Priekšrocības, ko sniedz Hibrīds

Vienalga, vai Tu vēlies no jauna iemīlēt auto vadīšanu, samazināt pārvietošanās izmaksas vai vienkārši jautrību bez emisijām – saraksts ar veidiem, kādos mūsu Hibrīdi spēj atstāt labu iespaidu, ir garš.

Hibrīdā dzīve ir vienkārša, vienkārši iesēdies un brauc

Tie varbūt izklausās sarežģīti, taču patiesībā mūsu Hibrīdi ir konstruēti tā, lai ar tiem braukt būtu pēc iespējas vienkāršāk. Piespiežot iedarbināšanas pogu, nav trokšņa, tikai parādās uzraksts, ka automobilis ir gatavs doties ceļā! Tā kā Hibrīda sistēma pati sevi kontrolē un visi Hibrīdi ir aprīkoti ar automātiskajām transmisijām, Tu vienkārši ieslēdz pārnesumu sviru Drive pozīcijā un baudi vienmērīgo jaudu ikvienā braucienā.

/
Hibrīds: divi dzinēji, kas darbojas tandēmā

Braucot ar mūsu Hibrīdiem, Tu dzirdēsi vairāk to, kas ir svarīgs, jo auto klusinātā elektriskā jauda izvizinās Tevi pa visu pilsētu. Braucot lielākā ātrumā, elektrisko jaudu nemanāmi nomaina efektīvais benzīna dzinējs, bet mirklī, kad tas būs visvairāk nepieciešams, abi kļūs par vienu – jo abi dzinēji strādās tandēmā, lai izšautu Tevi uz priekšu.

two engines
Hibrīda akumulatori vienmēr ir uzlādēti

Ceļojot ar mūsu Hibrīdiem, nav jāuztraucas par to, cik tālu tiksi, vienkārši uzpildi degvielu un turpini ceļu tāpat kā ar tradicionālo auto. Kad akumulators izlādēsies, benzīna dzinēja jaudas pārpalikums to atkal uzlādēs. Un tas vēl nav viss, ik reizi, kad Tu bremzēsi, arī šī enerģija tiks pārstrādāta, lai uzlādētu akumulatoru – tādējādi nekas netiek zaudēts.

charged hybrid
Draudzīgs Tavam makam un dabai

Tev ne vien patiks atrasties pie Hibrīda stūres, Tu arī patiesi novērtēsi to, cik daudz tie ietaupa. Mūsu Hibrīdi pilsētā jūtas kā mājās – tie izslēdz dzinēju, cik bieži vien iespējams, lai taupītu Tavu degvielu un naudu. Un zemais degvielas patēriņš nodrošina zemas emisijas: mūsu Hibrīdi lepojas ar zemāko CO2 emisiju savā klasē, turklāt, pretēji dīzeļa automobiļiem, arī ar ļoti zemu kaitīgo slāpekļa oksīdu līmeni (NOx).

easy wallet
Mums ir Hibrīds ikvienai gaumei

Mūsu Hibrīdu stāsts sākās 1997. gadā ar inovatoru: Prius. Kopš tā laika mūsu Hibrīdu ģimene ir augusi, un no sešu dažādu modeļu klāsta ikviens var izvēlēties sev piemērotāko. Vai Tu esi pilsētas švīts, kas meklē auto pilsētas ielām, vai aizvien pieaugošas ģimenes galva, kam grūti ietilpināt atvases savā automobilī, no Yaris līdz Auris un no Prius līdz Touring Sports, mums noteikti būs Hibrīda risinājums.

hybrid everyone

Vairāk par Toyota Hibrīdiem

Atzīmējam 20 gadu līderību hibrīdu tirgū Atzīmējam 20 gadu līderību hibrīdu tirgū Pēdējo 20 gadu laikā ir noticis daudz pārmaiņu – sākot no veidiem, kādos komunicējam un izklaidējamies, līdz tam, kā redzam pasauli sev apkārt. TOYOTA GAZOO Racing gatavi uzvarai 2017. gadā TOYOTA GAZOO Racing gatavi uzvarai 2017. gadā TOYOTA GAZOO Racing piedalīsies FIA Pasaules izturības čempionāta (WEC) 2017. gada sezonā ar hibrīda sacensību automobili TS050 HYBRID. Toyota ir pārdotākais automobiļu zīmols Baltijas valstīs Toyota ir pārdotākais automobiļu zīmols Baltijas valstīs Toyota 2016. gadā Igaunijā, Latvijā un Lietuvā ir pārdotākais automobiļu zīmols – ar 8397 pārdotiem automobiļiem. Astoņreiz „sveiks lai dzīvo“ Toyota hibrīdiem Astoņreiz „sveiks lai dzīvo“ Toyota hibrīdiem Astoņpadsmit gadus pēc mūsu pirmā hibrīda modeļa atklāšanas pārdošanas apjomi turpina pieaugt, un mēs ar lepnumu paziņojam par jaunu sasniegumu – pasaulē pārdoti jau vairāk nekā astoņi miljoni hibrīda automobiļu.
Jūsu sīkdatņu iestatījumi

Mēs šajā tīmekļa vietnē izmantojam sīkdatnes, lai sniegtu Jums labākus pakalpojumus. Ja piekrītat tam, turpiniet lietot šo tīmekļa vietni kā ierasts vai noskaidrojiet, kā izmainīt sīkdatņu iestatījumus, šeit.

Apstipriniet savus iestatījumus, ar ķeksīti atzīmējot lauciņu, ja piekrītat, vai izņemiet ķeksīti, ja nepiekrītat: