1. Jauni automobiļi
 2. Garantii ja maanteeabi
Ātrā atlase

Proace Verso Electric Family
Garantija un palīdzība uz ceļa

Gara izmēra minivens, 5 durvis

Proace Verso Electric - Family - Gara izmēra minivens, 5 durvis
Silver Metallic (KCA)

Sākot no

63700.0

Piedziņa

Pilnībā elektriskais (75 kWh)

Proace Verso Electric - Family - Gara izmēra minivens, 5 durvis

https://dxp-webcarconfig.toyota-europe.com/v1/compare-v2/lv/lv

Toyota garantija

Tavs sirdsmiers ir mūsu galvenā prioritāte. Toyota katra automobiļa ražošanā iegulda tik daudz laika, zināšanu un prasmju, ka mēs sniedzam līdz 10 gadu (vai 185 000 km) Toyota Relax garantiju visiem mūsu automobiļiem. Šeit var apskatīt visas Toyota automobiļiem pieejamās garantijas un to piemērošanas nosacījumus.

 • 3 gadu ražotāja garantija

  Mēs nodrošinām tavai Toyota trīs gadu vai līdz 100 000 km nobraukuma ražotāja garantiju. Pirmā gadā nav nobraukuma ierobežojuma. Garantija sedz defektus, kas radušies ražošanas kļūmes dēļ.

 • Toyota Relax garantija

  Toyota Relax garantiju var aktivizēt pēc ražotāja garantijas beigām. Ja regulārās apkopes tiek veiktas pilnvarotajos Toyota servisa centros, Toyota Relax garantija var tikt pagarināta līdz brīdim, kad automobilis sasniedz 10 gadus vai līdz 185 000 km.

 • 8 gadu vilces akumulatora garantija

  Elektromobiļu vilces akumulatora garantija attiecas uz akumulatora jaudas kritumu zem 70% no tā sākotnējās kapacitātes un ilgst līdz 8 gadiem no automobiļa pirmās reģistrācijas dienas vai līdz 160 000 km nobraukumam (atkarībā no tā, kas iestājas pirmais; bez ierobežojuma pirmajā gadā).

 • 6 gadu garantija pret koroziju

  Garantija pret koroziju bez nobraukuma ierobežojuma sedz ražošanas defektu dēļ radušos korozijas bojājumus automobiļa virsbūves paneļos (tas nozīmē virsbūves caurrūsēšanu, kas ir sākusies iekšpusē).

Palīdzība uz ceļa

Toyota 24/7 palīdzība uz ceļa ir derīga līdz 10 gadiem visās Baltijas valstīs un vairāk nekā 30 Eiropas valstīs.

Ja veic automobiļa apkopi atbilstoši grafikam un pilnvarotā pārstāvniecībā, palīdzības uz ceļa pakalpojums pēc katras apkopes tiek pagarināts par vienu gadu. Arī pēc garantijas beigām. Tā, līdz automobilis sasniedz 10 gadu vecumu. Nobraukuma ierobežojuma nav.

Palīdzība uz ceļa ietver palīdzību mājās, uz ceļa, kā arī nogādāšanas līdz remontdarbnīcai pakalpojumu.

Kontaktinformācija

 • Zvani Latvijā
  8 000 44 11
 • Zvani no citām valstīm
  +371 678 19 711