Tava Toyota ir kas vairāk kā tikai automobilis. Tā tevi droši nogādā galamērķī lietū un vētrā. Tā aizved tevi mājās pēc garas darba dienas. Tā aizved tavus bērnus uz skolu un ģimeni ilgi gaidītajā atvaļinājumā.

Tava Toyota ir pelnījusi labāko, tāpēc mēs meklējam vecākos Toyota automobiļus

Vecākie Toyota automobiļi laimēs lielo tehnisko apkopi 249 eiro vērtībā, lai tavs četrriteņu draugs vienmēr būtu vislabākajā iespējamajā stāvoklī un lai tavi braucieni būtu droši un bez raizēm.

Ļauj savam uzticamajam četrriteņu draugam izbaudīt labāko servisu – Toyota servisu. Neatkarīgi no tā, cik vecs ir tavs Toyota automobilis vai kāds ir tā enerģijas avots, tu vienmēr atradīsi plašu, par izdevīgām cenām pieejamu un kvalitatīvu piedāvājumu klāstu.

Apskati 5+ gadu Toyota automobiļu piedāvājumus šeit.

“Toyota Baltic” AS akcijas noteikumi “Latvija meklē vecāko Toyota Corolla”
 1. Akcijas organizētājs ir “Adell Taevas” OÜ, reģistrācijas numurs 10060552, juridiskā adrese Metalli 3, Tallina, Igaunija (turpmāk – Akcijas organizētājs).
 2. Akcijas norises laiks ir 12.02.-01.03.2021.
 3. Akcijas norises kārtība ir noteikta šajos Akcijas organizētāja noteikumos. Visi Akcijas organizētāja lēmumi akcijas norises laikā ir galīgi, kā arī obligāti visiem akcijas dalībniekiem.
 4. Akcijā var piedalīties visi Latvijas Republikas pilsoņi, kas sasnieguši vismaz 18 gadu vecumu. Akcijā nevar piedalīties Akcijas organizētāja, “Toyota Baltic” AS un Toyota oficiālo izplatītāju darbinieki.
 5. Akcijā var piedalīties tikai Latvijas Republikā reģistrēti Toyota Corolla transportlīdzekļi, ar derīgu tehnisko apskati.
 6. Lai piedalītos akcijā, zem akcijas ieraksta ir obligāti jāpievieno komentārs, kurā ir minēts Toyota Corolla, kas piedalās akcijā, tā pirmās reģistrācijas mēnesis un gads, kā arī komentārā jāpublicē transportlīdzekļa fotogrāfija. Vienā mēnesī un gadā reģistrētu transportlīdzekļu gadījumā tiks precizēts reģistrācijas datums.
 7. Akcijas uzvarētājs ir visvecākā Toyota Corolla īpašnieks, kurš piedalās akcijā atbilstoši organizētāja nosacījumiem. Ja tiek konstatēti vairāki vienā datumā reģistrēti visvecākie automobiļi, balva tiek izsniegta vairākiem uzvarētājiem.
 8. Akcijas uzvarētājs tiek izsludināts akcijas ierakstā noteiktajā datumā akcijas ieraksta komentāros (tiek atklāts uzvarētāja vārds un uzvārds), kā arī uzvarētājam tiek lūgts sazināties ar organizētāju, izmantojot Toyota Latvija Facebook konta ziņojumu lietotni.
 9. Ja uzvarētājs nevar uzrādīt automobiļa reģistrācijas dokumentu, kas pierādītu automobiļa vecumu, Akcijas organizētājam ir tiesības izsniegt balvu dalībniekam ar nākamo vecāko automobili.
 10. Ja uzvarētājam neizdodas nosūtīt Facebook ziņu piecu (5) dienu laikā pēc uzvarētāja paziņošanas, Akcijas organizētājam ir tiesības izsniegt balvu dalībniekam, kas pieteicis nākamo vecāko automobili.
 11. Ja uzvarētājs neinformē Akcijas organizētāju par vēlmi rezervēt apkopes laiku trīs (3) mēnešu laikā pēc uzvarētāja izsludināšanas, uzvarētājs zaudē tiesības uz balvu.
 12. Akcijas balvā ietilpstošās apkopes laikā veicamo darbu saraksta precīzāks apraksts sniegts šeit.
 13. Balvas vērtība netiek izmaksāta naudā, balva netiek mainīta pret citu preci vai pakalpojumu, kā arī to nevar nodot trešajām pusēm.
 14. Balvas komplektā neietilpst aizvietojošais automobilis apkopes darbu veikšanas un automobiļa mazgāšanas laikā.
 15. Akcijas organizētājs uzņemas atbildību par visu ar balvas izsniegšanu saistīto likumīgo nodokļu apmaksu.
 16. Akcijas organizētājs patur tiesības atcelt akciju, nekavējoties paziņojot par to akcijas dalībniekiem akcijas ierakstā.
 17. Akcijas balvas pieņēmējs, piedaloties akcijā, apstiprina, ka sniedz piekrišanu, ka viņa transportlīdzeklis tiek fotografēts / uzņemts transportlīdzekļa video sociālo mediju ierakstam.
 18. Akcijas balvas pieņēmējs, piedaloties akcijā, apstiprina, ka piekrīt šiem noteikumiem.
 19. Papildinformāciju par akciju iespējams saņemt Toyota Latvija Facebook kontā, rakstot ziņojumu.
 20. Ar akciju saistītas pretenzijas lūdzam nosūtīt ziņojumā Toyota Latvija Facebook kontam. Akcijas organizētājs atbild uz pretenzijām desmit (10) darbdienu laikā pēc rakstveida pretenzijas saņemšanas.
 21. Visi ar akciju saistītie strīdi tiek risināti saskaņā ar Latvija Republikas likumiem.