Priekšrocības, ko sniedz Hibrīds

Vienalga, vai Tu vēlies no jauna iemīlēt auto vadīšanu, samazināt pārvietošanās izmaksas vai vienkārši jautrību bez emisijām – saraksts ar veidiem, kādos mūsu Hibrīdi spēj atstāt labu iespaidu, ir garš.

Hibrīdā dzīve ir vienkārša, vienkārši iesēdies un brauc

Tie varbūt izklausās sarežģīti, taču patiesībā mūsu Hibrīdi ir konstruēti tā, lai ar tiem braukt būtu pēc iespējas vienkāršāk. Piespiežot iedarbināšanas pogu, nav trokšņa, tikai parādās uzraksts, ka automobilis ir gatavs doties ceļā! Tā kā Hibrīda sistēma pati sevi kontrolē un visi Hibrīdi ir aprīkoti ar automātiskajām transmisijām, Tu vienkārši ieslēdz pārnesumu sviru Drive pozīcijā un baudi vienmērīgo jaudu ikvienā braucienā.

/
Hibrīds: divi dzinēji, kas darbojas tandēmā

Braucot ar mūsu Hibrīdiem, Tu dzirdēsi vairāk to, kas ir svarīgs, jo auto klusinātā elektriskā jauda izvizinās Tevi pa visu pilsētu. Braucot lielākā ātrumā, elektrisko jaudu nemanāmi nomaina efektīvais benzīna dzinējs, bet mirklī, kad tas būs visvairāk nepieciešams, abi kļūs par vienu – jo abi dzinēji strādās tandēmā, lai izšautu Tevi uz priekšu.

two engines
Hibrīda akumulatori vienmēr ir uzlādēti

Ceļojot ar mūsu Hibrīdiem, nav jāuztraucas par to, cik tālu tiksi, vienkārši uzpildi degvielu un turpini ceļu tāpat kā ar tradicionālo auto. Kad akumulators izlādēsies, benzīna dzinēja jaudas pārpalikums to atkal uzlādēs. Un tas vēl nav viss, ik reizi, kad Tu bremzēsi, arī šī enerģija tiks pārstrādāta, lai uzlādētu akumulatoru – tādējādi nekas netiek zaudēts.

charged hybrid
Draudzīgs Tavam makam un dabai

Tev ne vien patiks atrasties pie Hibrīda stūres, Tu arī patiesi novērtēsi to, cik daudz tie ietaupa. Mūsu Hibrīdi pilsētā jūtas kā mājās – tie izslēdz dzinēju, cik bieži vien iespējams, lai taupītu Tavu degvielu un naudu. Un zemais degvielas patēriņš nodrošina zemas emisijas: mūsu Hibrīdi lepojas ar zemāko CO2 emisiju savā klasē, turklāt, pretēji dīzeļa automobiļiem, arī ar ļoti zemu kaitīgo slāpekļa oksīdu līmeni (NOx).

easy wallet
Mums ir Hibrīds ikvienai gaumei

Mūsu Hibrīdu stāsts sākās 1997. gadā ar inovatoru: Prius. Kopš tā laika mūsu Hibrīdu ģimene ir augusi, un no sešu dažādu modeļu klāsta ikviens var izvēlēties sev piemērotāko. Vai Tu esi pilsētas švīts, kas meklē auto pilsētas ielām, vai aizvien pieaugošas ģimenes galva, kam grūti ietilpināt atvases savā automobilī, no Yaris līdz Auris un no Prius līdz Touring Sports, mums noteikti būs Hibrīda risinājums.

hybrid everyone

Vairāk par Toyota Hibrīdiem

Toyota 2018. gada Ženēvas autoizstādē Toyota 2018. gada Ženēvas autoizstādē Pēc 20 gadiem vadošajā pozīcijā hibrīdauto ražošanas jomā esam apņēmušies padarīt Toyota hibrīdu vēl pievilcīgāku saviem klientiem. Toyota 2017. gada Frankfurtes automobiļu izstādē Toyota 2017. gada Frankfurtes automobiļu izstādē Toyota klātbūtne šā gada Frankfurtes automobiļu izstādē skaidri demonstrē saistību starp uzņēmuma pagātni, tagadni un nākotni. Kas ir Hibrīds? Kas ir Hibrīds? Kad Hibrīda tehnoloģija sniedz tik daudz, Tev var šķist, ka būt par Hibrīda īpašnieku ir sarežģīti. Nebūt ne. Patiesībā mūsu Hibrīdi ir radīti, lai dzīvi atvieglotu – no degvielas taupīšanas un emisiju samazināšanas līdz savas liekās enerģijas pārstrādāšanai. Vienkāršās patiesības Vienkāršās patiesības Vai tās ir raizes par Hibrīda uzlādi, vai par akumulatora kalpošanas ilgumu, par Hibrīdiem bieži tiek izplatīti mīti. Kliedē jebkādas šaubas, uzzinot astoņas vienkāršas patiesības par Hibrīdiem.
Mēs izmantojam vietnes sīkdatnes

Sīkdatnes tiek izmantotas, lai uzlabotu lietotāja ērtības mūsu vietnē, sniegtu trešo personu pakalpojumus un rīkus, palīdzētu mums izprast un uzlabot vietnes darbību, kā arī reklāmas vajadzībām.

Mēs iesakām iespējot visas šīs sīkdatnes, bet, ja tam nepiekrīti, vari viegli tās mainīt, noklikšķinot uz sīkdatņu iestatījumu opcijas zemāk. Pilna informācija ir pieejama mūsu sīkdatņu politikā.