Piesakies testa braucienam
Konfigurē savu Toyota
Toyota īpašie piedāvājumi
Toyota e-brošūras
Piesakies servisa apmeklējumam

Prius+ Advanced Plus

Akcijas cenas
Cenas
Dzinējs un transmisija Virsbūves veids Piedziņa Cena ar PVN Akcijas informācija
1,8 l VVT-i Hybrid (136 ZS) Bezpakāpju variatora transmisija 5 durvju minivens 4X2
33 300 € 36 200 €
Spēkā līdz 31.12.2018 Konfigurēt
Prius+ akcijas piedāvājums
Spēkā līdz 31.12.2018
* Elektrorežīmā nobrauktais laiks ir aprēķināts pamatojoties uz Latvijā veiktiem izmēģinājuma braucieniem. Kombinētais degvielas patēriņš 4,6–4,9 l/100 km, kombinētās CO2 emisijas 106–112 g/km. Attēli ir ilustratīvi. Akcija ilgst līdz 31.12.2018. vai kamēr ir pieejami akcijas automobiļi. Ieteicamās mazumtirdzniecības cenas. Lai saņemtu konkrētu pārdošanas piedāvājumu, vērsieties Toyota oficiālajā pārstāvniecībā. Iepazīsties ar līzinga un apdrošināšanas nosacījumiem un, ja nepieciešams, konsultējies ar speciālistu. Papildaprīkojuma īpašā cena un ikmēneša maksājums ir spēkā, ja pasūta jaunu automobili. Uz noliktavas automobiļiem piedāvājums netiek attiecināts. Ikmēneša maksājums sākot no 315 EUR* * Reprezentatīvs piemērs. Toyota Līzings aprēķins veikts Toyota Prius+ par cenu 31 900 EUR, ieskaitot PVN 21%. 5 gadu operatīvais līzings (kreditēšanas/nomas līgums). Aizņēmuma likme: 1.49% (ko veido 3 mēnešu EURIBOR (0.0% (fiksēts 21.03.2018.)) + 1.49%), gada procentu likme: 2.05%. Pirmā iemaksa: 15%. Maksa par līguma sagatavošanu: 1.5% no automašīnas cenas. Atlikusī vērtība: 30%, nobraukums 100 000 km. Kredīta kopējā summa un kredīta kopējo izmaksu summa (neieskaitot pirmo iemaksu un ieskaitot atlikušo vērtību): 28979.01 ERU, ieskaitot PVN 21%. Finanšu pakalpojumu sniedz Luminor Līzings, SIA. Aizņemieties atbildīgi, izvērtējot savas kredīta atmaksāšanas iespējas.
Aprīkojuma saraksta nosaukums
17" vieglmetāla diski (10 spieķi)
Skyview®
Adaptīvā kruīza kontrole (ACC)

Adaptīvā kruīza kontrole (ACC)

ACC ļauj ieturēt minimālu iestatīto attālumu no priekšā braucošā transportlīdzekļa. Ja šis attālums samazinās, ACC samazina braukšanas ātrumu vai pat iedarbina bremzes un stopsignālus, ja nepieciešams. Ja attālums atkal pieaug, ACC pakāpeniski palielina braukšanas ātrumu, līdz tiek sasniegts Jūsu iestatītais.

Aizvērt
Pirmssadursmes drošības sistēma (PCS)

Pirmssadursmes drošības sistēma (PCS)

PCS izmanto radara tehnoloģiju, lai prognozētu iespējamās sadursmes ar citiem priekšā esošiem transportlīdzekļiem vai šķēršļiem, aktivējot vairākas drošības funkcijas. Tiek doti skaņas un vizuāli brīdinājuma signāli, ieslēdzas bremzēšanas palīgsistēma (BA), automātiski nospriegojas drošības jostas un automātiskā bremzēšana ieslēdzas pat tad, ja vadītājs nebremzē. Tas palīdz samazināt potenciālo triecienu un bojājumus, ja sadursme notiktu.

Aizvērt
Jūsu sīkdatņu iestatījumi

Mēs šajā tīmekļa vietnē izmantojam sīkdatnes, lai sniegtu Jums labākus pakalpojumus. Ja piekrītat tam, turpiniet lietot šo tīmekļa vietni kā ierasts vai noskaidrojiet, kā izmainīt sīkdatņu iestatījumus, šeit.

Apstipriniet savus iestatījumus, ar ķeksīti atzīmējot lauciņu, ja piekrītat, vai izņemiet ķeksīti, ja nepiekrītat: