Piesakies testa braucienam
Konfigurē savu Toyota
Toyota īpašie piedāvājumi
Toyota e-brošūras
Piesakies servisa apmeklējumam

Camry Hybrid

HIBRĪDS

Rādi piemēru

Cena no 28 700 €
Degvielas patēriņš no 5,3 l/100 km
CO2 no 119 g/km
 • Jaunais Camry Hybrid apvieno veiktspēju un stilu.

  Tā eleganto, moderno profilu izceļ jauni 17 un 18 collu vieglmetāla diski, bet priekšpusi grezno pārliecības pilns priekšējais režģis un stilīgi LED lukturi. Gan tuvojoties, gan attālinoties, Camry Hybrid nepaliks nepamanīts uz ceļa.

 • Izcila veiktspēja, kas atklāj jauna līmeņa hibrīda potenciālu.

  Pilnīgi jaunais 2,5 litru dzinējs sniedz pavisam jaunu braukšanas pieredzi. Hibrīda sistēma attīsta iespaidīgu 218 DIN ZS jaudu, vienlaikus nodrošinot izcili zemu degvielas patēriņu un CO2 izmešus. Iespaidīgi kluso braukšanu vēl mierīgāku padara teicamā skaņas izolācija, kas samazina riepu un vēja troksni jebkādā ātrumā.

 • Gatavs visam, kas gaida priekšā.

  Jaunā Camry Hybrid standarta aprīkojumā ietilpst Toyota Safety Sense sistēma, kas piedāvā unikālu vadītāja atbalsta tehnoloģiju klāstu. Radara sensori un kameras paredz sadursmes risku un atpazīst ceļa zīmes, sniedzot pilnīgu sirdsmieru.

  Iepazīt drošības iezīmes >
 • Radīts, lai iepriecinātu ikvienu vadītāju un visus pasažierus.

  Toyota jaunās globālās arhitektūras (TNGA) platforma apvieno drošību un kvalitatīvas gaitas īpašības ar aizraujošu vadāmību un jaunām, intuitīvām tehnoloģijām. TNGA nodrošina izcilu vadāmību un braukšanas komfortu ar lielāku kontroles sajūtu, sniedzot patiesu braukšanas prieku. Salonā nepietrūks vietas virs galvas, kājām vai plecu augstumā, un palielinātā bagāžas nodalījuma ietilpība ļauj bez rūpēm paņemt līdzi visu nepieciešamo.

Jaunais Toyota Camry Hybrid

Jaunais Camry Hybrid ir izcila kombinācija. Tas apvieno augstas kvalitātes sedana izsmalcināto eleganci ar Toyota hibrīda priekšrocībām. Rezultāts ir izcila braukšana, kas ļauj atklāt nākamā līmeņa hibrīda potenciālu.

Nākamā līmeņa hibrīds

Šis ir automobilis, ar ko ir patiesi aizraujoši braukt. Toyota ir vairāk nekā 20 gadu pieredze vismodernāko hibrīdu izstrādē, un tagad jaunākās paaudzes tehnoloģija ir pieejama Camry modelī, lai atklātu jaunu hibrīda potenciāla līmeni.

 • Veiktspēja apvienojumā ar eleganci

  Jaunajam Camry Hybrid ir viss. Tas apvieno visas augstas kvalitātes sedana labās īpašības ar Toyota hibrīda priekšrocībām.

 • Unikāls izskats

  Jaunā Camry Hybrid pārliecinošais izskats ir augstas kvalitātes sedana elegances un dinamiska rakstura apvienojums. Tā eleganto, moderno profilu izceļ jauni 17 un 18 collu vieglmetāla diski, bet priekšpusi grezno pārliecības pilns priekšējais režģis un stilīgi LED lukturi.

 • Izstrādāts bez kompromisiem

  Jaunā Camry Hybrid mājīgais salons apvieno izcilu kvalitāti ar dāsnu ietilpību un praktiskumu. Nepārtrauktās līnijas rada plašuma sajūtu apkārt vadītājam un priekšējam pasažierim, bet pārdomātā vadītāja vieta ļauj ieņemt ideālu pozīciju pie stūres.

Jaunais Camry Hybrid apvieno veiktspēju un stilu.

Jaunais Camry Hybrid piedāvā satriecošu izskatu, izsmalcinātu komfortu un plašu intuitīvu tehnoloģiju klāstu, vienlaikus sniedzot arī patīkamu braukšanas pieredzi.

Nākamā līmeņa hibrīds

Nākamā līmeņa hibrīds

Toyota ir vairāk nekā 20 gadu pieredze vismodernāko hibrīdu izstrādē, un tagad izcilās hibrīda tehnoloģijas ir pieejamas arī izsmalcinātajā un elegantajā Camry Hybrid modelī.

Jauna veida braukšana

Jauna veida braukšana

Toyota jaunās globālās arhitektūras (TNGA) platforma apvieno drošību un kvalitatīvas gaitas īpašības ar aizraujošu vadāmību un jaunām, intuitīvām tehnoloģijām. TNGA nodrošina jaunajam Camry Hybrid zemu smaguma centru un augstu virsbūves stingrību, bet modernā dubultsviru piekare rūpējas par izcilu vadāmību un braukšanas komfortu ar lielāku kontroles sajūtu, sniedzot patiesu braukšanas prieku.

Gatavs aizsargāt

Gatavs aizsargāt

Toyota Safety Sense ir modernu vadītāja atbalsta tehnoloģiju komplekts, kas ietilpst jaunā Camry Hybrid standarta aprīkojumā un sniedz pilnīgu sirdsmieru. Šī sistēma spēj, piemēram, paredzēt sadursmes risku un atpazīt ceļa zīmes, lai drošība būtu pirmajā vietā.

Iepazīstiet drošības iezīmes

Kurš Camry ir vispiemērotākais Tev?

Lasi vairāk par hibrīdiem

Vairāk par Camry

Jūsu sīkdatņu iestatījumi

Mēs šajā tīmekļa vietnē izmantojam sīkdatnes, lai sniegtu Jums labākus pakalpojumus. Ja piekrītat tam, turpiniet lietot šo tīmekļa vietni kā ierasts vai noskaidrojiet, kā izmainīt sīkdatņu iestatījumus, šeit.

Apstipriniet savus iestatījumus, ar ķeksīti atzīmējot lauciņu, ja piekrītat, vai izņemiet ķeksīti, ja nepiekrītat: