Camry Luxury Business - Sedans

 • Elektrohromatisks atpakaļskata spogulis
 • 17" vieglmetāla diski (ar 9 spieķiem)
 • Apsildāmi vadītāja un priekšēja pasažiera sēdekļi
 • Elektriska augstuma regulēšana priekšējā pasažiera sēdeklim
Salīdzināt
Toyota Camry - Luxury Business - Sedans
  • Pure White (040) Not compatible with engine selection
 • Ultra Silver (1F7) Not compatible with engine selection
 • Attitude Black (218) Not compatible with engine selection
 • Platinum Pearl White (089) Not compatible with engine selection
 • Graphite Brown (4X7) Not compatible with engine selection
 • Emotional Red 2 (3U5) Not compatible with engine selection
 • Steel Blonde (4X1) Not compatible with engine selection
 • Dark Blue (8W7) Not compatible with engine selection
Akcija

Camry īpašais piedāvājums

Saskaņā ar WLTP datiem kombinētais degvielas patēriņš 5,3-5,5 l/100 km, kombinētā CO2 emisija 119–125 g/km.
Attēli ir ilustratīvi.

Akcija ilgst līdz 31.12.2020. vai kamēr ir pieejami akcijas automobiļi. Ieteicamās mazumtirdzniecības cenas. Lai saņemtu konkrētu pārdošanas piedāvājumu, vērsies Toyota oficiālajā pārstāvniecībā.

10 gadu hibrīda akumulatora garantija ir spēkā visiem jauniem Toyota hibrīda modeļiem.

Papildaprīkojuma īpašā cena un ikmēneša maksājums ir spēkā, ja pasūta jaunu automobili. Uz noliktavas automobiļiem piedāvājums netiek attiecināts.

Ikmēneša maksājuma aprēķina paraugs:
Toyota Līzinga pakalpojuma sniedzēji ir: Luminor Līzings SIA, Swedbank Līzings SIA un UniCredit Leasing SIA.
Piemēra kalkulāciju sastādīja Swedbank Līzings SIA. Ja nepieciešams, konsultējieties ar bankas darbinieku. Piedāvājums no Toyota Līzings: 2.49 % + 6 mēnešu EURIBOR likme juridiskām personām (Piemēram, cena EUR 19 250, pirmā iemaksa: 15 %, periods: 60 mēneši, atlikusī vērtība: 30%, nobraukums 100 000 km, komisija: 1,5 %.) Ikmēneša maksājums šajā gadījumā ir EUR 199,84. Piedāvājums ir indikatīvs un var mainīties pēc pieteikuma izvērtēšanas.


Cena no
31 480 €
Camry Luxury cena sākot no 28 950 €
Degvielas patēriņš
Degvielas patēriņu un CO2 vērtības nosaka ražošanā nodotam modelim kontrolētā vidē saskaņā ar prasībām, kas noteiktas Eiropas Savienības regulā (ES) 2017/1151 par jaunu vieglajiem transportlīdzekļiem paredzētu pasaules mēroga testa procedūru (WLTP) un tās piemērojamajiem grozījumiem.
5.3 l/100 km
CO2
Degvielas patēriņu un CO2 vērtības nosaka ražošanā nodotam modelim kontrolētā vidē saskaņā ar prasībām, kas noteiktas Eiropas Savienības regulā (ES) 2017/1151 par jaunu vieglajiem transportlīdzekļiem paredzētu pasaules mēroga testa procedūru (WLTP) un tās piemērojamajiem grozījumiem.
119 g/km

Jaunais Toyota Camry Hybrid

Jaunais Camry Hybrid ir izcila kombinācija. Tas apvieno augstas kvalitātes sedana izsmalcināto eleganci ar Toyota hibrīda priekšrocībām. Rezultāts ir izcila braukšana, kas ļauj atklāt nākamā līmeņa hibrīda potenciālu.

Nākamā līmeņa hibrīds

Šis ir automobilis, ar ko ir patiesi aizraujoši braukt. Toyota ir vairāk nekā 20 gadu pieredze vismodernāko hibrīdu izstrādē, un tagad jaunākās paaudzes tehnoloģija ir pieejama Camry modelī, lai atklātu jaunu hibrīda potenciāla līmeni.

 • Veiktspēja apvienojumā ar eleganci

  Jaunajam Camry Hybrid ir viss. Tas apvieno visas augstas kvalitātes sedana labās īpašības ar Toyota hibrīda priekšrocībām.

 • Unikāls izskats

  Jaunā Camry Hybrid pārliecinošais izskats ir augstas kvalitātes sedana elegances un dinamiska rakstura apvienojums. Tā eleganto, moderno profilu izceļ jauni 17 un 18 collu vieglmetāla diski, bet priekšpusi grezno pārliecības pilns priekšējais režģis un stilīgi LED lukturi.

 • Izstrādāts bez kompromisiem

  Jaunā Camry Hybrid mājīgais salons apvieno izcilu kvalitāti ar dāsnu ietilpību un praktiskumu. Nepārtrauktās līnijas rada plašuma sajūtu apkārt vadītājam un priekšējam pasažierim, bet pārdomātā vadītāja vieta ļauj ieņemt ideālu pozīciju pie stūres.

Mēs izmantojam vietnes sīkdatnes

Sīkdatnes tiek izmantotas, lai uzlabotu lietotāja ērtības mūsu vietnē, sniegtu trešo personu pakalpojumus un rīkus, palīdzētu mums izprast un uzlabot vietnes darbību, kā arī reklāmas vajadzībām.

Mēs iesakām iespējot visas šīs sīkdatnes, bet, ja tam nepiekrīti, vari viegli tās mainīt, noklikšķinot uz sīkdatņu iestatījumu opcijas zemāk. Pilna informācija ir pieejama mūsu sīkdatņu politikā.