Piesakies servisa apmeklējumam Piesakies testa braucienam Toyota Līzings Toyota īpašie piedāvājumi Toyota pārstāvji Konfigurē savu Toyota

Land Cruiser Premium (7 sēdvietas)

Cenas
Dzinējs un transmisija Cena ar PVN Konfigurēt
2,8 D-4D (177 ZS) 6 pakāpju automātiskā 63 430 €
4,0 Dual VVT-i V6 (282 ZS) 6 pakāpju automātiskā 69 250 €
Aprīkojuma saraksta nosaukums
360 grādu kamera
Adaptīvā kruīza kontrole (ACC)

Adaptīvā kruīza kontrole (ACC)

ACC ļauj ieturēt minimālu iestatīto attālumu no priekšā braucošā transportlīdzekļa. Ja šis attālums samazinās, ACC samazina braukšanas ātrumu vai pat iedarbina bremzes un stopsignālus, ja nepieciešams. Ja attālums atkal pieaug, ACC pakāpeniski palielina braukšanas ātrumu, līdz tiek sasniegts Jūsu iestatītais.

Aizvērt
50:50 sadalāmi un nolokāmi 3. rindas sēdekļi
Bloķējamais diferenciālis: aizmugurē, elektrisks
Adaptīvā piekare (AVS)

Adaptīvā piekare (AVS)

Adaptīvā piekare (AVS) amortizē katru no četriem amortizatoriem atsevišķi. Tā nodrošina izcilas brauciena ērtības, vadāmību un stabilitāti. Turklāt Jūs varat izvēlēties starp Comfort, Normal vai Sport režīmiem to, kurš labāk atbilst Jūsu vēlmēm un ceļa apstākļiem.

Aizvērt
Crawl Control

Crawl Control

Crawl Control ļauj saglabāt vienmērīgu un stabilu kustību nelielā ātrumā apvidus apstākļos. Vadītājam nav jāuztraucas par gāzes pedāli un bremzēm, un viņš var pilnībā koncentrēties uz stūrēšanu.

Aizvērt
Multi-terrain Select (MTS)

Multi-terrain Select (MTS)

Pieņemiet jebkuru izaicinājumu, izvēloties vienu no pieciem reljefa režīmiem - "Akmeņi"('Rock'), "Akmeņi un dubļi" ('Rock & dirt'), "Pauguri" ('Mogul'), "Vaļīgi akmeņi" ('Loose rock') vai "Dubļi un smiltis" ('Mud & sand'). Automobiļa droseles, bremzēšanas un vilces kontroles sistēmas automātiski pielāgosies, lai atbilstu apvidus apstākļiem, nodrošinot maksimālu vilci un kontroli.

Aizvērt
Apkārtnes un Multi-terrain Monitor (MTM)

Apkārtnes un Multi-terrain Monitor (MTM)

MTM nodrošina pilnīgu ceļa pārredzamību, palīdzot saglabāt iecerēto virzienu un izvairīties no potenciāliem draudiem. Ekrāns rāda sešus reāllaika attēlus no četrām ārējām kamerām. Vienkārši nospiežot daudzfunkcionālo slēdzi uz stūres, Jūs acumirklī gūsiet skaidrību par apkārtējo situāciju.

Aizvērt
17 skaļruņi
JBL Premium skaņas sistēma
Aklo zonu monitors (BSM)

Aklo zonu monitors (BSM)

Aklo punktu monitora sistēma vadītājam ļauj drošāk veikt pārkārtošanos no vienas joslas otrā. Ja aizmugurē uzstādītie radara sensori aklajā zonā Jums sānos vai aizmugurē konstatē automobili, attiecīgajā sānu spogulī izgaismojas brīdinājuma indikators. Ja Jūs ieslēdzat pagrieziena rādītāju, lai mainītu braukšanas joslu, un sistēma ir konstatējusi automobili Jūsu aklajā zonā, brīdinājuma indikators mirgos, lai brīdinātu Jūs, ka manevru veikt nevajadzētu.

Aizvērt
Brīdinājums par satiksmi aizmugurē (RCTA)

Brīdinājums par satiksmi aizmugurē (RCTA)

Brīdinājums par satiksmi aizmugurē (RCTA) ļauj Jums izbraukt no stāvvietas atpakaļgaitā drošāk, jo konstatē automobiļus, kas Jums tuvojas Jūsu aklajā zonā. Izmantojot milimetru viļņu radaru, RCTA brīdina Jūs, atskaņojot skaņas signālu un ieslēdzot gaismas indikatorus sānu spoguļos.

Aizvērt
Pirmssadursmes drošības sistēma (PCS)

Pirmssadursmes drošības sistēma (PCS)

PCS izmanto radara tehnoloģiju, lai prognozētu iespējamās sadursmes ar citiem priekšā esošiem transportlīdzekļiem vai šķēršļiem, aktivējot vairākas drošības funkcijas. Tiek doti skaņas un vizuāli brīdinājuma signāli, ieslēdzas bremzēšanas palīgsistēma (BA), automātiski nospriegojas drošības jostas un automātiskā bremzēšana ieslēdzas pat tad, ja vadītājs nebremzē. Tas palīdz samazināt potenciālo triecienu un bojājumus, ja sadursme notiktu.

Aizvērt
Mūsu e-privātuma politika

Šajā vietnē mēs izmantojam sīkdatnes, lai Tev nodrošinātu labākus pakalpojumus.  Ja Tu tam piekrīti, turpini izmantot vietni kā parasti, vai arī uzzini, kā pārvaldīt sīkdatnes.