MOBILITĀTES RISINĀJUMI
Mobilitātes produkti
Radot inovācijas 85 gadu garumā, Toyota ir nonākusi līdz tās vērienīgākajai misijai: palīdzēt nodrošināt pārvietošanās brīvību visai cilvēcei. Tādēļ Toyota ir Starptautiskās Olimpiskās komitejas un Starptautiskās Paralimpiskās komitejas pasaules mēroga oficiālā mobilitātes partnere. Apskati produktus, kas nodrošinās mobilitāti 2020. gada Tokijas olimpiskajās spēlēs un pēc tām.
Uzzināt vairāk

Mobilitātes projekti
Pārvietošanās pa visu pasauli
Toyota tic, ka tad, kad mēs kustamies, mēs varam sasniegt neiespējamo. Tieši šī iemesla dēļ mēs sākām attīstīt mobilitātes projektus. Uzzini, ko tas nozīmē ratiņkrēslu motokrosa (WCMX) braucējai Lilijai Raisai (Lily Rice).
Uzzināt vairāk

Neiespējamie stāsti
Savieno visu pasauli
Šie sportisti mums atgādina, ka ar kaislību un neatlaidību nekas nav neiespējams. Uzzini vairāk par katru unikālo stāstu.
Uzzināt vairāk

Mēs izmantojam vietnes sīkdatnes

Sīkdatnes tiek izmantotas, lai uzlabotu lietotāja ērtības mūsu vietnē, sniegtu trešo personu pakalpojumus un rīkus, palīdzētu mums izprast un uzlabot vietnes darbību, kā arī reklāmas vajadzībām.

Mēs iesakām iespējot visas šīs sīkdatnes, bet, ja tam nepiekrīti, vari viegli tās mainīt, noklikšķinot uz sīkdatņu iestatījumu opcijas zemāk. Pilna informācija ir pieejama mūsu sīkdatņu politikā.