Deviņi padomi sekmīgam
vasaras ceļojumam ar auto

Apbruņojies ar Toyota aksesuāriem
un oriģinālām rezerves daļām

No patīkama vēsuma līdz visu nepieciešamo šķidrumu papildināšanai – lai būtu vislabākajā formā tāliem vasaras braucieniem, ir nepieciešams pienācīgi sagatavoties. Šie deviņi vienkāršie padomi ļaus parūpēties par visu, kas nepieciešams ceļojumiem ar auto.

Kādas auto pārbaudes jāveic pirms vasaras ceļojuma?

1. Kā pārbaudīt vai automobiļa riepas ir labā un drošā stāvoklī?

Pārbaudi, vai visas riepas (arī rezerves riepa) ir bez bojājumiem, tajās ir pareizs spiediens un protektora dziļums ir lielāks par normatīvajās prasībās obligāti noteikto minimumu.

2. Kā pārliecināties, ka dzinējs nepārkarsīs?

Pārbaudi dzinēja dzesēššanas sistēmu, lai novērstu pārkaršanu. Pirms došanās tālā ceļojumā pārbaudi dzesēšanas šķidruma līmeni un dzesēšanas sistēmas caurules.

3. Kā noskaidrot, vai automobilim nepieciešama eļļas maiņa?

Periodiski pārbaudi eļļas līmeni. Tāpat kā ar dzesēšanas šķidrumu, ja ir pienācis vai tuvojas eļļas maiņas laiks, izdari to pirms došanās ceļojumā. Ja neesi drošs, kāda eļļa ir piemērota Tavam automobilim, sazinies ar pilnvaroto Toyota pārstāvi.4. Kā pārbaudīt, vai darbojas gaisa kondicionētājs?


Pārbaudi automobiļa gaisa kondicionētāju pirms došanās ceļā. Pieliec roku pie ventilācijas atverēm, lai sajustu izplūstošo gaisu. Ja vēsā gaisa plūsma ir nepārtraukta un ar vienmērīgu temperatūru, tad automobiļa gaisa kondicionētājs, visticamāk, darbojas kā nākas.

5. Kā novietot bagāžu, dodoties ceļojumā?

Smagākos priekšmetus novieto uz bagāžas nodalījuma grīdas aiz aizmugures sēdekļiem. Ja ir nepieciešama papildu vieta, izmanto jumta reliņus un ērti uzstādāmu jumta bagāžas kasti. Ja velc piekabi vai laivu, vērsies pie speciālista, lai uzstādītu kvalitatīvu sakabes āķi. Visbeidzot, ja ņem līdzi mājdzīvniekus, parūpējies, lai kaste sunim būtu kvalitatīva un pareizi uzstādīta aiz sēdekļiem.

Iepazīsties ar Toyota vasaras aksesuāru klāstu.


Atrast pārstāvi

Ko ir svarīgi atcerēties, dodoties vasaras ceļojumā?

6. Kā uzlabot redzamību vasaras ceļojumos?

Pārliecinies, ka ir uzpildīta stiklu mazgāšanas līdzekļa tvertne un izmanto kvalitatīvu stiklu tīrīšanas līdzekli, lai vējstikls būtu tīrs un bez švīkām. Ja uz tā paliek švīkas, pārbaudi stiklu tīrītāju slotiņu stāvokli un uzstādi jaunas, ja nepieciešams. Paņem līdzi saulesbrilles ar mainīgu tonējumu vai polarizētām lēcām, lai mazinātu atspīdumus un uzlabotu redzamību.

7. Kā saglabāt modrību tālos braucienos?

Ik pēc divām braukšanas stundām ieturi 15 minūšu pauzi. Lai saglabātu maksimālu modrību, apstājies, lai apēstu kādu uzkodu un izkustinātu kājas, kā arī vienmēr dzer pietiekami daudz ūdens. Izklaidei klausies braukšanai piemērotas dziesmas vai iemīļotākās pārbaudes ar Bluetooth® audiosistēmu.8. Kā uzturēt automobili patīkami vēsu vasaras dienās?

Mēģini atrast vietu automobiļa novietošanai ēnā – zem koka vai blakus ēkai, lai tajā būtu patīkami atgriezties. Pirms braukšanas uzsākšanas var atdzesēt salonu atverot logus vai dažas minūtes darbinot gaisa kondicionētāju. Maksimālai aizsardzībai izmanto vējstikla aizsegu, lai mazinātu sakaršanu spēcīgā saules gaismā.

9. Kā izklaidēt bērnus tālos braucienos?

Mēģini braukt laikā, kad bērni parasti ēd un guļ. Pastāsti viņiem par ceļojumu aizraujošā veidā, parādi maršrutu GPS navigācijas sistēmā un paņem līdzi multimediju ierīci filmām, mūzikai un spēlēm (neaizmirsti baterijas un austiņas).

Saistītās saites

Toyota oriģinālās V siksnas Toyota oriģinālās V siksnas Tavas Toyota dzinējs ir atkarīgs no daudzu citu detaļu harmoniskas darbošanās, un šo detaļu darbību nodrošina V siksna. Toyota oriģinālie sajūgi Toyota oriģinālie sajūgi Pilnībā funkcionējošs sajūgs ir pirmās nepieciešamības detaļa, lai efektīvi un droši pārslēgtu pārnesumus, mainītu ātrumu un pilnībā kontrolētu braucienu. Toyota oriģinālie amortizatori Toyota oriģinālie amortizatori Efektīvie amortizatori palīdz Tev izvairīties no nevienmērīgiem braucieniem Tavā Toyota, bet tie ir arī svarīgi brauciena drošībai. Toyota AdBlueTM  Toyota AdBlueTM Toyota AdBlueTM ir dīzeļa izplūdes šķidrums, kas samazina slāpekļa oksīdu (NOx) dīzeļdzinēju izplūdes gāzēs.
Jūsu sīkdatņu iestatījumi

Mēs šajā tīmekļa vietnē izmantojam sīkdatnes, lai sniegtu Jums labākus pakalpojumus. Ja piekrītat tam, turpiniet lietot šo tīmekļa vietni kā ierasts vai noskaidrojiet, kā izmainīt sīkdatņu iestatījumus, šeit.

Apstipriniet savus iestatījumus, ar ķeksīti atzīmējot lauciņu, ja piekrītat, vai izņemiet ķeksīti, ja nepiekrītat: