Toyota Extracare

Pagarini sava Toyota automobiļa garantiju par 1 vai 2 gadiem

Izvēloties Toyota Extracare paplašināto garantiju, tu vari turpināt baudīt daudzpusīgo automobiļa garantiju un pilnīgu sirdsmieru. Kā Toyota Extracare paplašinātās garantijas lietotājs tu vari būt drošs, ka uz automobili attiecas ražotāja garantija pat pēc Toyota sākotnējās garantijas termiņa beigām. Toyota Extracare paplašinātās garantijas priekšrocības atspoguļo mūsu apņemšanos rūpēties par tavu labsajūtu, kamēr tu esi Toyota īpašnieks. Mūsu mērķis ir nodrošināt, ka tavs automobilis ir drošs un uzticams un attaisno tavas cerības.

Kas tev jāzina

Ja Toyota automobilis ir jaunāks par 3 gadiem, tā nobraukums ir mazāks par 100 000 km un apkopes ir veiktas saskaņā ar Toyota noteikto apkopju grafiku, kas ir saskaņots pirms 01.01.2020., Toyota piedāvā pagarināt Toyota automobiļa garantijas periodu par 1 vai 2 gadiem. Toyota Extracare paplašinātā garantija stājas spēkā brīdī, kad beidzas rūpnīcas sākotnējās garantijas termiņš.

Toyota Eurocare tehniskās palīdzības programma

Iegādājoties Toyota Extracare paplašināto garantiju, tu papildus saņemsi Toyota Eurocare programmas pagarinājumu, bezmaksas tehnisko palīdzību uz ceļa. Eurocare pakalpojumi tiek sniegti garantijas periodā visās Eiropas Savienības valstīs.

/

Uzzināt vairāk

Toyota un pārstāvniecību sniegtā informācija saistībā ar Covid-19 Toyota un pārstāvniecību sniegtā informācija saistībā ar Covid-19 Mēs darām visu iespējamo, lai nodrošinātu, ka visi mūsu pakalpojumi ir pieejami pat pašreizējā ārkārtējā situācijā. Tomēr lūdzam ņemt vērā, ka Toyota pārstāvniecību darba laiks un piedāvātie pakalpojumi var atšķirties. Toyota salona gaisa filtrs – tīrs gaiss tavā automobilī Toyota salona gaisa filtrs – tīrs gaiss tavā automobilī Toyota salona gaisa filtrs aiztur piesārņojošo vielu iekļūšanu salonā, tādējādi saglabājot gaisu automobilī tīru un svaigu. Toyota garantija tavam sirdsmieram Toyota garantija tavam sirdsmieram Toyota sniedz 5 gadu (vai līdz 150 000 km) garantiju un 24/7 tehnisko palīdzību uz ceļa ikvienam savam automobilim. Papildus, Toyota nodrošina 10 gadu hibrīda vilces vilces akumulatora garantiju, un vismaz 24 mēnešu garantiju un tehnisko palīdzību uz ceļa Toyota Approved lietotajiem automobiļiem. Automobiļa vispārējā apskate Automobiļa vispārējā apskate Kad Jūs apmeklējat Toyota pilnvaroto servisu, mūsu mērķis ir nodrošināt profesionālu un caurspīdīgu pakalpojumu, kuram Jūs varat uzticēties, – ik reizi.