Tavas Toyota dzinējs ir ārkārtīgi rūpīgi un precīzi izgatavots, lai nodrošinātu uzticamu braukšanu un atsaucīgu veiktspēju ilgus jo ilgus gadus. Tomēr Tavas Toyota efektivitāte un veiktspēja var sākt mazināties, dzinējā uzkrājoties nogulsnēm no degvielas vai sadegšanas procesu rezultātā.

Viena apstrādes reize ar Toyota degvielas sistēmas tīrītāju samazinās izmešu līmeni tuvu tam, kāds tika norādīts tikko ražotās Toyota specifikācijās. Tikai viena apstrāde nodrošina efektīvu tīrīšanu, kas uzlabos automobiļa darbību šādās jomās:

  • Grūtības ar iedarbināšanu
  • Nevienmērīga darbība tukšgaitā
  • Nepietiekama jauda
  • Slikta degvielas ekonomija
  • Trokšņi dzinējā
  • Aizkave
  • Izmeši izplūdes gāzēs

Toyota dīzeļdegvielas sistēmas tīrītājs ir paredzēts, lai nodrošinātu dziļu visas degvielas sistēmas un dzinēja tīrīšanu. Tā saderība un veiktspēja ir rūpīgi pārbaudītas – tas notīra nogulsnes un nodrošina uzlabotu degvielas ekonomiju un vienmērīgu darbību.

Līdzīgi Toyota benzīna sistēmas tīrītājs notīra aizdedzes sveces, uzlabo dzinēja iedarbināšanu un dziļi iztīra degvielas sadedzināšanas kameru. Tā rezultātā Toyota iegūs uzlabotu jaudu, degvielas ekonomiju un klusāku dzinēja darbību.

Tāpēc, lai izvairītos no riska veikt dārgu degvielas sprauslu nomaiņu, lai atgūtu veiktspēju, degvielas ekonomiju un emisiju līmeni, kas bija norādīti Toyota sākotnējās specifikācijās, veic dzinēja un degvielas sistēmas dziļo tīrīšanu ar Toyota degvielas sistēmas tīrītāju jau šodien.

Saistītās saites

Informācija Toyota īpašniekiem Informācija Toyota īpašniekiem Reģistrējies Mana Toyota portālā, lai aplūkotu savus braucienus, karšu atjauninājumus un lejupielādētu savu Īpašnieka rokasgrāmatu. Neoriģinālās rezerves daļas pret Toyota oriģinālajām rezerves daļām Neoriģinālās rezerves daļas pret Toyota oriģinālajām rezerves daļām Neoriģinālās rezerves daļas var izskatīties tāpat un labi derēt, bet to kvalitāte nav atbilstoša. Sliktāka konstrukcija un izejmateriāli nozīmē, ka to veiktspēja neatbildīs gaidāmajiem standartiem. Tā kā Toyota apņemšanās ir gādāt par Tavu drošību un automobiļa vislabāko veiktspēju, mēs iesakām vienmēr izmantot Toyota pārstāvniecības pakalpojumus un uzstādīt Toyota oriģinālās rezerves daļas. Toyota kolekcija Toyota kolekcija Lai uz kurieni Jūs esat ceļā vai plānojat doties, mūsu jaunajā Toyota preču kolekcijā katrs atradīs priekš sevis kaut ko piemērotu. Toyota oriģinālās V siksnas Toyota oriģinālās V siksnas Tavas Toyota dzinējs ir atkarīgs no daudzu citu detaļu harmoniskas darbošanās, un šo detaļu darbību nodrošina V siksna.
Mēs izmantojam vietnes sīkdatnes

Sīkdatnes tiek izmantotas, lai uzlabotu lietotāja ērtības mūsu vietnē, sniegtu trešo personu pakalpojumus un rīkus, palīdzētu mums izprast un uzlabot vietnes darbību, kā arī reklāmas vajadzībām.

Mēs iesakām iespējot visas šīs sīkdatnes, bet, ja tam nepiekrīti, vari viegli tās mainīt, noklikšķinot uz sīkdatņu iestatījumu opcijas zemāk. Pilna informācija ir pieejama mūsu sīkdatņu politikā.