Piesakies servisa apmeklējumam Piesakies testa braucienam Toyota Līzings Toyota īpašie piedāvājumi Toyota pārstāvji Konfigurē savu Toyota

RAV4 Style Limited

Cenas
Dzinējs un transmisija Piedziņa Cena ar PVN Konfigurēt
2.0L BENZĪNA Valvematic (152 ZS) 6 pakāpju manuālā 4X4 30 970 €
2.0L BENZĪNA Valvematic (152 ZS) Bezpakāpju variatora transmisija 4X4 32 990 €
2.0L DĪZEĻA D-4D (143 ZS) 6 pakāpju manuālā 4X2 33 730 €
Aprīkojuma saraksta nosaukums
Divtoņu riteņu arku moldings Bronze & virsbūves krāsā
Smart Entry & Start sistēma

Smart Entry & Start sistēma

Tradicionālās atslēgas vietā Smart Entry & Start sistēmas raidītājs ļauj Jums atslēgt durvis, vienkārši pavelkot rokturi, un aizslēgt tās, piespiežot pogu. Lai iedarbinātu vai izslēgtu dzinēju, tikai piespied Start/Stop pogu. Tev nepieciešams tikai turēt Smart Entry atslēgu kabatā vai rokassomā.

Aizvērt
Zamša tipa durvju apdare
Zamša tipa priekšējo durvju roku balsti
Melna griestu apdare
Sadursmes novēršanas sistēma ar gājēju noteikšanas funkciju

Sadursmes novēršanas sistēma ar gājēju noteikšanas funkciju

Toyota Safety Sense sadursmes novēršanas sistēma* ar gājēju noteikšanas funkciju apvieno milimetru viļņu radaru un kameru, lai konstatētu priekšā uz ceļa esošos automobiļus. Ja tiek konstatēta sadursmes iespējamība, vadītājs tiek brīdināts ar skaņas un vizuālu brīdinājumu, kā arī tiek aktivizēta bremzēšanas palīgsistēma. Ja vadītājs laicīgi nebremzē, bremzes aktivizējas automātiski, lai novērstu sadursmi vai mazinātu tās spēku. Neskaitot automobiļu pamanīšanu, tagad ir iespējama arī savlaicīga gājēju pamanīšana.
*Tehniskais nosaukums: pirmssadursmes drošības sistēma

Aizvērt
Mūsu e-privātuma politika

Šajā vietnē mēs izmantojam sīkdatnes, lai Tev nodrošinātu labākus pakalpojumus.  Ja Tu tam piekrīti, turpini izmantot vietni kā parasti, vai arī uzzini, kā pārvaldīt sīkdatnes.