1. Jauni automobiļi
  2. Corolla Hatchback
Ātrā atlase
Ātrā atlase

Jaunais Corolla hečbeks

Precīzāks. Gudrāks. Drošāks.
Šis ir pirmais ieskats jaunajā un uzlabotajā Corolla hečbekā. Pārsteidzot ar izsmalcinātu eksterjeru un modernu salona dizainu, intuitīvām tehnoloģijām un 5. paaudzes hibrīda jaudu vēl aizraujošākiem braucieniem, pasaulē pieprasītākais Toyota modelis ir atgriezies labāks nekā jebkad agrāk. Esi soli priekšā pārējiem un ieņem pirmo vietu rindā uz jaunā Corolla hečbeka izlaišanu.
Jauns un stilīgs priekšējās restes dizains
Bi-LED priekšējie lukturi, kas liek skatienam pakavēties
Sportiski 18 collu GR SPORT tumši pelēki frēzēti vieglmetāla diski
Mūsdienīgi aizmugurējie kombinētie lukturi
Atšķirīgs aizmugurējais buferis

Jauns un stilīgs priekšējās restes dizains

Jauns apakšējās restes dizains ar spīdīgi krāsotu sieta rakstu, “C” formas apdari un platākiem miglas lukturiem piešķir efektīgajam modelim vēl izteiksmīgākus vaibstus.

Bi-LED priekšējie lukturi, kas liek skatienam pakavēties

Iedvesmojoties no plēsīgo putnu iespaidīgajām iezīmēm, asie un horizontālie “J” formas priekšējie lukturi uzbur intensīvu un harizmātisku izskatu. Inovatīvās divstaru gaismas diodes nodrošina unikālu dubultu klīrensa un pagrieziena rādītāju funkciju.

Sportiski 18 collu GR SPORT tumši pelēki frēzēti vieglmetāla diski

Jaunie 18 collu vieglmetāla diski, kas izstrādāti tieši GR SPORT modelim, atspoguļo sportisko automobiļa būtību. Modelim raksturīgais simetriskais dizains rada izteiksmīgu izkārtojumu un trīsdimensionālas iezīmes, kas sniedz GR SPORT modelim papildu dziļumu un dinamiku.

Mūsdienīgi aizmugurējie kombinētie lukturi

Uzsverot automobiļa moderno auru un nodrošinot izcilu redzamību, atjauninātais klāsts ietver jauna dizaina aizmugurējos kombinētos lukturus. Izkliedējoša iekšējā lēca rada virsmas apgaismojumu, kas veido pievilcīgu dizaina elementu.

Atšķirīgs aizmugurējais buferis

Ekskluzīvais aizmugurējā bufera dizains ir pilnībā pārveidots un izstaro automobiļa mūsdienīgo, sportisko auru. Izgatavots no TSOP materiāla, tas nodrošina augstu izturību un izcilu pārstrādājamību.

Stils, kas izceļas

Pirmā lieta, ko pamani, raugoties uz Corolla hečbeku, ir tā drosmīgais un dinamiskais eksterjers, ko var padarīt vēl pamanāmāku, izvēloties divtoņu virsbūves krāsojumu. Sākot ar uzmanību piesaistošiem Bi-LED priekšējiem lukturiem un stilīgu jaunu priekšējās restes dizainu un beidzot ar pārsteidzošo GR SPORT aprīkojuma līmeni, tik spilgtam dizainam nav iespējams paiet garām.

Iekārtojies ērtāk un izbaudi braucienu

Corolla hečbeks ir radīts tavām ērtībām, piedāvājot pārdomātas tehnoloģijas un klasē vadošo komfortu ikvienam pasažierim. 

Stila izjūta

Ja tev šķiet, ka Corolla hečbeks izskatās labi no ārpuses, pagaidi, līdz tajā iekāpsi. Mūsu dizaineri ir izvēlējušies augstas kvalitātes materiālu kombināciju, kas kopā izskatās patiesi pārsteidzoši, kā arī rada neatkārtojamu tekstūru daudzveidību. Stilīgie sporta sēdekļi lieliski papildina salona dizainu. Nekas tā neuzlabo salona mājīgumu kā apgaismojums, tādēļ Corolla ir aprīkots ar iekšējo apgaismojumu visā salonā. Vēsi zilais un baltais apgaismojums piešķir salonam modernu un sportisku gaisotni. Tas ir smalks akcents — viens no daudzajiem, kas padara šo automobili par tādu, kurā tev patiks pavadīt laiku.

Tehnoloģija dzīvei

Intuitīvās tehnoloģijas var uzlabot ikvienu braucienu. Iepazīsti Toyota Smart Connect. Izbaudi ērtu mākoņa navigāciju, balss vadības funkciju Voice Agent, kā arī reāllaika satiksmes informāciju un notikumus uz ceļa. Jaunais 10,5 collu informācijas paneļa skārienekrāns ļauj ērti un vienkārši integrēt Apple CarPlay™ un Android Auto™, nodrošinot piekļuvi tavām iecienītākajām viedtālruņa lietotnēm, kā arī daudzveidīgai braucienu informācijai. Arī vadītāja mērinstrumentu displejs ir pārveidots un ietver jaunu 12,3 collu kombimetru, ko pēc vadītāja vēlmēm var iestatīt četros dažādos režīmos: Casual, Smart, Sport un Tough.

Savienojies ar savu Toyota no jebkuras vietas

Inteliģentais vadības panelis sinhronizē visus nepieciešamos datus starp tavu automobili un viedtālruni. Izstrādāta, lai atvieglotu braukšanu, viedtālruņa lietotne MyT paver ceļu uz pārsteidzošu savienojamības pasauli. Seko līdzi braucieniem, ieplāno apkopi vai pat uzlabo savu hibrīda braukšanas stilu ar vienu pogas spiedienu. Attālināti aktivizē gaisa kondicionēšanu, lai atdzesētu vai apsildītu automobiļa salonu pirms brauciena.

Nelokāma jauda

Labāks sniegums, nemazinot efektivitāti. Mūsu piektās paaudzes pašuzlādes hibrīda tehnoloģija nodrošina labāku paātrinājumu un jaudu, nepalielinot CO₂ līmeni. Jaunais, uzlabotais 2.0 litru modelis pat nodrošina samazinātas emisijas.

Bauda braukt

Toyota hibrīdi nodrošina patiesu braukšanas baudījumu. Tie ir neticami ērti un ļoti atsaucīgi — un, braucot pa pilsētu, tu vari izbaudīt pilnībā elektriskā režīma rāmo klusumu. Tie arī ietaupa degvielu un samazina emisijas, un braukšana ar tiem ir tikpat ērta kā ar parastajiem automobiļiem. Un, tā kā tie uzlādējas paši, tie nav jāpieslēdz pie elektrotīkla. 

Atklāj braukšanas prieku

Visus GR SPORT modeļus darbina novatoriska, pilnā hibrīda sistēma. Izbaudi braukšanas aizrautību ar 1.8 vai 2.0 litru hibrīddzinēju, kas sniedz pārsteidzošu jaudu un paātrinājumu apvienojumā ar zemu degvielas patēriņu un CO₂ emisijām. Toyota TNGA platforma nodrošina fantastisku vadāmību un zemāku smaguma centru aizraujošai braukšanai.
Toyota T-Mate. Kopā ar tevi drošākiem braucieniem
Lai nodrošinātu klasē vadošās drošības funkcijas, Toyota Corolla hečbeks ietver T-Mate — izpalīdzīgāko braukšanas partneri. Tas ietver jaunākās paaudzes Toyota Safety Sense, kā arī funkciju bezvadu atjaunināšanas opciju.
  • Toyota Safety Sense Sistēmu darbības un funkcionalitātes uzlabojumi ietver paātrinājuma palēnināšanu, kas reaģē uz pēkšņu akseleratora pedāļa nospiešanu zemā ātrumā; sadursmes novēršanas atbalstu, veicot pagriezienu krustojumā; avārijas stūrēšanas palīgsistēmu, kas tagad var reaģēt uz pretimbraucošiem transportlīdzekļiem; sānu sadursmes novēršanu un ātruma samazināšanu līkumos. Programmatūras bezvadu atjauninājumi nodrošinās funkciju atjaunināšanu un ļaus pievienot jaunas funkcijas.
  • Palīdzība uz ceļa Aklo zonu monitors brīdina vadītājus par visiem transportlīdzekļiem, kurus viņi, iespējams, nav pamanījuši sānu spoguļos. Tas ir īpaši noderīgi, veicot apdzīšanu. Corolla hečbekam ir arī ārkārtas e-zvana funkcija un adaptīvā tālo gaismu sistēma.
  • Palīdzība auto novietošanai stāvvietā Turklāt Corolla hečbeks ir aprīkots ar citām novatoriskām T-Mate stāvvietā novietošanas palīgfunkcijām, piemēram, drošas izkāpšanas palīgsistēmu, atgādinājumu par aizmugurējā sēdeklī sēdošajiem un brīdinājumu par aizmugurē šķērsojošiem transportlīdzekļiem ar automātiskās bremzēšanas funkciju, sniedzot tev pārliecību un padarot braukšanas vidi vēl drošāku tev un citiem satiksmes dalībniekiem.

Toyota Corolla hečbeka galerija

Apskati Corolla sēriju

Viens izmērs ne vienmēr der visiem. Mūsu Corolla hibrīdu klāsts ir izstrādāts ar virkni funkciju, kas vislabāk atbilst tavām personīgajām komforta un praktiskuma vajadzībām.

Skatīt vairāk