Sazināties ar Toyota

Ja vēlies saņemt cenu piedāvājumu vai informāciju par automobiļa piegādes laiku, veiktajiem pasūtījumiem, rezerves daļu pieejamību, cenām u. c., lūdzu, nosūti informācijas pieprasījumu pārstāvniecībai.
Ja vēlies sazināties ar Toyota importētāju Toyota Baltic AS, lūdzu, izmanto zemāk redzamo saziņas veidlapu.
Sazinies ar mums
Pasta adrese
Järvevana tee 7b, Tallina 10132, Igaunija
E-pasts
cr@toyota.ee
Lauks nav aizpildīts
Lauks nav aizpildīts
Lauks nav aizpildīts
Lauks nav aizpildīts
 

Toyota Baltic AS (TBA), Endla 16, 10142 Tallina, Igaunija, un Toyota Motor Europe NV/SA (TME), Avenue du Bourget / Bourgetlaan 60, 1140 Brisele, Beļģija, kā “Datu pārziņi”, apkopos tavus Personas datus (kā aprakstīts turpmāk) tālāk aprakstītajiem mērķiem. 

 
Kad tu ar mums sazinies, iesniedzot pieprasījumu par izmēģinājuma braucienu, cenas piedāvājumu, apmeklējumu vai kādu citu informācijas pieprasījumu attiecībā uz Toyota produktiem, pakalpojumiem vai lietotnēm, izmantojot Toyota tīmekļa vietni vai Toyota lietotni, ir spēkā šādi nosacījumi:
- Tev lūgs norādīt šādus Personas datus: [vārds, e-pasts un/vai tel. numurs].
- Mēs šos Personas datus izmantosim tikai ar mērķi izpildīt un apstrādāt tavus pieprasījumus.
- Mēs nenodosim šos Personas datus citiem uzņēmumiem, izņemot gadījumus, kad tavus pakalpojumus var izpildīt, izmantojot tevis izvēlēto pilnvaroto pārstāvniecību/ remontdarbnīcu.
- Lai mēs varētu apstrādāt pieprasījumus bez kavēšanās, tavi Personas dati tiks saglabāti 6 mēnešus pēc brīža, kad tu mums tos sniedzi, un pēc šā laikposma beigām tie tiks dzēsti.
 

Šie noteikumi ir lasāmi kopā ar Vispārējo Toyota Privātuma un personas datu aizsardzības politiku, kurā ir aprakstīta tavu Personas datu apstrādes vispārējā kārtība, kas tev ir jāizlasa un kurai jāpiekrīt.

Lauks nav aizpildīts
Lauks nav aizpildīts

Paldies!

Paldies, ka sazinājies ar mums!
Mēs sniegsim tev atbildi 2 darba dienu laikā.

Turpiniet savu ceļojumu