Toyota Extracare

Pagariniet Jūsu Toyota automašīnas garantiju par 1 vai 2 gadiem.

Izvēloties Toyota Extracare paplašināto garantiju, jūs varat turpināt baudīt daudzpusīgo automobiļa garantiju un pilnīgu sirdsmieru. Kā Toyota Extracare paplašinātās garantijas lietotājs jūs varat būt drošs, ka uz jūsu automobili attiecas ražotāja garantija pat pēc Toyota sākotnējās garantijas termiņa beigām. Toyota Extracare paplašinātās garantijas priekšrocības atspoguļo mūsu apņemšanos rūpēties par jūsu labsajūtu, kamēr jūs esat Toyota automobiļa īpašnieks. Mūsu mērķis ir nodrošināt, ka jūsu automobilis ir drošs un uzticams un attaisno jūsu cerības.

Kas jums jāzina

Ja jūsu Toyota automobilis ir jaunāks par 3 gadiem, tā nobraukums ir mazāks par 100 000 km un tehniskās apkopes ir veiktas saskaņā ar Toyota noteikto tehnisko apkopju grafiku, kas ir saskaņots pirms 01.01.2020., Toyota piedāvā pagarināt Toyota automobiļa garantijas periodu par vienu vai diviem gadiem. Toyota Extracare paplašinātā garantija stājas spēkā brīdī, kad beidzas rūpnīcas sākotnējās garantijas termiņš.

Toyota Eurocare tehniskās palīdzības programma

Iegādājoties Toyota Extracare paplašināto garantiju, Jūs papildus saņemsiet Toyota Eurocare programmas pagarinājumu, bezmaksas tehnisko palīdzību uz ceļa. Eurocare pakalpojumi tiek sniegti garantijas periodā visās Eiropas Savienības valstīs.

/

Uzzināt vairāk

Jo izturīgāks, jo labāk. Toyota Dakaras rallijā Jo izturīgāks, jo labāk. Toyota Dakaras rallijā Dakaras rallijā svarīgs ir ne tikai ātrums; vēl būtiskāka ir kvalitāte, izturība un uzticamība. Uzzini vairāk par TOYOTA GAZOO Racing dalību leģendārajā rallijā. Toyota garantija Tavam sirdsmieram Toyota garantija Tavam sirdsmieram Toyota sniedz 5 gadu (vai līdz 150 000 km) garantiju un 24/7 tehnisko palīdzību uz ceļa ikvienam savam automobilim. Papildus, Toyota nodrošina hibrīda akumulatora 10 gadu garantiju, un vismaz 24 mēnešu garantiju un tehnisko palīdzību uz ceļa TOYOTA PLUS lietotajiem automobiļiem. Informācija par atsaukuma kampaņām Informācija par atsaukuma kampaņām Toyota vissvarīgākais ir nodrošināt satiksmes dalībnieku drošību. Katru gadu jaunu īpašnieku atrod gandrīz 10 miljoni jaunu Toyota. Nelielai daļai no tām tiek konstatēts trūkums, kura dēļ drošības paaugstināšanai nepieciešama jauna rezerves daļa vai papildu apkopes darbi. Viena no tām var būt tava Toyota. Otrās paaudzes Toyota Mirai. Joprojām nulle emisiju. Otrās paaudzes Toyota Mirai. Joprojām nulle emisiju. Kļūstot par pasaules līderi 2014. gadā ar tās pirmo ūdeņraža sedanu, Toyota ir gatava sasniegt jaunas nulles emisiju degvielas šūnu elektrisko automobiļu (FCEV) tehnoloģiju virsotnes ar otrās paaudzes Mirai koncepciju..
Jūsu sīkdatņu iestatījumi

Mēs šajā tīmekļa vietnē izmantojam sīkdatnes, lai sniegtu Jums labākus pakalpojumus. Ja piekrītat tam, turpiniet lietot šo tīmekļa vietni kā ierasts vai noskaidrojiet, kā izmainīt sīkdatņu iestatījumus, šeit.

Apstipriniet savus iestatījumus, ar ķeksīti atzīmējot lauciņu, ja piekrītat, vai izņemiet ķeksīti, ja nepiekrītat: