Iepazīsti pilnīgi jauno Toyota bZ4X

Atklāj jauno Toyota bZ4X

Inovatīvs, efektīvs un ar dinamisku SUV dizainu – elektromobilis Toyota bZ4X nodrošina izcilu sniegumu tad, kad tas visvairāk nepieciešams. Pateicoties tā izturīgajai un stilīgajai konstrukcijai, izcilajām pilnpiedziņas spējām un pārsteidzošajam diapazonam, Toyota bZ4X ar pārliecību nogādās tevi tur, kur tu vēlies. Dodies tālāk par elektriskajiem automobiļiem un izbaudi jaunu braukšanas pieredzi ar novatorisko elektrisko SUV.

/
/

Izcils sniegums

Izbaudi klasē labāko elektrisko veiktspēju ar Toyota bZ4X, kas nerada emisijas. Nepārspējami veikls un izveicīgs, tas nodrošina vajadzīgo ātrumu un griezes momentu tieši tad, kad tas nepieciešams. Pateicoties izcilajām pilnpiedziņas spējām, Toyota bZ4X nodrošina patiesi nevainojamu braukšanas pieredzi.

/

Piemērots ikvienam braucienam

AWD XMODE uzlabo veiktspēju un drošību, lai Toyota bZ4X spētu pārvarēt jebkuru ceļa segumu, pateicoties tā fantastiskajām pilnpiedziņas spējām. Tu vari braukt ar pārliecību jebkuros laika apstākļos, lai kur arī ceļš tevi aizved.

/

Pirmklasīga akumulatora veiktspēja

Balstoties uz gandrīz 25 gadu pieredzi akumulatoru tehnoloģiju jomā, ar Toyota bZ4X tu varēsi nobraukt vairāk nekā 450 km* ar vienu pilnu uzlādi – turklāt neradot emisijas. Nobraucamo attālumu var palielināt, izvēloties papildaprīkojumā pieejamo saules paneļu jumtu.
Trīs uzlādes iespējas sniegs tev nepieciešamo elastību – izmanto ātro uzlādi publiski pieejamajās uzlādes stacijās, lai 30 minūtēs uzlādētu akumulatoru līdz 80% ar 150 kV ātrās uzlādes sistēmu, vai pieslēdz automobili pie mājas kontaktligzdas vai īpašas pie sienas piestiprināmas ierīces.

* Nobraucamais attālums var mainīties atkarībā no izvēlētā automobiļa un aprīkojuma līmeņa.

/

Drošība, kurai tu vari uzticēties

Toyota bZ4X piedāvā visaptverošas drošības funkcijas, kas nāks talkā jebkādā apvidū – gan pilsētās, gan bezceļa apstākļos. Automobilis ietver jaunāko Toyota Safety Sense tehnoloģiju ar tādām funkcijām kā ārkārtas apstāšanās palīgsistēma (DESA) un bezvadu atjauninājumi (OTA).

/

Inteliģents, vienmēr savienots salons

Izbaudi multivides un savienojamības pasauli. Ar īpaši lielu 12 collu skārienekrānu un vieglu viedtālruņa integrāciju Toyota Smart Connect ir ātri un viegli lietojams, kā arī tas tiek pastāvīgi atjaunināts, izmantojot bezvadu tehnoloģiju.
Viedtālruņa lietotne MyT palīdz pārbaudīt akumulatora uzlādes līmeni, ieplānot uzlādi, apskatīt brauciena datus vai pat pārvaldīt automobili attālināti – no klimata kontroles līdz durvju atslēgšanai un aizslēgšanai.

/

Unikāls stils un personība

Toyota bZ4X apvieno elegantu un modernu elektriskā automobiļa izskatu ar pārliecinošu SUV dizainu. Iznākums? Inovatīvs elektriskais automobilis, kas nodrošina lielisku sniegumu jebkādos ceļa apstākļos un piesaista uzmanību, lai kur tas arī dotos.

/

Plašs un gaisīgs salons

Radīts, lai uzlabotu braukšanas pieredzi visiem pasažieriem, Toyota bZ4X piedāvā patīkamu un mājīgu salonu, ko izbaudīs ikviens. Izsmalcinātais interjers nodrošina klasē labāko vietu kājām visiem pasažieriem, pateicoties izcilam komfortam un nepārspējamai telpas izjūtai.

Apskati Toyota bZ4X brošūru (ENG)

Vai vēlies iegūt savā īpašumā jauno Toyota bZ4X pirms pārējiem?

Rezervē Toyota bZ4X tiešsaistē bez maksas un bez saistībām pirms oficiālā pārdošanas sākuma.

car
1. Izvēlies aprīkojuma līmeni
Izvēlieties sev piemērotāko Toyota bZ4X aprīkojuma līmeni.
checked box
2. Ievadi informāciju par sevi
Norādi savu kontaktinformāciju vai ielogojies savā MyT kontā.
map marker
3. Izvēlies pārstāvniecību
Izvēlies Toyota pārstāvniecību, kas apstrādās tavu rezervāciju
map marker
4. Gaidi ziņu
Pārstāvniecība ar tevi sazināsies prioritāri, kad tiks sākta pasūtījumu veikšana, lai izteiktu galīgo piedāvājumu.
Ar akumulatoru nobraucamais attālums

Ar Toyota bZ4X, tev nekad nebūs jāsatraucas par nobraucamo attālumu. Tā izcilā akumulatora veiktspēja var nodrošināt bezrūpīgu braukšanu vairāk nekā 450 km* garumā, lai kur tu dotos.

* Nobraucamais attālums var mainīties atkarībā no izvēlētā automobiļa un aprīkojuma līmeņa.

Uzlādes laiks

Neatkarīgi no tā, vai esi mājās, birojā vai ceļā, uzlāde ir vienkārša un ērta. Darbināms tikai ar akumulatora jaudu, Toyota bZ4X nerada emisijas un tam ir zemākas ekspluatācijas izmaksas.

Tev pieejamās uzlādes iespējas
/
Publiskās uzlādes stacijas

Ātrai uzlādei izmanto publiski pieejamās ātrās uzlādes stacijas, ko vari viegli atrast, izmantojot staciju meklētāju lietotnē MyT. Šīs stacijas ir ļoti efektīvas un 30 minūtēs uzlādē Toyota bZ4X akumulatoru līdz 80%.

/
Īpašas pie sienas piestiprināmas ierīces

Šīs īpašās ierīces nodrošina daudz ātrāku uzlādi nekā mājas kontaktligzdas. Toyota bZ4X var pilnībā uzlādēt 6,5 stundās.

Uzzināt vairāk

Bieži uzdotie jautājumi

Kādu attālumu var nobraukt ar pilnu uzlādi?

Ar Toyota bZ4X tu vari nobraukt vairāk nekā 450 km*, neuztraucoties par uzlādi.

* Nobraucamais attālums var mainīties atkarībā no izvēlētā automobiļa un aprīkojuma līmeņa.

Kur es varu uzlādēt automobili?

Uzlādē automobili, izmantojot īpašu pie sienas piestiprināmu ierīci, mājas kontaktligzdu vai publiski pieejamās ātrās uzlādes stacijas dažādās vietās. Toyota savienotie pakalpojumi palīdzēs tev atrast tuvumā esošās uzlādes stacijas, lai kurā vietā Eiropā tu arī būtu.

Kā uzlādēt Toyota bZ4X?

Uzlāde ir vienkārša, ērta un pilnīgi droša ar automobiļa komplektācijā iekļauto kabeli, izmantojot mājas kontaktligzdu, īpašu pie sienas piestiprināmu ierīci vai publiski pieejamu ātrās uzlādes staciju.

Cik ilgs laiks nepieciešams uzlādei?

Automobiļa uzlādes laiks ir atkarīgs no barošanas avota. Publiski pieejamajās stacijās ātrā uzlāde aizņem aptuveni 30 minūtes. Uzlāde, izmantojot īpašu pie sienas piestiprināmu ierīci vai mājas kontaktligzdu, aizņem no 6,5 līdz 19 stundām.

Vai ekspluatācijas izmaksas ir zemas?

Ar akumulatoru darbināmie elektriskie automobiļi ļauj tev veikt dažāda veida ietaupījumus visā to ekspluatācijas laikā. Tev vairs nekad nebūs jāmaksā par degvielu.

Kāda ir atšķirība starp hibrīdiem un elektriskajiem automobiļiem?

Hibrīdiem un elektriskajiem automobiļiem ir būtiska atšķirība. Hibrīds pārslēdzas starp benzīnu un elektromotoru un uzlādējas pats, savukārt ar akumulatoru darbināms elektriskais automobilis darbojas tikai ar akumulatora enerģiju un nerada emisijas.

Kāds ir akumulatora darbmūžs?

Mūsu ar akumulatoru darbināmie elektriskie automobiļi ir tikpat uzticami kā jebkurš cits Toyota modelis. Ja tiek veikta ikgadējā tehniskā apkope, Toyota bZ4X ir 10 gadu garantija, kas ļaus tev baudīt pilnīgu sirdsmieru.

Kāpēc izvēlēties Toyota elektromobili?

Ar vairāk nekā 25 gadu pieredzi Toyota uzņemas vadību ceļā uz pilnībā elektrisku nākotni. Ar vairāk nekā 18 miljoniem elektrificētu automobiļu uz ceļiem un 17 elektrificētiem modeļiem, no kuriem izvēlēties, Toyota turpina piedāvāt izcilas inovācijas, ko novērtē klienti visā pasaulē. Pateicoties plašajai pieredzei akumulatoru tehnoloģiju izstrādē un efektīvai enerģijas plūsmu pārvaldībai, Toyota elektromobiļi nodrošina uzticamu un ilgstošu veiktspēju.

Sāc savu bZ ceļojumu

Piesakies Toyota bZ jaunumiem un saņem jaunākās ziņas un atjauninājumus tieši savā iesūtnē. Tu noteikti nevēlies palaist garām jaunumus par Toyota bZ sērijas pirmo modeli. Modelis būs pieejams 2022. gada beigās.

Piesakies Toyota bZ4X jaunumiem

Toyota ar akumulatoru darbināmi elektriskie automobiļi

Uzzini vairāk

Uzzināt vairāk

Tālāk par nulles emisijām Tālāk par nulles emisijām Atklāj plašo Toyota elektrificēto automobiļu klāstu. No hibrīdiem līdz nulles emisiju BEV – mums ir risinājums, kas ir piemērots ikvienam klientam un mūsu planētai. Tālāk par gaidīto Tālāk par gaidīto Atklāj, kā Toyota padara braucienus drošākus un patīkamākus ikvienam. No AI konceptauto līdz Toyota T-Mate drošības un vadītāja palīdzības sistēmām. Tālāk par šķēršļiem Tālāk par šķēršļiem Atklāj Toyota mobilitātes risinājumus. Neatkarīgi no tā, vai tie ir roboti, kas palīdz cilvēkiem, vai EV ratiņkrēslu lietotājiem, Toyota rada pasauli, kurā ikviens var brīvi pārvietoties. Toyota uzlādējamais pilnā hibrīda elektriskie automobiļi Toyota uzlādējamais pilnā hibrīda elektriskie automobiļi Jaudīgi un spējīgi doties vēl tālāk elektriskajā režīmā, mūsu plug-in hibrīdi apvieno hibrīdu sniegtās braukšanas ērtības ar nulles emisiju efektivitāti, ko piedāvā elektromobiļi.