DZINĒJS STRĀDĀ

KĀ PULKSTENIS

TOYOTA MOTOREĻĻA

Gluži tāpat kā augiem vajag saules gaismu, lai ziedētu, Tavai Toyota ir vajadzīga kvalitatīva motoreļļa. Tā pasargās dzinēju un pagarinās Tava automobiļa kalpošanas laiku. Toyota motoreļļa (TGMO) ir vienīgā motoreļļa, kas ir izstrādāta ņemot vērā tieši Toyota automobili.

TOYOTA MOTOREĻĻA NODROŠINA TAVA AUTOMOBIĻA DZINĒJA:
  • Aizsardzību: plāna, noturīga aizsargplēve nodrošina iespēju dzinēja daļām kopdarboties. Bez tās, dzinējs pārkarstu un nosprostotos.
  • Jaudu: palīdz noslēgt plaisu starp virzuli un cilindra sienu, tādējādi ļaujot dzinējam sasniegt maksimālo jaudu.
  • Ekonomiskumu: nodrošina dzinēja vienmērīgu darbību, kas samazina enerģijas zudumus un sniedz lielāku nobraucamo attālumu uz litru.
  • Uzticamību: palīdz novērst aplikuma rašanos, tādējādi dzinējs ir tīrs un virzuļa gredzeni nesalīp
  • Ilgmūžību: neitralizē tādas skābes kā rūsu, kas rodas degvielas sadegšanas laikā, sekmējot ilgstošu aizsardzību pret koroziju.
  • Funkcionalitāti: sniedz pārliecību, ka dzinējs darbosies nevainojami dažādos laikapstākļos un darbības apstākļos.
PĀRBAUDI SAVA AUTOMOBIĻA EĻĻAS LĪMENI


Vai Tu zināji, ka ik pa laikam, starp apkopēm, ir jāpārbauda automobiļa eļļas līmeni? Noskaties video un uzzini kāpēc tas ir svarīgi un kā vislabāk to darīt.

/


PRASI MUMS PAREIZU EĻĻU SAVAI TOYOTA 
Pieejamas ir arī sintētiskās eļļas, minerāleļļas, kas nozīmē, ka mēs piedāvājam eļļu, kas ir piemērota skarbākajiem gadalaikiem un paredzēta kā benzīna, tā dīzeļdzinējiem.

Mūsu e-privātuma politika

Šajā vietnē mēs izmantojam sīkdatnes, lai Tev nodrošinātu labākus pakalpojumus.  Ja Tu tam piekrīti, turpini izmantot vietni kā parasti, vai arī uzzini, kā pārvaldīt sīkdatnes.