Mierīgs prāts visiem ceļa lietotājiem

Inteliģence, kas uzlabo ikviena drošību - gan automašīnas iekšpusē, gan ārpusē.

/
/
/
/
Adaptīvā kruīza kontrole

Saglabā minimālu iepriekš iestatītu distanci no transportlīdzekļa gājēju noteikšanas sensora priekšpusē. Ja distance samazinās, sistēma samazina ātrumu un tiek iedarbinātas bremzes un aktivizētas bremzēšanas gaismas. Ja distance atkal palielinās, ātrums pakāpeniski palielinās, līdz tiek atjaunots izvēlētais braukšanas ātrums.

Sadursmes novēršanas sistēma ar nakts gājēju noteikšanas funkciju

Pamana citus transportlīdzekļus un gājējus automašīnas ceļā zemā apgaismojumā. Ja tiek konstatēts, ka sadursme ir neizbēgama, vadītājs tiek brīdināts. Ja vadītājs laikus nereaģē, bremzes iedarbojas automātiski.

Sadursmes novēršanas funkcija ar riteņbraucēju noteikšanas funkciju

Pamana riteņbraucējus un transportlīdzekļus priekšā. Ja tiek konstatēts, ka iespējama sadursme, vadītājs tiek brīdināts. Ja vadītājs nereaģē, bremzes iedarbojas automātiski.

Viedā adaptīvā kruīza kontrole*

Uztur iepriekš iestatītu ātrumu un minimālu distanci no priekšā braucošā transportlīdzekļa. Ja distance samazinās, ātrums automātiski samazinās, iedarbinot bremzes, ja nepieciešams. Kad distance palielinās, tiek atjaunots izvēlētais braukšanas ātrums. Mainoties ātruma ierobežojumam, vadītājs tiek brīdināts par nepieciešamību pielāgot iepriekš iestatīto ātrumu. 

*Pieejams tikai ar ceļa zīmju atpazīšanas palīgsistēmu

Uzziniet vairāk

Toyota uzticamība Toyota uzticamība Atklāj patiesus stāstus par Toyotas – automobiļiem, kas vienmēr ir gatavi, lai kurp dzīve Tevi aizvestu. Toyota Hilux stāsts Toyota Hilux stāsts Slavens ar savām spējām iekarot jebkuras sarežģītības reljefu – tostarp Ziemeļpolu, Dienvidpolu un Dakāras ralliju –, Hilux ir pirmā izvēle, ja meklējat spēcīgu darba zirgu. Neiznīcināmā automobiļa reputācija ir krājusies vairāku paaudžu garumā, to nemitīgi pilnveidojot un pārbaudot vissmagākajos pasaules nostūros.
Jūsu sīkdatņu iestatījumi

Mēs šajā tīmekļa vietnē izmantojam sīkdatnes, lai sniegtu Jums labākus pakalpojumus. Ja piekrītat tam, turpiniet lietot šo tīmekļa vietni kā ierasts vai noskaidrojiet, kā izmainīt sīkdatņu iestatījumus, šeit.

Apstipriniet savus iestatījumus, ar ķeksīti atzīmējot lauciņu, ja piekrītat, vai izņemiet ķeksīti, ja nepiekrītat: