1. Jauni automobiļi
  2. RAV4 plug-in
Ātrā atlase

Toyota RAV4 Plug-in Hybrid

Bagātīgs SUV mantojums satiekas ar tīru EV jaudu
Atklāj jaunu uzlādējamas jaudas risinājumu RAV4 drosmīgajā un pārdomātajā dizainā. Brauc pa pilsētas ielām vai nelīdzeniem lauku ceļiem ar zemākām emisijām un ievērojami lielāku nobraucamo attālumu elektriskajā režīmā, pateicoties lielākam litija jonu akumulatoram un 2,5 litru Hybrid Dynamic Force dzinējam. Izbaudi jaunas uzlabotas multivides tehnoloģijas, programmatūras bezvadu atjauninājumus un svarīgu satiksmes informāciju, ko sniedz MyT digitālie pakalpojumi. Izbaudi pārsteidzošu griezes momentu un tūlītēju paātrinājumu klasē labākajā Toyota hibrīdā.

Attālinātie pakalpojumi

Tehnoloģija ikdienai ar uzlabotām iebūvētām digitālajām funkcijām, ērtiem attālinātajiem pakalpojumiem un virkni T-Mate drošības un palīdzības sistēmu, pateicoties kam tu vienmēr būsi soli priekšā. Intuitīvās tehnoloģijas var uzlabot ikvienu braucienu. Iepazīsti Toyota Smart Connect. Izbaudi ērtu mākoņa navigāciju, balss vadības funkciju Voice Agent, kā arī reāllaika satiksmes informāciju un notikumus uz ceļa.

Multivides ekrāns

RAV4 Plug-In Hybrid tā izsmalcinātajā ārējā dizainā ietver nevainojamu multivides paketi. Intuitīvajam multivides informācijas panelim ir 10,5 collu skārienekrāns ar jaunāko viedtālruņa integrāciju ar bezvadu Apple CarPlay. Jaudīgā hibrīda, kas savienojamību padara par prioritāti, augstas izšķirtspējas krāsu displejā ir pieejamas tādas funkcijas kā balss vadības funkcija Voice Agent un mākoņa navigācija. Vienkāršas frāzes, piemēram, "Hey Toyota" viedi pamodina sistēmu, ļaujot izmantot mākoņa navigāciju, lai lejupielādētu jaunāko informāciju, jaunākās kartes, kā arī informāciju par satiksmi un maršrutu.

Digitālais informācijas panelis

Uzlabotais digitālais RAV4 Plug-In Hybrid informācijas panelis ļauj tev izvēlēties starp četriem dažādiem motīviem: Casual, Smart, Sport un Tough, lai personalizētu tavu pieredzi. Izvēlies vēlamo stilu un pēc tam pārslēdzies starp trim dažādiem izkārtojumiem, lai iegūtu maksimāli personalizētu ekrānu. Tāpat tu vari izvēlēties, cik daudz un kāda veida informāciju vēlies redzēt ekrānā.

Toyota T-Mate. Kopā ar tevi drošākam braucienam

Toyota RAV4 aprīkojumā ir iekļauts T-Mate — tavs izpalīdzīgais braukšanas partneris, kas nodrošina klasē vadošās drošības funkcijas. Tas ietver Toyota Safety Sense, kā arī citas braukšanas un auto stāvvietā novietošanas palīgfunkcijas.
  • Toyota Safety Sense RAV4 aprīkojumā ir iekļauts Toyota Safety Sense ar jaunākajām tehnoloģijām, kas izstrādātas, lai novērstu visbiežāk sastopamos negadījumus. Tostarp ir pieejama sadursmes novēršanas sistēma, kas var palīdzēt tev noteikt un izvairīties no sadursmēm ar citiem transportlīdzekļiem, gājējiem un velosipēdistiem. Tā brīdina vadītāju ar skaņas un vizuāliem signāliem, kā arī aktivizē asistējošo bremzēšanu. Ja vadītājs savlaicīgi nenospiež bremžu pedāli, automobiļa ātrums tiek samazināts automātiski, lai novērstu vai mazinātu sadursmi. Turklāt sadursmju krustojumos novēršanas palīgsistēma un avārijas stūrēšanas palīgsistēma nodrošina atbalstu diennakts gaišajā laikā, kad tu veic pagriezienus krustojumos un izvairīšanās manevrus.
  • Braukšanas palīgsistēmas Aklo zonu monitora sistēma brīdina vadītājus par visiem transportlīdzekļiem, kurus viņi, iespējams, nav pamanījuši sānu spoguļos. Tas ir īpaši noderīgi, veicot apdzīšanu. Toyota Smart Connect — notikumi uz ceļa brīdina vadītāju par tādiem tuvumā esošiem apdraudējumiem kā priekšā esošs negadījums, slidens ceļš utt., izmantojot citu vadītāju sniegto informāciju un parādot to multivides ekrānā. Atkarībā no multivides sistēmas tā var arī ļaut ziņot par apdraudējumiem, tādējādi uzlabojot vispārējo satiksmes drošību.
  • Palīdzība auto novietošanai stāvvietā Turklāt RAV4 ir aprīkots ar citām novatoriskām T-Mate stāvvietā novietošanas funkcijām, piemēram, brīdinājumu par aizmugurē šķērsojošiem transportlīdzekļiem ar automātiskās bremzēšanas funkciju. Kad tu atpakaļgaitā brauc ārā no stāvvietas, šī sistēma nosaka visus transportlīdzekļus, kas tuvojas no kreisās vai labās puses, brīdina tevi par tiem un aktivizē bremzes, lai izvairītos no sadursmes.