Piesakies testa braucienam
Konfigurē savu Toyota
Toyota īpašie piedāvājumi
Toyota e-brošūras
Piesakies servisa apmeklējumam

Prius Plug-in Active

Aprīkojuma pakešu cenas
Dzinējs un transmisija Virsbūves veids Piedziņa Cena ar PVN
1,8 l hibrīddzinējs (122 ZS) Elektriski vadāma bezpakāpju variatora transmisija 5 durvju liftbeks 4X2
34 290 €
Konfigurēt
Aprīkojuma saraksta nosaukums
Smart Entry & Start sistēma

Smart Entry & Start sistēma

Tradicionālās atslēgas vietā Smart Entry & Start sistēmas raidītājs ļauj Tev atslēgt durvis, vienkārši pavelkot rokturi, un aizslēgt tās, piespiežot pogu. Lai iedarbinātu vai izslēgtu dzinēju, tikai piespied Start/Stop pogu. Tev nepieciešams tikai turēt Smart Entry atslēgu kabatā vai rokassomā.

Aizvērt
Atpakaļskata kamera

Atpakaļskata kamera

Atpakaļskata kamera attēlo Tava automobiļa aizmugurē notiekošo.

Aizvērt
Sadursmes novēršanas sistēma ar gājēju noteikšanas funkciju

Sadursmes novēršanas sistēma ar gājēju noteikšanas funkciju

Toyota Safety Sense sadursmes novēršanas sistēma ar gājēju noteikšanas funkciju apvieno milimetru viļņu radaru un kameru, lai konstatētu priekšā uz ceļa esošos automobiļus. Ja tiek konstatēta sadursmes iespējamība, vadītājs tiek brīdināts ar skaņas un vizuālu brīdinājumu, kā arī tiek aktivizēta bremzēšanas palīgsistēma. Ja vadītājs laicīgi nebremzē, bremzes aktivizējas automātiski, lai novērstu sadursmi vai mazinātu tās spēku. Neskaitot automobiļu pamanīšanu, tagad ir iespējama arī savlaicīga gājēju pamanīšana.

Aizvērt
Ceļa zīmju atpazīšanas palīgsistēma

Ceļa zīmju atpazīšanas palīgsistēma

Toyota Safety Sense ceļa zīmju atpazīšanas palīgsistēma monitorē priekšā esošās ceļa zīmes, attēlojot noderīgu informāciju, piemēram, ātruma ierobežojumus vai apdzīšanas aizliegumu, uz labi pārskatāmā, jaunā krāsu TFT vadītāja displeja. Sistēma pārraida arī vizuālu un skaņas brīdinājuma signālu, ja Tu neievēro ceļa zīmes.

Aizvērt
Adaptīvā automātisko tālo gaismu funkcija
Priekšējie miglas lukturi
Aklo zonu monitors (BSM)

Aklo zonu monitors (BSM)

Aklo zonu monitora sistēma uzlabo drošību, pārkārtojoties uz citu braukšanas joslu. Ja aizmugurē uzstādītie radara sensori aklajā zonā konstatē transportlīdzekli, izgaismojas brīdinājuma indikators uz attiecīgās puses spoguļa. Ja Tu ieslēdz pagrieziena signālu, lai pārkārtotos citā joslā, kad aklajā zonā atrodas transportlīdzeklis, brīdinājuma indikatori sāk mirgot, lai brīdinātu Tevi par pastāvošo risku.

Aizvērt
Adaptīvie LED priekšējie lukturi
Palīgsistēma braukšanas uzsākšanai kāpumā (HAC)

Palīgsistēma braukšanas uzsākšanai kāpumā (HAC)

HAC palīdz vienmērīgi uzsākt braukšanu stāvā augšupceļā, turot bremzes iedarbinātas līdz 2 sekundēm pēc bremžu pedāļa atlaišanas. Tas neļauj automobilim ripot atpakaļ. Tā tiek aktivizēta, pēc apstāšanās nospiežot bremžu pedāli stiprāk nekā parasti, ja pārnesumkārbas svira atrodas kādā no pārnesumiem braukšanai uz priekšu.

Aizvērt
Brīdinājums par gaisa spiedienu riepās (TPWS)

Brīdinājums par gaisa spiedienu riepās (TPWS)

Sistēma ietver ventili ar sensoru katram ritenim, kas nepārtraukti monitorē gaisa spiedienu riepās. Šie sensori ir savienoti ar indikatoru mērinstrumentu panelī, kas izgaismojas, lai brīdinātu Tevi, ja spiediens kļūst zemāks par ieteikto līmeni. Tādējādi sistēma papildina braukšanas drošību, samazina riepu nodilumu un uzlabo degvielas efektivitāti.

Aizvērt
Brīdinājums par aizmugurē šķērsojošiem transportlīdzekļiem (RCTA)

Brīdinājums par aizmugurē šķērsojošiem transportlīdzekļiem (RCTA)

RCTA ļauj Tev izbraukt no stāvvietas atpakaļgaitā drošāk, jo konstatē automobiļus, kas Tev tuvojas aklajā zonā. Izmantojot milimetru viļņu radaru, RCTA brīdina Tevi, atskaņojot skaņas signālu un ieslēdzot gaismas indikatorus sānu spoguļos.

Aizvērt
Toyota Touch® 2 & Go navigācijas sistēma

Toyota Touch® 2 & Go navigācijas sistēma

Izveidota uz Toyota Touch® 2 multimediju ierīces bāzes, Toyota Touch® 2 & Go ietver navigācijas sistēmu ar visas Eiropas kartēm, apvedceļu un eko-maršrutu funkcijām. Tā WVGA ekrāns attēlo karšu 2D un 3D skatus ar tādiem pievienotajiem pakalpojumiem kā reāllaika satiksmes informāciju un iespēju veikt vietējo meklēšanu tiešsaistē. Modernais Bluetooth nodrošina tādas funkcijas kā Toyota Eurocare tehnisko palīdzību uz ceļa un SOS ārkārtas zvanus.

Aizvērt
Toyota Touch® 2 multimediju sistēma

Toyota Touch® 2 multimediju sistēma

Toyota Touch® 2 ir pilnībā integrēta multimediju sistēma ar krāsu skārienekrānu, „velc un nomet" funkciju un modernu audiosistēmu, kas savietojama ar USB ierīcēm, iPod un viedtālruņiem. Bluetooth 3,0 ļauj veikt tādas funkcijas kā brīvroku tālruņa zvanus, SMS un mūzikas straumēšanu. WVGA ekrāns ir savienots arī ar atpakaļskata kameru vēl drošākai braukšanai atpakaļgaitā.

Aizvērt
6 skaļruņi
USB pieslēgvieta
Bluetooth® brīvroku sistēma
Divu zonu automātiskais gaisa kondicionētājs
Bezvadu mobilā tālruņa lādētājs
Krāsains TFT daudzfunkcionālais displejs
Vējstikla displejs

Vējstikla displejs

Uz vējstikla displeja tieši Tavu acu priekšā tiek projicēta svarīgākā informācija par braukšanu, piemēram, ātrums. Tev nav jāatrauj skatiens no ceļa.

Aizvērt
Papildu drošības sistēmas (SRS) spilveni – 7 drošības spilveni

Papildu drošības sistēmas (SRS) spilveni – 7 drošības spilveni

Šim modelim ir septiņi drošības spilveni. Tie ietver: vadītāja ceļgalu drošības spilvenu, SRS drošības spilvenus vadītājam un priekšējam pasažierim, sānu drošības spilvenus priekšējām sēdvietām un aizkarveida drošības spilvenus, kas var pārklāt gan priekšā, gan aizmugurē sēdošos braucējus.

Aizvērt
Jūsu sīkdatņu iestatījumi

Mēs šajā tīmekļa vietnē izmantojam sīkdatnes, lai sniegtu Jums labākus pakalpojumus. Ja piekrītat tam, turpiniet lietot šo tīmekļa vietni kā ierasts vai noskaidrojiet, kā izmainīt sīkdatņu iestatījumus, šeit.

Apstipriniet savus iestatījumus, ar ķeksīti atzīmējot lauciņu, ja piekrītat, vai izņemiet ķeksīti, ja nepiekrītat: