Toyota oriģinālā dzinēja eļļa

Tāpat kā mums nepieciešams ūdens, lai mēs funkcionētu, kā augiem nepieciešama saules gaisma, lai tie ziedētu, automobiļa dzinējam ir nepieciešama dzinēja eļļas aizsardzība, lai tas izdzīvotu un spētu strādāt ar maksimālu atdevi.

/


Mūsu dzinēji ir radīti, lai dāvātu kalpošanu mūža garumā, nepārspējamu veiktspēju, efektivitāti un uzticamību jebkuros apstākļos, taču, lai to nodrošinātu, tiem ir nepieciešamas regulāras apkopes un visaugstākās kvalitātes eļļa.

/


Toyota oriģinālā dzinēja eļļa (TGMO) ir vienīgais dzinēja lubrikants, kas ir izstrādāts, domājot tieši par Tavu automobili. Pretēji citu zīmolu eļļām, TGMO lubrikanti ir pārbaudīti un tiek nemitīgi pilnveidoti, pārliecinoties, ka tie nevainojami nodrošina visas automobiļa dzinēja vajadzības.

Lūk, tikai daži no veidiem, kā TGMO palīdz automobiļa dzinējam:
  • Aizsardzība: izturīga, plāna aizsargājošas eļļas kārtiņa ļauj dzinēja detaļām darboties visām kopā. Bez tās dzinējs pārkarstu un ieķīlētos.
  • Jauda: tā palīdz noslēgt spraugas starp virzuli un cilindra sieniņām, ļaujot dzinējam dāvāt maksimālu jaudu.
  • Ekonomija: tā nodrošina vienmērīgu dzinēja darbību, samazinot enerģijas zudumus un ļaujot ar katru degvielas litru nobraukt vēl vairāk kilometru.
  • Uzticamība: tā palīdz novērst nogulšņu veidošanos, uzturot automobiļa dzinēju tīru un neļaujot virzuļu gredzeniem saķept.
  • Ilgmūžība: tā neitralizē skābes, piemēram, rūsu, kas rodas sadegšanas rezultātā, novēršot sarūsēšanu un dāvājot garāku dzinēja kalpošanas laiku.
  • Daudzveidība: tā sniedz pārliecību, ka automobiļa dzinējs darbosies nevainojami plašā laika apstākļu un braukšanas prasību diapazonā.
Toyota oriģinālā dzinēja eļļa

Regulāri izmantojot pareizos Toyota oriģinālo dzinēja eļļu lubrikantus, Tu aizvien turpināsi baudīt izcilu savas Toyota veiktspēju, degvielas ekonomiju un zemas emisijas vēl daudzus, daudzus gadus.

Saistītās saites

Informācija Toyota īpašniekiem Informācija Toyota īpašniekiem Reģistrējies Mana Toyota portālā, lai aplūkotu savus braucienus, karšu atjauninājumus un lejupielādētu savu Īpašnieka rokasgrāmatu. Neoriģinālās rezerves daļas pret Toyota oriģinālajām rezerves daļām Neoriģinālās rezerves daļas pret Toyota oriģinālajām rezerves daļām Neoriģinālās rezerves daļas var izskatīties tāpat un labi derēt, bet to kvalitāte nav atbilstoša. Sliktāka konstrukcija un izejmateriāli nozīmē, ka to veiktspēja neatbildīs gaidāmajiem standartiem. Tā kā Toyota apņemšanās ir gādāt par Tavu drošību un automobiļa vislabāko veiktspēju, mēs iesakām vienmēr izmantot Toyota pārstāvniecības pakalpojumus un uzstādīt Toyota oriģinālās rezerves daļas. Toyota kolekcija Toyota kolekcija Lai uz kurieni Jūs esat ceļā vai plānojat doties, mūsu jaunajā Toyota preču kolekcijā katrs atradīs priekš sevis kaut ko piemērotu. Toyota oriģinālās V siksnas Toyota oriģinālās V siksnas Tavas Toyota dzinējs ir atkarīgs no daudzu citu detaļu harmoniskas darbošanās, un šo detaļu darbību nodrošina V siksna.
Mēs izmantojam vietnes sīkdatnes

Sīkdatnes tiek izmantotas, lai uzlabotu lietotāja ērtības mūsu vietnē, sniegtu trešo personu pakalpojumus un rīkus, palīdzētu mums izprast un uzlabot vietnes darbību, kā arī reklāmas vajadzībām.

Mēs iesakām iespējot visas šīs sīkdatnes, bet, ja tam nepiekrīti, vari viegli tās mainīt, noklikšķinot uz sīkdatņu iestatījumu opcijas zemāk. Pilna informācija ir pieejama mūsu sīkdatņu politikā.