1. Jauni automobiļi
 2. Prius Plug-in Hybrid
Ātrā atlase

Jaunais Prius Plug-in Hybrid

Skaists, dinamisks un īpaši efektīvs
Prius vienmēr ir pārkāpis ierasto un sagrāvis robežas. Jaunais Prius — hibrīda koncepcijas aizsācējs  —paceļ uzlādējamā hibrīda tehnoloģiju jaunā līmenī. Jauno tehnoloģiju celmlauzis, tā dubultais DNS apvieno tīru elektrisko piedziņu ikdienas braucieniem ar efektīvas hibrīda piedziņas brīvību lielos attālumos. Jaunais Prius Plug-in Hybrid ir klāt: inteliģents, drosmīgs, pārsteidzošs. 

 

Apskati jauno Prius Plug-in Hybrid 360°

Modelis parāda tikai vienu aprīkojuma līmeni un neatspoguļo visu klāstu.

PHEV. Bez kompromisiem

Kāpēc piekāpties? Jaunais Prius Plug-in Hybrid apvieno labāko no abām tehnoloģijām. Izvēlies EV režīmu un izbaudi nevainojamu un atsaucīgu elektrisko piedziņu. Kad akumulatora uzlādes līmenis ir zems, vienkārši pārslēdzies uz efektīvu hibrīda piedziņu. Tā apvieno nevainojamu sniegumu ar zemu degvielas patēriņu un CO₂ emisijām.

Pārsteidzoši pilnveidots

Jaunais Prius Plug-in Hybrid apvieno iepriekšējo paaudžu ķīļveida formu ar izteiksmīgām līnijām, kas kopā rada jaunu, plūstošu un kupejai līdzīgu siluetu. Tā dizains, kas izceļas ar tīrību bez liekām detaļām, ir radīts, iedvesmojoties no dabiskās gaisa plūsmas. Dinamiskais koptēls un priekšējais āmurgalvas motīvs rada tik izteiksmīgu stilu, ko nevar nepamanīt. 

Tava mīļākā vieta

Ar vadītājam pielāgotu vadības paneli, pārvietojamu instrumentu paneli un luksusa klases pasažieru vietām Prius salonā tev noteikti patiks pavadīt laiku. Harmoniski akcenti izceļ tumšo toņu tēmu. Lietotājam draudzīgās tehnoloģijas ietver daudzfunkcionālu vadītāja displeju, kas ļauj tev pilnībā kontrolēt savu Toyota, savukārt mainīgais instrumentu paneļa apgaismojums, kas pielāgojas automobiļa uzlabotajām drošības sistēmām, nodrošina nebijušu modrības līmeni. 

Modernākās tehnoloģijas

Prius vienmēr ir bijis tehnoloģiju celmlauzis, un jaunais modelis nav izņēmums. Aprīkots ar jaudīgu savienojamību un intuitīvām saskarnēm, lai nemanāmi integrētos tavā digitālajā ikdienā, tā drošības un ērtības funkciju komplekts, tostarp attālinātie pakalpojumi, kas pieejami lietotnē MyT, padara katru braucienu drošāku, vieglāku un patīkamāku.

 • Vienmēr drošās rokās

  Jaunais Prius Plug-in Hybrid ietver pilnīgi jaunu Toyota T-Mate versiju. Ar vadītāja palīgsistēmu un sadursmju mazināšanas sistēmu klāstu T-Mate sniedz nenovērtējamu atbalstu mūsdienu noslogotajā braukšanas vidē, ko nepiedāvā neviens cits auto tā klasē.

 • Vienmēr saņem pēdējos atjauninājumus

  Ar bezvadu atjauninājumiem, kas tiek nodrošināti caur iebūvētu datu savienojumu, Prius vienmēr ietver jaunākās multivides un drošības sistēmas, programmatūru un funkcionalitāti.  

 • Izmanto saules spēku

  Prius Plug-in Hybrid ir tik progresīvs, ka tas var pārvērst saules gaismu elektriskajā piedziņā*, uzlādējot akumulatoru, izmantojot uz jumta esošās saules baterijas, un nodrošinot papildu elektriskajā režīmā nobraucamo attālumu ik dienu. Ja Prius tiek novietots stāvvietā vairākas dienas, tas turpina uzlādēt akumulatoru, izmantojot saules enerģiju. 

  * Atkarīgs no aprīkojuma līmeņa.