Toyota salona gaisa filtrs

Svaigs gaiss, lai kurp Tu dotos

Nav nekā labāka par svaiga gaisa vēsmu, jo sevišķi mūsu, pilsētnieku, dzīvēs. Ar Toyota salona gaisa filtriem šādas sajūtas ir ikdiena, jo tiem ir ārkārtīgi svarīga nozīme, uzturot gaisu automobiļa salonā tīru, svaigu un patīkamu visa gada garumā.

Mēs iesakām regulāri mainīt gaisa filtrus pēc katriem 15 000 km, lūk, kāpēc:
  • Gaisa filtri aiztur kairinošās daļiņas un gaisa piesārņojumu – putekšņus, ozonu, putekļus un izplūdes gāzes –, palīdzot saglabāt Tavu veselību
  • Tie uztur gaisu vienmēr svaigu, dāvājot vēl vairāk prieka ikvienā braucienā 
  • Tie palīdz nodrošināt Tava automobiļa gaisa kondicionēšanas sistēmas veiktspēju jebkuros laika apstākļos

Filtru veidi

No diviem filtru veidiem Tu vari izvēlēties to, kurš labāk atbilst Tavām individuālajām vajadzībām:
/
 
Toyota standarta salona gaisa filtrs

Izgatavots no augstas kvalitātes neausta auduma, šis gaisa filtrs attīra gaisu no visa galvenā piesārņojuma, pirms tas nonāk Tavā Toyota.

/
 
Toyota uzlabotais salona gaisa filtrs

Izgatavots no augstas kvalitātes neausta auduma un ar aktivizētās kokogles slāni, tas attīra par 25% vairāk piesārņojuma nekā standarta filtrs, ieskaitot alergēnus un izplūdes gāzes.

Ar Toyota salona gaisa filtriem uzturi savu Toyota vislabākajā kārtībā, gaisu veselīgu un svaigu un izbaudi vēl tīrāku braukšanas pieredzi.

Saistītās saites

Toyota oriģinālās V siksnas Toyota oriģinālās V siksnas Tavas Toyota dzinējs ir atkarīgs no daudzu citu detaļu harmoniskas darbošanās, un šo detaļu darbību nodrošina V siksna. Toyota oriģinālie sajūgi Toyota oriģinālie sajūgi Pilnībā funkcionējošs sajūgs ir pirmās nepieciešamības detaļa, lai efektīvi un droši pārslēgtu pārnesumus, mainītu ātrumu un pilnībā kontrolētu braucienu. Toyota oriģinālie amortizatori Toyota oriģinālie amortizatori Efektīvie amortizatori palīdz Tev izvairīties no nevienmērīgiem braucieniem Tavā Toyota, bet tie ir arī svarīgi brauciena drošībai. Toyota AdBlueTM  Toyota AdBlueTM Toyota AdBlueTM ir dīzeļa izplūdes šķidrums, kas samazina slāpekļa oksīdu (NOx) dīzeļdzinēju izplūdes gāzēs.
Jūsu sīkdatņu iestatījumi

Mēs šajā tīmekļa vietnē izmantojam sīkdatnes, lai sniegtu Jums labākus pakalpojumus. Ja piekrītat tam, turpiniet lietot šo tīmekļa vietni kā ierasts vai noskaidrojiet, kā izmainīt sīkdatņu iestatījumus, šeit.

Apstipriniet savus iestatījumus, ar ķeksīti atzīmējot lauciņu, ja piekrītat, vai izņemiet ķeksīti, ja nepiekrītat: