Piesakies testa braucienam
Konfigurē savu Toyota
Toyota īpašie piedāvājumi
Toyota e-brošūras
Piesakies servisa apmeklējumam

Hilux

Neapturams kopš 1968. gada

Cena no 29 550 €
Degvielas patēriņš no 8,9 l/100 km
CO2 no 234 g/km
 • Neparasti pievilcīgs dizains

  Šis ir Toyota raksturīgais dizains savā vispārdrošākajā formā - ar spēcīgām formām un asiem stūriem, kas izceļ automašīnas inteliģento spēku. Viss, sākot no 3D režģa līdz robustajām riteņu arkām un dinamiskajām sānu līnijām, pauž izsmalcinātu spēku.

 • Spēcīgs kā iekšpusē, tā ārpusē

  2,4 litru D-4D dzinējs strādā izcili, pateicoties griezes momenta tehnoloģijai, kas zemā un vidējā ātruma amplitūdā un pie negaidīta paātrinājuma strauji palielina griezes momentu. Tas palīdz nodrošināt arī Hilux sevišķo vilkšanas jaudu.

 • Gatavs izaicinājumiem

  Laba nekad nav par daudz. Hilux spēj vest vairāk nekā jebkad iepriekš, pateicoties 1 tonnas lietderīgajai slodzei. Arī kravas zona ir pārveidota un palielināta, dodot vairāk vietas liela izmēra kravu pārvadāšanai.

 • Aizsardzība ar viedajām drošības tehnoloģijām

  Toyota Safety Sense sistēma ir papildināta ar vairākām tehnoloģijām, kas ļaus jums justies vēl drošāk jebkurā situācijā. Piemēram, adaptīvā kruīza kontrole, sadursmes novēršanas sistēma ar nakts gājēju un riteņbraucēju atpazīšanas funkciju u.c.

  Izpētīt drošības tehnoloģijas >

Neapturams kopš 1968. gada

Gatavs jebkuram izaicinājumam

Gatavs jebkuram izaicinājumam

Hilux apvieno pikapa spēku un robustumu ar inovatīvu tehnoloģiju. Jauna braukšanas pieredze.
Uzzināt vairāk

Vēl viena diena ar Hilux

Hilux ir aprīkots ar inovatīvām tehnoloģijām.

 • Spēcīgs izskats neatkarīgi no vides.

  Reti kurš pikaps ar dubļiem vai smiltīm notrieptu ārpusi izskatās tik lepni kā Hilux. Tā raupjais dizains ir radīts tam, lai izskatītos labi jebkuros apstākļos un pie jebkādiem izaicinājumiem - svelmains karstums vai ledains aukstums, nekas nespēj pārsteigt Hilux.

 • Griezes momenta meistars.

  Hilux sagrauj priekšstatus par jaudu ar 2,4 litru D-4D un rāda izcilu sniegumu, pateicoties jaunai griezes momenta tehnoloģijai, kas ievērojami palielina griezes momentu zemā un vidējā ātruma amplitūdā un pie strauja paātrinājuma.

 • Spēcīgs ārpusē, ērts iekšpusē.

  Šo pikapu raksturo kvalitatīva āriene un pievilcīgi, izturīgi materiāli, ko papildina jaunākās tehnoloģijas, lai sniegtu jums maksimālu komfortu. Šajā auto klasē pirmā elektroniskā vadība, lai samazinātu šūpošanos un kratīšanos, garantē to, ka brauciens šķiet tikpat ērts kā premium klases apvidus auto.

Kurš Hilux Tu esi?

Uzzini vairāk

Jūsu sīkdatņu iestatījumi

Mēs šajā tīmekļa vietnē izmantojam sīkdatnes, lai sniegtu Jums labākus pakalpojumus. Ja piekrītat tam, turpiniet lietot šo tīmekļa vietni kā ierasts vai noskaidrojiet, kā izmainīt sīkdatņu iestatījumus, šeit.

Apstipriniet savus iestatījumus, ar ķeksīti atzīmējot lauciņu, ja piekrītat, vai izņemiet ķeksīti, ja nepiekrītat: