Atjaunotās rezerves daļas

Salabo savu automobili droši

Lai varētu baudīt braukšanas prieku, pārliecinātība par Tavu Toyota ir ļoti būtiska, tāpēc mūsu atjaunotās rezerves daļas nodrošina Tava automobiļa efektivitāti un veiktspēju uz ceļa, vienlaikus sniedzot tādu pašu garantiju kā oriģinālās detaļas. Turklāt Tava automobiļa remonts, izmantojot atjaunotās rezerves daļas, ir draudzīgāks apkārtējai videi.

Toyota ražošanas inženieru radītas, tikai no oriģinālo specifikāciju materiāliem izgatavotas, lai automobiļa veiktspēja un degvielas efektivitāte būtu maksimālas. Atjaunotās rezerves daļas der Tavam Toyota automobilim nevainojami un ir pieejamas par konkurētspējīgu cenu. Visas detaļas tiek pārbaudītas, lai garantētu Tev drošu braukšanas pieredzi.

 

Kā notiek process:

1. Pārstāvis pārbauda produkta izmantojumu un pieejamību

2. Detaļa tiek pasūtīta ar depozīta vērtību*

3. Automobilis tiek salabots, izmantojot atjaunoto rezerves daļu

4. Salūzusī detaļa tiek nodota Toyota un nosūtīta uz atzītu pārstrādes rūpnīcu

5. Detaļa tiek izjaukta, iztīrīta un pārbaudīta atbilstoši Toyota specifikācijām

6. Tiek veikta atjaunošana

7. Detaļa tiek samontēta un pārbaudīta atbilstoši Toyota oriģinālo detaļu specifikācijām

8. Detaļa tiek iesaiņota un ir gatava izmantošanai

* Depozīta vērtība nodrošina, ka salūzusī detaļa tiek atdota atpakaļ Toyota. Depozīta vērtība tiek atmaksāta, kad tiek saņemta detaļa.

Tikai Toyota atjaunotās rezerves daļas nodrošina maksimālu, Toyota oriģinālajām detaļām līdzvērtīgu veiktspēju. Lai uzzinātu vairāk, vaicā savā Toyota pilnvarotajā pārstāvniecībā.

Saistītās saites

Toyota oriģinālās V siksnas Toyota oriģinālās V siksnas Tavas Toyota dzinējs ir atkarīgs no daudzu citu detaļu harmoniskas darbošanās, un šo detaļu darbību nodrošina V siksna. Toyota oriģinālie sajūgi Toyota oriģinālie sajūgi Pilnībā funkcionējošs sajūgs ir pirmās nepieciešamības detaļa, lai efektīvi un droši pārslēgtu pārnesumus, mainītu ātrumu un pilnībā kontrolētu braucienu. Toyota oriģinālie amortizatori Toyota oriģinālie amortizatori Efektīvie amortizatori palīdz Tev izvairīties no nevienmērīgiem braucieniem Tavā Toyota, bet tie ir arī svarīgi brauciena drošībai. Toyota AdBlueTM  Toyota AdBlueTM Toyota AdBlueTM ir dīzeļa izplūdes šķidrums, kas samazina slāpekļa oksīdu (NOx) dīzeļdzinēju izplūdes gāzēs.
Jūsu sīkdatņu iestatījumi

Mēs šajā tīmekļa vietnē izmantojam sīkdatnes, lai sniegtu Jums labākus pakalpojumus. Ja piekrītat tam, turpiniet lietot šo tīmekļa vietni kā ierasts vai noskaidrojiet, kā izmainīt sīkdatņu iestatījumus, šeit.

Apstipriniet savus iestatījumus, ar ķeksīti atzīmējot lauciņu, ja piekrītat, vai izņemiet ķeksīti, ja nepiekrītat: