Iepazīt drošības iezīmes

Toyota Safety Sense ietilpst visu Camry modeļu standarta aprīkojumā. Drošība ir neaizstājama, tā nedrīkst būt izvēles iespēja.

/
/
/
Automātiskās tālās gaismas

Toyota Safety Sense automātisko tālo gaismu sistēma optimizē redzamību tumsā visiem satiksmes dalībniekiem. Kamera reaģē uz pretimbraucošo un priekšā esošo transportlīdzekļu lukturiem, kā arī uzrauga ceļa apgaismojuma spilgtumu. Tā automātiski pārslēdz tālās un tuvās gaismas drošākai braukšanai naktī.

Ceļa zīmju atpazīšanas palīgsistēma

Toyota Safety Sense ceļa zīmju atpazīšanas palīgsistēma seko līdzi priekšā esošajām ceļa zīmēm un attēlo noderīgu informāciju, piemēram, ātruma ierobežojumu vai apdzīšanas aizliegumu, skaidri saskatāmajā jaunajā krāsu TFT ekrānā. Palīgsistēma arī sniedz vizuālus un skaņas brīdinājumus, ja neievērojat ceļa zīmes.

Sadursmes novēršanas sistēma ar gājēju noteikšanas funkciju

Toyota Safety Sense sadursmes novēršanas sistēma ar gājēju noteikšanas funkciju izmanto milimetru diapazona radaru ar kameru, lai atpazītu priekšā uz ceļa esošus transportlīdzekļus. Konstatējot potenciālas sadursmes risku, vadītājs tiek brīdināts ar skaņas un vizuāliem signāliem un tiek sagatavotas bremzes. Ja vadītājs savlaicīgi neuzsāk bremzēšanu, bremzes iedarbojas automātiski, lai izvairītos no sadursmes vai mazinātu tās sekas. Sistēma spēj atpazīt ne tikai citus transportlīdzekļus, bet arī gājējus.

/
/
/
Pilna diapazona adaptīvā kruīza kontrole

Toyota Safety Sense pilna diapazona adaptīvā kruīza kontrole ļauj automobilim uzturēt nemainīgu braukšanas ātrumu, nespiežot akseleratora pedāli, un uztur iestatīto minimālo distanci līdz priekšā esošajam transportlīdzeklim. Ja šī distance samazinās, sistēma samazina ātrumu, lai ieturētu nemainīgu attālumu, vai iedarbina bremzes un pilnībā aptur automobili, ja tas nepieciešams. Distancei palielinoties, automobilis uzsāk paātrinājumu līdz iestatītajam kruīza kontroles ātrumam, ja to atļauj satiksmes apstākļi. Ņemiet vērā, ka šī funkcija ir pieejama tikai automobiļiem ar automātisko pārnesumkārbu.

Brīdinājums par izbraukšanu no joslas ar stūres kontroli

Toyota Safety Sense brīdinājums par izbraukšanu no joslas ar kameras palīdzību atpazīst joslas atdalošās līnijas un brīdina vadītāju ar skaņas un vizuāliem signāliem, ja automobilis sāk novirzīties no braukšanas joslas, neieslēdzot pagrieziena rādītāju. Stūres vadība palīdz koriģēt virzienu nejaušas novirzīšanās no joslas gadījumā.

Mēs izmantojam vietnes sīkdatnes

Sīkdatnes tiek izmantotas, lai uzlabotu lietotāja ērtības mūsu vietnē, sniegtu trešo personu pakalpojumus un rīkus, palīdzētu mums izprast un uzlabot vietnes darbību, kā arī reklāmas vajadzībām.

Mēs iesakām iespējot visas šīs sīkdatnes, bet, ja tam nepiekrīti, vari viegli tās mainīt, noklikšķinot uz sīkdatņu iestatījumu opcijas zemāk. Pilna informācija ir pieejama mūsu sīkdatņu politikā.