Atklāj Toyota Corolla Hybrid saimi

Katram vadītājam savu Corolla

Veiklajam Corolla hečbekam un daudzpusīgajai Corolla Touring Sports pievienojoties izsmalcinātajam Corolla sedanam, visu laiku vispopulārākais auto paplašina savu piedāvājumu (pieejams arī kā hibrīds). Tāpēc neatkarīgi no dzīvesveida un tā, kādu virsbūves tipu Tu izvēlēsies,Tu būsi ieguvējs, jo izbaudīsi pašuzlādes elektromotoru un piedzīvosi Toyota slaveno uzticamību. Stilīga, efektīva, un braukt ar to tīrais prieks, tā ir jaunā Corolla: mūsdienu ikona.

Efektivitāte satiekas ar prieku

Ar jauno Corolla Hybrid Tu baudīsi lielisku degvielas ekonomiju kopā ar ļoti zemām emisijām, kas samazinās līdz nullei braucot elektrorežīmā. Arvien vairāk lielpilsētām ieviešot noteikumus par zemu emisiju līmeni, Tu varēsi braukt, kur vien vēlies.

Sprigans un atsaucīgs pilsētā, 1,8 litru hibrīda dzinējs nodrošina vienmērīgu, relaksējošu braucienu. Pirmo reizi gan Corolla hečbekam, gan Corolla Touring Sports ir pieejami ar jaunu 2,0 litru Hybrid Dynamic Force dzinēju, kas sniedz vēl lielāku jaudu. Neatkarīgi no tā, ko izvēlēsies, Tu gūsi aizraujošu, bet ekonomisku pieredzi neatkarīgi no braukšanas situācijas. Un, tā kā Corolla ir pašuzlādes hibrīdauto, tad to nekad nevajadzēs uzlādēt no tīkla.

Kad braukšana ir tik patīkama, ir īstais laiks pievienoties vairāk nekā 12 miljoniem cilvēku, tostarp diviem miljoniem šeit Eiropā, kas izvēlējušies Toyota Hybrid. Tas ir tikai viens no iemesliem, kāpēc vairāk nekā četras desmitgades pēc Corolla debijas, tas vēl arvien ir pasaules iecienītākais automobilis.

/
Būvēta, lai sniegtu vairāk

Corolla ir būvēta uz Toyota Jaunās globālās arhitektūras (TNGA) platformas, kas sniedz patiesi lielisku braukšanu. Stingrāka virsbūve un zemais smaguma centrs kopīgi samazina virsbūves sasvēršanos līkumos, kamēr daudzsviru balstiekārta efektīvāk absorbē triecienus, lai nodrošinātu vienmērīgāku braucienu. Pat braukšanas pozīcija ir optimizēta, lai palīdzētu mazināt nogurumu garos ceļojumos.

/
Izstrādāta, lai atstātu iespaidu

Jaunā Corolla ar komfortu un stilu var ikvienu aizvest jebkur.

Corolla hečbeks izskatās drosmīgs un dinamisks. Tā platā priekša un zemais pārsegs piešķir tam modernas plūdlīnijas, ko papildina sportiskie 18” vieglmetāla diski, plata, pamanāma radiatora reste un raksturīgie LED priekšējie lukturi.

/

Corolla Touring Sports nodrošina plūdenu izskatu, bet arī sniedz vairāk vietas, tieši kur tā ir nepieciešama. Neatkarīgi no tā, vai ir nepieciešams pārvadāt pāris somas vai visas ģimenes bagāžu, tās plašā bagāžas nodalījuma telpa būs piemērota visam, pateicoties pielāgojamai grīdai un viegli nolokāmiem sēdekļiem.

/

Stilīgo un praktisko Corolla sedanu raksturo izsmalcinātas līnijas, kas plūst no zemās priekšpuses līdz tā ietilpīgajam bāgāžniekam. Tai piemīt arī pārējai Corolla saimei raksturīgais platais siluets. Šī ir Corolla, kas atstās iespaidu, lai kur Tu izvēlētos braukt.

/
Drošība nekad nav tikai iespēja – tā ir norma

Ļoti svarīgi ir tas, ka Toyota Safety Sense ir katras Corolla standartaprīkojumā, jo drošība ir ļoti svarīga – par to nevajag domāt pēc tam. Šis unikālais drošības sistēmu komplekts ietver virkni atjauninātu drošības elementu, kas atvieglo braukšanu, vienlaikus vēl vairāk sargājot Tevi un Tavus pasažierus. No informēšanas par iespējamiem apdraudējumiem līdz reālai palīdzībai, lai no tiem izvairītos, šī būtiskā tehnoloģija paceļ drošību nākamajā līmenī.

Jūsu sīkdatņu iestatījumi

Mēs šajā tīmekļa vietnē izmantojam sīkdatnes, lai sniegtu Jums labākus pakalpojumus. Ja piekrītat tam, turpiniet lietot šo tīmekļa vietni kā ierasts vai noskaidrojiet, kā izmainīt sīkdatņu iestatījumus, šeit.

Apstipriniet savus iestatījumus, ar ķeksīti atzīmējot lauciņu, ja piekrītat, vai izņemiet ķeksīti, ja nepiekrītat: