Cena no
67 450 €
Degvielas patēriņš
8.2 l/100 km
CO2
188 g/km

Leģenda ir atgriezusies

Iedvesmojoties no vairāk nekā 50 gadu ražošanas pieredzes, jaunā Toyota GR Supra piedāvā doties unikālā piedzīvojumā. Uzmundrinoša spēka, līdzsvara un veiklības apvienojumā, tā nodrošina braukšanas entuziastiem neaizmirstamu braukšanas pieredzi.

  • Condensed extreme – mūsdienām pielāgots dizains

    Toyota GR Supra “Condesed Extreme” dizains tiešā veidā atspoguļo tās ārieni, kas tiek akcentēta ar automobiļa garo motora pārsegu, kompakto virsbūvi un plato šasiju. Sapludinot autosporta aerodinamiku ar mūsdienīgu, jaudīgu izskatu, tā burtiski aicina izbaudīt neaizmirstamu braukšanas pieredzi pat tad, kad tā atrodas stāvvietā.

  • Supra būtība

    Pēdējo 40 gadu laikā Toyota Supra ir iemantojusi nozīmīgu vietu sporta automobiļu entuziastu, filmu skatītāju un datorspēļu cienītāju rindās, iegūstot gandrīz vai leģendāru statusu. Jaunās Toyota GR Supra aizsākumi sniedzas līdz pat ikoniskajam 1960. gada Toyota 2000GT modelim.

  • Spēcīgas izjūtas

    Mājās, uz ceļa vai trasē Toyota GR Supra piedāvā divus augstas veiktspējas dzinējus — īstam sporta automobilim atbilstošus. Izvēlies veiklo un jaudīgo 4 cilindru 2,0 litru dzinēju ar "twin-scroll" tipa šķirto turbokompresoru vai 3,0 litru, vienrindas sešu cilindru dzinēju, kas rada uzmundrinošus apgriezienus un vienmērīgu, tūlītēju paātrinājumu.

Jūsu sīkdatņu iestatījumi

Mēs šajā tīmekļa vietnē izmantojam sīkdatnes, lai sniegtu Jums labākus pakalpojumus. Ja piekrītat tam, turpiniet lietot šo tīmekļa vietni kā ierasts vai noskaidrojiet, kā izmainīt sīkdatņu iestatījumus, šeit.

Apstipriniet savus iestatījumus, ar ķeksīti atzīmējot lauciņu, ja piekrītat, vai izņemiet ķeksīti, ja nepiekrītat: