Toyota vasaras piedāvājums

Uzņem apgriezienus vasarai

Vasara ir gandrīz klāt, un tas nozīmē, ka ir laiks sagatavoties neaizmirstamiem vasaras braucieniem. Vai Tu dosies uz pludmali vai ieraudzīt jaunas ainavas, Toyota aksesuāru un oriģinālo detaļu klāsts nodrošinās, ka būsi gatavs drošiem un bezrūpīgiem vasaras piedzīvojumiem.

Pateicoties mūsu brīvdienu komplekta aksesuāru izcilajai kvalitātei, Tu būsi labāk sagatavojies, lai garie vasaras braucieni ar Tavu Toyota būtu nevainojami.

Sagatavojies vasarai

Toyota oriģinālās rezerves daļas vasarai

Pārliecinies, ka Tava Toyota šovasar ir lieliskā kārtībā.

Mūsu oriģinālās rezerves daļas par saprātīgu cenu nodrošinās, ka Tavas Toyota veiktspēja brīvdienās būs nevainojama. Tikai Toyota oriģinālās rezerves daļas ir Toyota konstruētas, pārbaudītas un apstiprinātas, lai Tavs automobilis šovasar būtu lieliskā kārtībā.

/
Salona gaisa filtrs
/
Automobiļa kopšanas produkti
Švīku aizkrāsotājs Touch-Up
/
Logu tīrītāju slotiņas
/
Bremžu uzlikas
un bremžu diski

Vairāk vietas, vēl lielāki piedzīvojumi

Vasaras brīvdienu komplekts

Vasaras brīvdienu komplekts – jumta bagāžnieks un velosipēdu turētājs, kas radīts un pārbaudīts tieši Tavai Toyota, sākot no 350 €.

Mūsu vasaras brīvdienu produkti ietver augstas kvalitātes Toyota oriģinālo aksesuāru klāstu, kas atbilst ikvienam dzīvesstilam. Sākot no pielāgojama jumta bagāžnieka un vieglas bagāžas kastes līdz bagāžas nodalījuma ieliktnim un paklājiņiem, Tev būs vēl vairāk vietas vēl lielākiem piedzīvojumiem.

/
Bagāžas kaste
/
Paklājiņi
/
Šķērstieņi
/
Velosipēdu turētājs
/
Deviņi padomi veiksmīgam un drošam braucienam

Lai būtu vislabākajā formā garam vasaras braucienam, vissvarīgākais ir kārtīgi sagatavoties. Ievēro šos vienkāršos padomus, un Tu būsi sagatavojis pašu svarīgāko savam vasaras braucienam.

Lasīt ceļvedi

Saistītās saites

Toyota oriģinālie amortizatori Toyota oriģinālie amortizatori Efektīvie amortizatori palīdz Tev izvairīties no nevienmērīgiem braucieniem Tavā Toyota, bet tie ir arī svarīgi brauciena drošībai. Toyota oriģinālie sajūgi Toyota oriģinālie sajūgi Pilnībā funkcionējošs sajūgs ir pirmās nepieciešamības detaļa, lai efektīvi un droši pārslēgtu pārnesumus, mainītu ātrumu un pilnībā kontrolētu braucienu. Toyota oriģinālās V siksnas Toyota oriģinālās V siksnas Tavas Toyota dzinējs ir atkarīgs no daudzu citu detaļu harmoniskas darbošanās, un šo detaļu darbību nodrošina V siksna. Toyota AdBlueTM  Toyota AdBlueTM Toyota AdBlueTM ir dīzeļa izplūdes šķidrums, kas samazina slāpekļa oksīdu (NOx) dīzeļdzinēju izplūdes gāzēs.
Jūsu sīkdatņu iestatījumi

Mēs šajā tīmekļa vietnē izmantojam sīkdatnes, lai sniegtu Jums labākus pakalpojumus. Ja piekrītat tam, turpiniet lietot šo tīmekļa vietni kā ierasts vai noskaidrojiet, kā izmainīt sīkdatņu iestatījumus, šeit.

Apstipriniet savus iestatījumus, ar ķeksīti atzīmējot lauciņu, ja piekrītat, vai izņemiet ķeksīti, ja nepiekrītat: