Piesakies servisa apmeklējumam Piesakies testa braucienam Toyota Līzings Toyota īpašie piedāvājumi Toyota pārstāvji Konfigurē savu Toyota

Land Cruiser Standard

Cenas
Dzinējs un transmisija Cena ar PVN Konfigurēt
2,8 D-4D (177 ZS) 6 pakāpju manuālā 39 920 €
2,8 D-4D (177 ZS) 6 pakāpju automātiskā 41 520 €
Aprīkojuma saraksta nosaukums
17" vieglmetāla diski ar 6 spieķiem.
Riepu spiediena brīdinājuma sistēma
Elektriski regulējami sānu spoguļi
Jumta sliedes

Jumta sliedes

Jumta sliedes ir pieejamas papildaprīkojumā, kad nepieciešams pārvadāt papildu bagāžu

Aizvērt
Signalizācija
Smart Entry & Start sistēma

Smart Entry & Start sistēma

Tradicionālās atslēgas vietā Smart Entry & Start sistēmas raidītājs ļauj Jums atslēgt durvis, vienkārši pavelkot rokturi, un aizslēgt tās, piespiežot pogu. Lai iedarbinātu vai izslēgtu dzinēju, tikai piespiediet Start/Stop pogu. Jums nepieciešams tikai turēt Smart Entry atslēgu kabatā vai rokassomā.

Aizvērt
Bluetooth® brīvroku sistēma
6 skaļruņi
Radio un CD atskaņotājs ar WMA un MP3 atskaņošanas funkciju
USB pieslēgvieta
Palīgsistēma braukšanai lejupceļā (DAC)

Palīgsistēma braukšanai lejupceļā (DAC)

Braucot lejup apvidus apstākļos, DAC atsevišķi bremzē katru riteni, lai nodrošinātu automobiļa stabilitāti un uzturētu tā ātrumu nemainīgu no 5 līdz 7 km/h. DAC darbojas, gan braucot uz priekšu, gan atpakaļgaitā, un, kad tā ir aktivizēta, vadītājam nav jātur nospiests akseleratora pedālis.

Aizvērt
Palīgsistēma braukšanas uzsākšanai kāpumā (HAC)

Palīgsistēma braukšanas uzsākšanai kāpumā (HAC)

HAC palīdz vienmērīgi uzsākt braukšanu stāvā augšupceļā, turot bremzes iedarbinātas 2 sekundes pēc bremžu pedāļa atlaišanas. Tas neļauj automobilim ripot atpakaļ. Tā tiek aktivizēta, pēc apstāšanās nospiežot bremžu pedāli stiprāk nekā parasti, ja pārnesumkārbas svira atrodas kādā no pārnesumiem braukšanai uz priekšu.

Aizvērt
Automobiļa stabilitātes kontroles sistēma (VSC)

Automobiļa stabilitātes kontroles sistēma (VSC)

VSC automātiski un pēc nepieciešamības aktivizē atsevišķu riteņu bremzes un kontrolē dzinēja jaudu, lai palīdzētu uzturēt stabilitāti un novērstu riteņu izslīdēšanu, veicot asus pagriezienus vai ja ceļa virsma ir slidena.

Aizvērt
Papildu drošības sistēmas (SRS) spilveni – 7 drošības spilveni

Papildu drošības sistēmas (SRS) spilveni – 7 drošības spilveni

Hilux ir aprīkots ar septiņiem drošības spilveniem. Tie ir: drošības spilvens vadītāja ceļgalu aizsardzībai, drošības spilveni vadītājam un pasažierim, sānu drošības spilveni priekšējiem un SRS drošības aizkars, kas pasargā gan priekšējo pasažieri, gan aizmugurējos.

Aizvērt
Mūsu e-privātuma politika

Šajā vietnē mēs izmantojam sīkdatnes, lai Tev nodrošinātu labākus pakalpojumus.  Ja Tu tam piekrīti, turpini izmantot vietni kā parasti, vai arī uzzini, kā pārvaldīt sīkdatnes.