Piesakies testa braucienam
Konfigurē savu Toyota
Toyota īpašie piedāvājumi
Toyota e-brošūras
Piesakies servisa apmeklējumam

Prius+ Advanced Plus

Akcijas cenas
Cenas
Dzinējs un transmisija Virsbūves veids Piedziņa Cena ar PVN Akcijas informācija
1,8 l VVT-i Hybrid (136 ZS) Bezpakāpju variatora transmisija 5 durvju minivens 4X2
33 300 € 36 200 €
Spēkā līdz 30.09.2019 Konfigurēt
Prius+ akcijas piedāvājums
Spēkā līdz 30.09.2019
* Elektrorežīmā nobrauktais laiks ir aprēķināts pamatojoties uz Latvijā veiktiem izmēģinājuma braucieniem. Kombinētais degvielas patēriņš 5,8–6,0 l/100 km, kombinētās CO2 emisijas 131–135 g/km. Attēli ir ilustratīvi. Akcija ilgst līdz 30.09.2019. vai kamēr ir pieejami akcijas automobiļi. Ieteicamās mazumtirdzniecības cenas. Lai saņemtu konkrētu pārdošanas piedāvājumu, vērsieties Toyota oficiālajā pārstāvniecībā. Iepazīsties ar līzinga un apdrošināšanas nosacījumiem un, ja nepieciešams, konsultējies ar speciālistu. Papildaprīkojuma īpašā cena un ikmēneša maksājums ir spēkā, ja pasūta jaunu automobili. Uz noliktavas automobiļiem piedāvājums netiek attiecināts. Piedāvājums no Toyota Līzings: 2.49 % + 6 mēnešu EURIBOR likme (Piemēram, cena EUR 20 595, pirmā iemaksa: 15 %, periods: 60 mēneši, atlikusī vērtība: 30%, komisija: 1,5 %.) Ikmēneša maksājums šajā gadījumā ir EUR 214. Līzinga piedāvājums sadarbībā ar Swedbank Līzings. Piedāvājums ir indikatīvs un var mainīties pēc pieteikuma izvērtēšanas.
Aprīkojuma saraksta nosaukums
17" vieglmetāla diski (10 spieķi)
Skyview®
Adaptīvā kruīza kontrole (ACC)

Adaptīvā kruīza kontrole (ACC)

ACC ļauj ieturēt minimālu iestatīto attālumu no priekšā braucošā transportlīdzekļa. Ja šis attālums samazinās, ACC samazina braukšanas ātrumu vai pat iedarbina bremzes un stopsignālus, ja nepieciešams. Ja attālums atkal pieaug, ACC pakāpeniski palielina braukšanas ātrumu, līdz tiek sasniegts Jūsu iestatītais.

Aizvērt
Pirmssadursmes drošības sistēma (PCS)

Pirmssadursmes drošības sistēma (PCS)

PCS izmanto radara tehnoloģiju, lai prognozētu iespējamās sadursmes ar citiem priekšā esošiem transportlīdzekļiem vai šķēršļiem, aktivējot vairākas drošības funkcijas. Tiek doti skaņas un vizuāli brīdinājuma signāli, ieslēdzas bremzēšanas palīgsistēma (BA), automātiski nospriegojas drošības jostas un automātiskā bremzēšana ieslēdzas pat tad, ja vadītājs nebremzē. Tas palīdz samazināt potenciālo triecienu un bojājumus, ja sadursme notiktu.

Aizvērt
Jūsu sīkdatņu iestatījumi

Mēs šajā tīmekļa vietnē izmantojam sīkdatnes, lai sniegtu Jums labākus pakalpojumus. Ja piekrītat tam, turpiniet lietot šo tīmekļa vietni kā ierasts vai noskaidrojiet, kā izmainīt sīkdatņu iestatījumus, šeit.

Apstipriniet savus iestatījumus, ar ķeksīti atzīmējot lauciņu, ja piekrītat, vai izņemiet ķeksīti, ja nepiekrītat: