Yaris Standard - 5 durvju hečbeks

 • 15” tērauda diski ar disku uzlikām (ar 8 spieķiem)
 • Ceļa zīmju atpazīšanas palīgsistēma
 • Inteliģentā adaptīvā kruīza kontrole (iACC)
 • Joslas ievērošanas palīgsistēma
Salīdzināt
Toyota Yaris - Standard - 5 durvju hečbeks
  • Pure White (040) Not compatible with engine selection
 • Ultra Silver (1F7) Not compatible with engine selection
 • Ash Grey (1G3) Not compatible with engine selection
 • Night Sky Black (209) Not compatible with engine selection
Cena no
13 900 €
Degvielas patēriņš
Degvielas patēriņu un CO2 vērtības nosaka ražošanā nodotam modelim kontrolētā vidē saskaņā ar prasībām, kas noteiktas Eiropas Savienības regulā (ES) 2017/1151 par jaunu vieglajiem transportlīdzekļiem paredzētu pasaules mēroga testa procedūru (WLTP) un tās piemērojamajiem grozījumiem.
5.6 l/100 km
CO2
Degvielas patēriņu un CO2 vērtības nosaka ražošanā nodotam modelim kontrolētā vidē saskaņā ar prasībām, kas noteiktas Eiropas Savienības regulā (ES) 2017/1151 par jaunu vieglajiem transportlīdzekļiem paredzētu pasaules mēroga testa procedūru (WLTP) un tās piemērojamajiem grozījumiem.
127 g/km

Tikai uz priekšu!

Jaunais Yaris apvieno progresīvu hibrīda tehnoloģiju ar pilnībā uzlādētu, aktīvu dizainu, kas ir ideāli piemērots pilsētvidei un jūtas kā mājās arī uz lielceļiem.

 • Drošība priekšplānā

  Tehnoloģiju bagātīgajā standartaprīkojumā ietilpst uzlabota sadursmes novēršanas sistēma, ārkārtas stūrēšanas palīgsistēma, ceļa zīmju atpazīšanas palīgsistēma un adaptīvā kruīza kontrole ar gājēju noteikšanas funkciju nakts laikā. Tātad, ja drošība tev ir svarīga, vari būt pārliecināts, ka jaunais Yaris arī par to rūpējas.

 • Iedvesmota tehnoloģija

  Ar nevainojamu dizainu un intuitīvu integrāciju tu vari baudīt viedtālruņu savienojumu, izmantojot Apple CarPlay un Android Auto. Automobilis ietver arī krāsainu 10 collu projekcijas ekrānu (Head-up Display)*, kas uz priekšējā stikla vadītāja redzeslaukā projicē galvenos braukšanas datus un brīdinājumus.

  * Limited Edition modelis.

 • Izbaudi braucienu

  Koncentrēts un veikls, jaunais Yaris apvieno inteliģentu ārieni ar plašu salonu, kurā maksimāli izmantota pieejamā telpa, un ar pazeminātu smaguma centru un platāku un spēcīgāku virsbūvi, tas ir gatavs jebkam.

Iegūsti vēl vairāk enerģijas!


Piesakies jaunumu saņemšanai par mūsu pilnīgi jauno Yaris un esi pirmais, kas saņems jaunākās ziņas un aktualitātes.

Piesakies jaunumiem

Tikai uz priekšu!

Yaris ir ideāls pilsētas automobilis, kas apvieno progresīvu hibrīda tehnoloģiju ar pilnībā uzlādētu, aktīvu dizainu. Jo kāpēc gan apstāties, ja ir vajadzīgā enerģija, lai dotos vēl tālāk.

Atklāj braukšanas prieku no jauna

Stilīgais un dinamiskais Yaris ar tā kvalitāti, novatoriskajām īpašībām un ideālajām proporcijām ienes svaigu enerģiju pilsētas ielās.

 • Hibrīds — elektrifikācijas spēks

  Jaunais Yaris iepazīstina ar pavisam jaunu 1,5 litru benzīna dzinēju un uzlabotu 4. paaudzes hibrīda sistēmu nepārspējamai aizraujošas veiktspējas un izcilas ekonomijas kombinācijai.

 • Radīts ar aizrautību

  Katrs jaunā Yaris milimetrs ir rūpīgi izstrādāts un pārdomāts. Drosmīgs un atšķirīgs, tā platais, kompaktais koptēls piegulst ceļam ar pārliecinošu spēku, kas papildina tā veiklo, dinamisko raksturu.

 • Ar uzsvaru uz tevi

  Jaunais Yaris pārraksta spēles noteikumus ar tā atvērto un ietilpīgo, uz vadītāju vērsto interjeru, neskatoties uz tā kompakto ārējo izmēru. Mīkstie materiāli un kvalitatīvā apdare rada bagātīgu un patīkamu vidi, kas ir tikpat aicinoša, cik relaksējoša.

Mēs izmantojam vietnes sīkdatnes

Sīkdatnes tiek izmantotas, lai uzlabotu lietotāja ērtības mūsu vietnē, sniegtu trešo personu pakalpojumus un rīkus, palīdzētu mums izprast un uzlabot vietnes darbību, kā arī reklāmas vajadzībām.

Mēs iesakām iespējot visas šīs sīkdatnes, bet, ja tam nepiekrīti, vari viegli tās mainīt, noklikšķinot uz sīkdatņu iestatījumu opcijas zemāk. Pilna informācija ir pieejama mūsu sīkdatņu politikā.