Toyota Līzinga varianti

Piedāvājam divus automobiļa līzinga variantus

Kādu automobiļa līzinga veidu izvēlēties? Tas ir atkarīgs no Jums un kādi ir Jūsu plāni sakarā ar automobili: vai Jūs vēlaties izmantot automobili kādu konkrētu laika posmu vai arī Jūs vēlaties kļūt par automobiļa īpašnieku pēc līzinga termiņa beigām.

Noma (operatīvais līzings)

Operatīvo līzingu ir vērts izvēlēties tad, ja automobili vēlaties lietot, bet nevēlaties iegūt to savā īpašumā līzinga perioda beigās.
  

Nomas pirkums (finanšu līzings)

 Finanšu līzingu ir vērts izvēlēties tad, ja līzinga perioda beigās vēlaties iegūt automobili savā īpašumā.


Iepazīstieties ar līzinga nosacījumiem vai konsultējieties ar speciālistu. Finanšu pakalpojuma sniedzējs ir SIA „Nordea Finance Latvia”.

Un vēl

Jūsu sīkdatņu iestatījumi

Mēs šajā tīmekļa vietnē izmantojam sīkdatnes, lai sniegtu Jums labākus pakalpojumus. Ja piekrītat tam, turpiniet lietot šo tīmekļa vietni kā ierasts vai noskaidrojiet, kā izmainīt sīkdatņu iestatījumus, šeit.

Apstipriniet savus iestatījumus, ar ķeksīti atzīmējot lauciņu, ja piekrītat, vai izņemiet ķeksīti, ja nepiekrītat:

Uzlabo drošību Toyota tīmekļa vietnē un nodrošina minimālu pakalpojumu.

Uzlabo pakalpojumus, ko mēs sniedzam, izmantojot analītikas rīkus, uznirstošās aptaujas, vispārējo veiktspēju un pārraudzību.

Atceras pierakstīšanās datus un uzlabo lietotāja pieredzi, atceroties noteiktas izvēles.

Sekmē pilnvērtīgu pieredzi, uzglabā Jūsu apmeklēto vietņu žurnālu vai uzrāda vietējos pakalpojumus Jums tuvumā. To rezultātā var parādīt mērķtiecīgas reklāmas Toyota tīmekļa vietnē un ārpus tās.