Atjaunotās rezerves daļas

Salabo savu automobili droši

Lai varētu baudīt braukšanas prieku, pārliecinātība par Tavu Toyota ir ļoti būtiska, tāpēc mūsu atjaunotās rezerves daļas nodrošina Tava automobiļa efektivitāti un veiktspēju uz ceļa, vienlaikus sniedzot tādu pašu garantiju kā oriģinālās detaļas. Turklāt Tava automobiļa remonts, izmantojot atjaunotās rezerves daļas, ir draudzīgāks apkārtējai videi.

Toyota ražošanas inženieru radītas, tikai no oriģinālo specifikāciju materiāliem izgatavotas, lai automobiļa veiktspēja un degvielas efektivitāte būtu maksimālas. Atjaunotās rezerves daļas der Tavam Toyota automobilim nevainojami un ir pieejamas par konkurētspējīgu cenu. Visas detaļas tiek pārbaudītas, lai garantētu Tev drošu braukšanas pieredzi.

 
Kā notiek process:

1. Pārstāvis pārbauda produkta izmantojumu un pieejamību

2. Detaļa tiek pasūtīta ar depozīta vērtību*

3. Automobilis tiek salabots, izmantojot atjaunoto rezerves daļu

4. Salūzusī detaļa tiek nodota Toyota un nosūtīta uz atzītu pārstrādes rūpnīcu

5. Detaļa tiek izjaukta, iztīrīta un pārbaudīta atbilstoši Toyota specifikācijām

6. Tiek veikta atjaunošana

7. Detaļa tiek samontēta un pārbaudīta atbilstoši Toyota oriģinālo detaļu specifikācijām

8. Detaļa tiek iesaiņota un ir gatava izmantošanai

* Depozīta vērtība nodrošina, ka salūzusī detaļa tiek atdota atpakaļ Toyota. Depozīta vērtība tiek atmaksāta, kad tiek saņemta detaļa.

Tikai Toyota atjaunotās rezerves daļas nodrošina maksimālu, Toyota oriģinālajām detaļām līdzvērtīgu veiktspēju. Lai uzzinātu vairāk, vaicā savā Toyota pilnvarotajā pārstāvniecībā.

Uzzināt vairāk

Informācija Toyota īpašniekiem Informācija Toyota īpašniekiem Reģistrējies Mana Toyota portālā, lai aplūkotu savus braucienus, karšu atjauninājumus un lejupielādētu savu Īpašnieka rokasgrāmatu. Neoriģinālās rezerves daļas pret Toyota oriģinālajām rezerves daļām Neoriģinālās rezerves daļas pret Toyota oriģinālajām rezerves daļām Neoriģinālās rezerves daļas var izskatīties tāpat un labi derēt, bet to kvalitāte nav atbilstoša. Sliktāka konstrukcija un izejmateriāli nozīmē, ka to veiktspēja neatbildīs gaidāmajiem standartiem. Tā kā Toyota apņemšanās ir gādāt par Tavu drošību un automobiļa vislabāko veiktspēju, mēs iesakām vienmēr izmantot Toyota pārstāvniecības pakalpojumus un uzstādīt Toyota oriģinālās rezerves daļas. Toyota kolekcija Toyota kolekcija Lai uz kurieni Jūs esat ceļā vai plānojat doties, mūsu jaunajā Toyota preču kolekcijā katrs atradīs priekš sevis kaut ko piemērotu. Toyota oriģinālās V siksnas Toyota oriģinālās V siksnas Tavas Toyota dzinējs ir atkarīgs no daudzu citu detaļu harmoniskas darbošanās, un šo detaļu darbību nodrošina V siksna.
Mēs izmantojam vietnes sīkdatnes

Sīkdatnes tiek izmantotas, lai uzlabotu lietotāja ērtības mūsu vietnē, sniegtu trešo personu pakalpojumus un rīkus, palīdzētu mums izprast un uzlabot vietnes darbību, kā arī reklāmas vajadzībām.

Mēs iesakām iespējot visas šīs sīkdatnes, bet, ja tam nepiekrīti, vari viegli tās mainīt, noklikšķinot uz sīkdatņu iestatījumu opcijas zemāk. Pilna informācija ir pieejama mūsu sīkdatņu politikā.