iegūt automobili savā īpašumā.


Iepazīstieties ar līzinga nosacījumiem vai konsultējieties ar speciālistu. Finanšu pakalpojuma sniedzējs ir SIA „Nordea Finance Latvia”.

Un vēl

Jo izturīgāks, jo labāk. Toyota Dakaras rallijā Jo izturīgāks, jo labāk. Toyota Dakaras rallijā Dakaras rallijā svarīgs ir ne tikai ātrums; vēl būtiskāka ir kvalitāte, izturība un uzticamība. Uzzini vairāk par TOYOTA GAZOO Racing dalību leģendārajā rallijā. Informācija par atsaukuma kampaņām Informācija par atsaukuma kampaņām Toyota vissvarīgākais ir nodrošināt satiksmes dalībnieku drošību. Katru gadu jaunu īpašnieku atrod gandrīz 10 miljoni jaunu Toyota. Nelielai daļai no tām tiek konstatēts trūkums, kura dēļ drošības paaugstināšanai nepieciešama jauna rezerves daļa vai papildu apkopes darbi. Viena no tām var būt tava Toyota. Otrās paaudzes Toyota Mirai. Joprojām nulle emisiju. Otrās paaudzes Toyota Mirai. Joprojām nulle emisiju. Kļūstot par pasaules līderi 2014. gadā ar tās pirmo ūdeņraža sedanu, Toyota ir gatava sasniegt jaunas nulles emisiju degvielas šūnu elektrisko automobiļu (FCEV) tehnoloģiju virsotnes ar otrās paaudzes Mirai koncepciju.. Jaunais Toyota PROACE CITY un PROACE CITY VERSO Jaunais Toyota PROACE CITY un PROACE CITY VERSO Gatavs darbam reizē ar jums.
Jūsu sīkdatņu iestatījumi

Mēs šajā tīmekļa vietnē izmantojam sīkdatnes, lai sniegtu Jums labākus pakalpojumus. Ja piekrītat tam, turpiniet lietot šo tīmekļa vietni kā ierasts vai noskaidrojiet, kā izmainīt sīkdatņu iestatījumus, šeit.

Apstipriniet savus iestatījumus, ar ķeksīti atzīmējot lauciņu, ja piekrītat, vai izņemiet ķeksīti, ja nepiekrītat: