Izvēlies tīru gaisu

Toyota salona gaisa filtrs

Pa gaisa atverēm automobilī iekļūst āra gaiss, kas satur daudz kairinošu vielu, kuru vidū ir izplūdes gāzes, putekļi, ziedputekšņi, kā arī citas nepatīkamas daļiņas, kurām var būt pat kaitīga iedarbība. Gaisam ieplūstot caur ventilācijas sistēmu, līdzi nāk arī piesārņojošas vielas – ja vien efektīvs salona filtrs tās savlaicīgi neuztver.

Toyota salona gaisa filtrs nodrošina tīru gaisu!

Var izvēlēties vienu no diviem dažādiem filtriem – standarta filtru vai aktīvās ogles filtru.

/

Salona standarta gaisa filtrs ir t. s. ziedputekšņu filtrs, kas ir izgatavots no ļoti kvalitatīva materiāla. Filtrs attīra gaisu galvenokārt no putekļiem un ziedputekšņiem, lielā mērā arī no kvēpiem, svina, sulfātiem un izplūdes gāzēs esošajām cietajām daļiņām.

Izdevīga cena ar uzstādīšanu: 26 €*

/

Arī aktīvās ogles filtrs ir izgatavots no ļoti kvalitatīva materiāla, uz tā virsmas papildus ir uzklāts aktīvās ogles slānis. Salīdzinājumā ar parastajiem filtriem, aktīvās ogles filtrs aiztur par 25% vairāk piesārņojošo vielu. Būtiska aktīvās ogles priekšrocība ir arī nepatīkamo aromātu likvidēšana gaisā.
Aktīvā ogle piesaista izplūdes gāzes daļiņas, kas cilvēkiem, kuri slimo ar astmu un citām elpceļu slimībām, izraisa veselības traucējumus. Līdz ar to aktīvās ogles filtrs ir vislabākais risinājums, ja pasažieru vidū ir personas ar alerģijām, vai arī bieži braucat reģionos ar lielu gaisa piesārņojumu.

Izdevīga cena ar uzstādīšanu: 34 €*

Maini salona gaisa filtru vismaz vienu reizi gadā
Strādājošs gaisa filtrs:
  • Efektīvi palīdz cilvēkiem, kuriem ir astma, elpceļu saslimšanas vai alerģija, atdalot gaisā esošās kaitīgās daļiņas.
  • Aiztur izplatītākās piesārņojošās vielas un attīra gaisu no nepatīkamajiem aromātiem.
  • Palīdz efektīvāk strādāt klimata kontrolei, kas ir īpaši svarīgi, lai novērstu kondensāta rašanos ziemas mēnešos, un, pateicoties pastāvīgi labai redzamībai, padara braukšanu drošāku.
/

Uzzināt vairāk

Toyota Pamācības Pamācības Uzzini, kā pareizi veikt Toyota automobiļa apkopi ar viegli saprotamajām video pamācībām. Serviss un uzturēšana Serviss un uzturēšana Toyota Tavu automobili pārzina vislabāk – viņi to ir konstruējuši, ražojuši un apmācījuši tehniķus, kas rūpēsies par Tavu automobili. Toyota palīdz palīgiem Toyota palīdz palīgiem Līdz šī gada beigām Toyota īpašniekiem, kas ir pirmās nepieciešamības pakalpojumu jomas darbinieki cīņā ar COVID-19, Toyota piedāvā bezmaksas 24/7 palīdzību uz ceļa. Medicīnas, policijas un glābšanas dienestu darbinieki var saņemt palīdzību, piemēram, ja auto ir iekļuvis negadījumā utt. Toyota un pārstāvniecību sniegtā informācija saistībā ar Covid-19 Toyota un pārstāvniecību sniegtā informācija saistībā ar Covid-19 Mēs darām visu iespējamo, lai nodrošinātu, ka visi mūsu pakalpojumi ir pieejami pat pašreizējā ārkārtējā situācijā. Tomēr lūdzam ņemt vērā, ka Toyota pārstāvniecību darba laiks un piedāvātie pakalpojumi var atšķirties.

* Piedāvājums ir spēkā Toyota pārstāvniecībās līdz 31.03.2021.

Īpašie piedāvājumi nav apvienojami, un vienā reizē var izmantot vienu piedāvājumu.