Atklāj Toyota Corolla Hybrid saimi

Katram vadītājam savu Corolla

Veiklajam Corolla hečbekam un daudzpusīgajai Corolla Touring Sports pievienojoties izsmalcinātajam Corolla sedanam, visu laiku vispopulārākais auto paplašina savu piedāvājumu (pieejams arī kā hibrīds). Tāpēc neatkarīgi no dzīvesveida un tā, kādu virsbūves tipu Tu izvēlēsies,Tu būsi ieguvējs, jo izbaudīsi pašuzlādes elektromotoru un piedzīvosi Toyota slaveno uzticamību. Stilīga, efektīva, un braukt ar to tīrais prieks, tā ir jaunā Corolla: mūsdienu ikona.

Corolla hečbekam

Jaunā Corolla ar komfortu un stilu var ikvienu aizvest jebkur.

Corolla hečbeks izskatās drosmīgs un dinamisks. Tā platā priekša un zemais pārsegs piešķir tam modernas plūdlīnijas, ko papildina sportiskie 18” vieglmetāla diski, plata, pamanāma radiatora reste un raksturīgie LED priekšējie lukturi.


Corolla hečbekam cenas

/

Corolla Touring Sports nodrošina plūdenu izskatu, bet arī sniedz vairāk vietas, tieši kur tā ir nepieciešama. Neatkarīgi no tā, vai ir nepieciešams pārvadāt pāris somas vai visas ģimenes bagāžu, tās plašā bagāžas nodalījuma telpa būs piemērota visam, pateicoties pielāgojamai grīdai un viegli nolokāmiem sēdekļiem.


Corolla Touring Sports cenas

/

Stilīgo un praktisko Corolla sedanu raksturo izsmalcinātas līnijas, kas plūst no zemās priekšpuses līdz tā ietilpīgajam bāgāžniekam. Tai piemīt arī pārējai Corolla saimei raksturīgais platais siluets. Šī ir Corolla, kas atstās iespaidu, lai kur Tu izvēlētos braukt.


Corolla sedans cenas

/
Mēs izmantojam vietnes sīkdatnes

Sīkdatnes tiek izmantotas, lai uzlabotu lietotāja ērtības mūsu vietnē, sniegtu trešo personu pakalpojumus un rīkus, palīdzētu mums izprast un uzlabot vietnes darbību, kā arī reklāmas vajadzībām.

Mēs iesakām iespējot visas šīs sīkdatnes, bet, ja tam nepiekrīti, vari viegli tās mainīt, noklikšķinot uz sīkdatņu iestatījumu opcijas zemāk. Pilna informācija ir pieejama mūsu sīkdatņu politikā.