Toyota Extracare

Pagarini sava Toyota automobiļa garantiju par 1 vai 2 gadiem

Izvēloties Toyota Extracare paplašināto garantiju, tu vari turpināt baudīt daudzpusīgo automobiļa garantiju un pilnīgu sirdsmieru. Kā Toyota Extracare paplašinātās garantijas lietotājs tu vari būt drošs, ka uz automobili attiecas ražotāja garantija pat pēc Toyota sākotnējās garantijas termiņa beigām. Toyota Extracare paplašinātās garantijas priekšrocības atspoguļo mūsu apņemšanos rūpēties par tavu labsajūtu, kamēr tu esi Toyota īpašnieks. Mūsu mērķis ir nodrošināt, ka tavs automobilis ir drošs un uzticams un attaisno tavas cerības.

Kas tev jāzina

Ja Toyota automobilis ir jaunāks par 3 gadiem, tā nobraukums ir mazāks par 100 000 km un apkopes ir veiktas saskaņā ar Toyota noteikto apkopju grafiku, kas ir saskaņots pirms 01.01.2020., Toyota piedāvā pagarināt Toyota automobiļa garantijas periodu par 1 vai 2 gadiem. Toyota Extracare paplašinātā garantija stājas spēkā brīdī, kad beidzas rūpnīcas sākotnējās garantijas termiņš.

Toyota Eurocare tehniskās palīdzības programma

Iegādājoties Toyota Extracare paplašināto garantiju, tu papildus saņemsi Toyota Eurocare programmas pagarinājumu, bezmaksas tehnisko palīdzību uz ceļa. Eurocare pakalpojumi tiek sniegti garantijas periodā visās Eiropas Savienības valstīs.

/

Uzzināt vairāk

Tehniskā palīdzība uz ceļa Tehniskā palīdzība uz ceļa Kā daļu no apņemšanās nodrošināt pilnīgu klientu apmierinātību, Toyota saviem klientiem ar prieku piedāvā Toyota Euro Care pakalpojumus 3 gadus. Toyota karšu atjauninājumi Toyota karšu atjauninājumi Nokļūsti ceļamērķī droši, pateicoties Toyota navigācijas sistēmas karšu atjauninājumiem