Tavas Toyota dzinējs ir ārkārtīgi rūpīgi un precīzi izgatavots, lai nodrošinātu uzticamu braukšanu un atsaucīgu veiktspēju ilgus jo ilgus gadus. Tomēr Tavas Toyota efektivitāte un veiktspēja var sākt mazināties, dzinējā uzkrājoties nogulsnēm no degvielas vai sadegšanas procesu rezultātā.

Viena apstrādes reize ar Toyota degvielas sistēmas tīrītāju samazinās izmešu līmeni tuvu tam, kāds tika norādīts tikko ražotās Toyota specifikācijās. Tikai viena apstrāde nodrošina efektīvu tīrīšanu, kas uzlabos automobiļa darbību šādās jomās:

  • Grūtības ar iedarbināšanu
  • Nevienmērīga darbība tukšgaitā
  • Nepietiekama jauda
  • Slikta degvielas ekonomija
  • Trokšņi dzinējā
  • Aizkave
  • Izmeši izplūdes gāzēs

Toyota dīzeļdegvielas sistēmas tīrītājs ir paredzēts, lai nodrošinātu dziļu visas degvielas sistēmas un dzinēja tīrīšanu. Tā saderība un veiktspēja ir rūpīgi pārbaudītas – tas notīra nogulsnes un nodrošina uzlabotu degvielas ekonomiju un vienmērīgu darbību.

Līdzīgi Toyota benzīna sistēmas tīrītājs notīra aizdedzes sveces, uzlabo dzinēja iedarbināšanu un dziļi iztīra degvielas sadedzināšanas kameru. Tā rezultātā Toyota iegūs uzlabotu jaudu, degvielas ekonomiju un klusāku dzinēja darbību.

Tāpēc, lai izvairītos no riska veikt dārgu degvielas sprauslu nomaiņu, lai atgūtu veiktspēju, degvielas ekonomiju un emisiju līmeni, kas bija norādīti Toyota sākotnējās specifikācijās, veic dzinēja un degvielas sistēmas dziļo tīrīšanu ar Toyota degvielas sistēmas tīrītāju jau šodien.

Saistītās saites

Toyota oriģinālās V siksnas Toyota oriģinālās V siksnas Tavas Toyota dzinējs ir atkarīgs no daudzu citu detaļu harmoniskas darbošanās, un šo detaļu darbību nodrošina V siksna. Toyota oriģinālie sajūgi Toyota oriģinālie sajūgi Pilnībā funkcionējošs sajūgs ir pirmās nepieciešamības detaļa, lai efektīvi un droši pārslēgtu pārnesumus, mainītu ātrumu un pilnībā kontrolētu braucienu. Toyota oriģinālie amortizatori Toyota oriģinālie amortizatori Efektīvie amortizatori palīdz Tev izvairīties no nevienmērīgiem braucieniem Tavā Toyota, bet tie ir arī svarīgi brauciena drošībai. Toyota AdBlueTM  Toyota AdBlueTM Toyota AdBlueTM ir dīzeļa izplūdes šķidrums, kas samazina slāpekļa oksīdu (NOx) dīzeļdzinēju izplūdes gāzēs.
Jūsu sīkdatņu iestatījumi

Mēs šajā tīmekļa vietnē izmantojam sīkdatnes, lai sniegtu Jums labākus pakalpojumus. Ja piekrītat tam, turpiniet lietot šo tīmekļa vietni kā ierasts vai noskaidrojiet, kā izmainīt sīkdatņu iestatījumus, šeit.

Apstipriniet savus iestatījumus, ar ķeksīti atzīmējot lauciņu, ja piekrītat, vai izņemiet ķeksīti, ja nepiekrītat: