MOBILITĀTES
RISINĀJUMI

MOBILITĀTE VISIEM

Jau 85 gadus Toyota inovācijas turpina atvieglot cilvēku dzīves. Tomēr, lai cik daudz būtu izdarīts, mēs joprojām varam paveikt vēl ļoti daudz. Raugoties nākotnē, mēs tiecamies uz vēl augstāku misiju: palīdzēt nodrošināt pārvietošanās brīvību pilnīgi visai cilvēcei.

/
/
Atbildība uz Taviem pleciem. Tehnoloģija, kas palīdz cilvēkiem orientēties apkārtējā vidē un paveikt vēl vairāk, izbaudot lielāku brīvību, neatkarību un pašpārliecinātību.
/
Tas līdzinās slalomam pa pilsētas ielām.

Ultrakompaktais un ekoloģiski draudzīgais i-ROAD nodrošina izveicību, kā arī automobiļiem raksturīgo drošību un komfortu.

/
.
/

Brīvība pārvarēt ierobežojumus.
Šis daudzpusīgais personīgās mobilitātes palīgs spēj pārvarēt sarežģītu reljefu un ikdienas sarunu laikā paceļ savu lietotāju acu augstumā.

Izlīdzina spēles laukumu.
Birojā vai ārā, izveicīgais Exo-Wheel palīdz cilvēkiem virzīties pa dzīvi.

/

/
/
Automobilis, kas zina, kas sēž pie stūres. Uzticams partneris uz ceļa, mūsu TOYOTA CONCEPT-愛 i izmanto mākslīgo intelektu, lai augtu kopā ar savu autovadītāju, aizsargātu to un iedvesmotu.

Sabiedrības pārvietošanās nākotne ir personīga.
TOYOTA CONCEPT-愛 i RIDE ir mūsu kopīgo braucienu risinājums rītdienas pilsētām, kas sabiedrības pārvietošanos pārvērtīs personalizējamā un arī riteņkrēslos pieejamā pieredzē.

/
/

Tas spēj doties tur, kur automobilis nespēj iebraukt.
Gājēju ietvēm paredzētais, ultrakompaktais TOYOTA CONCEPT-愛 i WALK autonomi nogādās savu lietotāju pēdējā brauciena posmā līdz ceļamērķim.

/
Izpriecu brauciens – ar vai bez bērniem. Trīs braucējiem piemērotais, elegantais i-TRIL spēj iebraukt šaurās vietās un autonomi izvest Tevi cauri pilsētai (un atkal atpakaļ).
/

ROBOTS CILVĒKA ATBALSTAM

/
/
Tavs palīgs. Draudzīgs robots, kura mērķis ir padarīt iespējamu neatkarīgu dzīvi, palīdzot ikdienas darbos un sazināties ar lietotāja ģimeni un draugiem.

FIZISKĀS REHABILITĀCIJAS ATVIEGLOŠANAS ROBOTS

/
Atgūsti savu dabisko gaitu. Fiziskās rehabilitācijas atvieglošanas robots ir ierīce, kas palīdz tiem, kuriem ir problēmas ar staigāšanu un jāatgūst dabiskās staigāšanas iemaņas.
/

Attēlos redzami Toyota prototipi. Nav pieejami pārdošanā.

Jūsu sīkdatņu iestatījumi

Mēs šajā tīmekļa vietnē izmantojam sīkdatnes, lai sniegtu Jums labākus pakalpojumus. Ja piekrītat tam, turpiniet lietot šo tīmekļa vietni kā ierasts vai noskaidrojiet, kā izmainīt sīkdatņu iestatījumus, šeit.

Apstipriniet savus iestatījumus, ar ķeksīti atzīmējot lauciņu, ja piekrītat, vai izņemiet ķeksīti, ja nepiekrītat: