DROP BY DROP

NEIESPĒJAMAIS NOTIEK

Toyota tic, ka tad, kad mēs kustamies, mēs varam sasniegt neiespējamo. Visu, ko mēs darām, motivē palīdzēšana cilvēkiem pārsniegt pašiem savas cerības, un ikviena sīkākā rīcība ir solis pretī šī mērķa sasniegšanai.

Bet mēs esam arī ceļā uz savu neiespējamo misiju: sabiedrību, kas ir brīva no emisijām. Mūsu pirmais solis uz to ir Mirai, automobilis, kas emitē tikai ūdens lāses.

Tas ir stāsts, kā sasniegt neiespējamo soli pa solim, lāsi pa lāsei.

AUTOMOBILIS, KAS EMITĒ TIKAI ŪDENS LĀSES

 

/

No ārpuses Mirai var noturēt par parastu četru durvju sedanu. Tas ir tieši tik pat praktisks, drošs un viegli vadāms kā tradicionālie automobiļi, to var uzpildīt dažu minūšu laikā, un ar pilnu degvielas tvertni tas var nobraukt līdz pat 500 km. Atšķirība ir tāda, ka Mirai tvertne ir uzpildīta ar ūdeņradi, nevis benzīnu.

/

Mirai darbina moderna degvielas šūnu sistēma, kas hermētiskā tvertnē uzglabāto ūdeņraža degvielu pārvērš elektrībā. Ūdeņraža degvielas šūnu automobiļi ir līdzīgi nākamās paaudzes elektriskajiem automobiļiem, izņemot vienu unikālu īpašību: vienīgie to radītie izmeši ir ūdens. Nekādu kaitīgo oglekļa dioksīda un slāpekļa oksīdu emisiju vai kvēpu. Un nekādas uzlādes, tikpat vienkārša uzpilde kā tradicionālajiem automobiļiem.

/

Soli pa solim Mirai neiespējamo padara iespējamu. Visā pasaulē uzņēmumi, taksometru un automobiļu koplietošanas parki, un pat policija, kas vēlas samazināt savu autoparku ietekmi uz vidi, ir izvēlējušies revolucionāro nulles emisiju Mirai sniegtās priekšrocības.

MŪSU SABIEDRĪBAS PĀRVEIDOŠANA PAR SABIEDRĪBU, KAS IR BRĪVA NO EMISIJĀM

/

Mūsu pasaulei ir nepieciešams jauns jaudas avots, ilgtspējīga sistēma, kas aizvietotu fosilās degvielas. Atbilde? Ūdeņradis. Ražots ar atjaunojamās enerģijas, piemēram, saules un vēja, palīdzību, ūdeņradis ir pilnīgi brīvs no oglekļa, un, pretēji citiem enerģijas avotiem, to ir viegli uzglabāt un pārvadāt lielos apjomos. Taču vislabākā ziņa ir tāda, ka vienīgais ūdeņraža galaprodukts ir ūdens.

/

Pārmaiņas nenotiks vienā dienā, bet ūdeņradis maina transporta būtību – ar katru dienu aizvien vairāk. Patiesībā līdz 2050. gadam ūdeņradis varētu veidot gandrīz vienu piekto daļu no kopējā enerģijas patēriņa. No jaudas nodrošināšanas automobiļiem un rūpnīcām līdz mājokļu un biroju apsildei, mēs nenogurstoši strādājam, lai īstenotu savu vīziju par uz ūdeņradi balstītu, no emisijām brīvu sabiedrību.

Galu galā, tas ir mūsu neiespējamais. Un soli pa solim – mēs esam apņēmušies to īstenot.

Kā mēs neiespējamo padarām par realitāti

/
Degvielas šūnu autobusi Toyota Sora degvielas šūnu autobusa koncepts izmanto Mirai izstrādāto Toyota degvielas šūnu sistēmu. Sniedzot izcilu vides veiktspēju bez CO2 emisijām vai citiem kaitīgiem izmešiem, Sora var izmantot pat kā ārkārtas jaudas avotu katastrofu vietās. Toyota plāno līdz 2020. gada Tokijas olimpiskajām un paralimpiskajām spēlēm ieviest vairāk nekā 100 Sora autobusus, galvenokārt Tokijas metropolē.
/
Degvielas šūnu kravas automobiļi Kopš pirmajiem izmēģinājumiem 2017. gada aprīlī Projektu portāla "Alpha" kravas automobilis ir nobraucis vairāk nekā 10 000 jūdzes testos un reālās pasaules pārvadājumos Longbīčas un Losandželosas ostās, izdalot tikai un vienīgi ūdens tvaikus. Jaunais kravas automobilis, saukts par "Beta", ir palielinājis nobraucamo attālumu ar vienu uzpildi līdz vairāk nekā 300 jūdzēm, paaugstinot ostu nulles emisiju kravas automobiļu kapacitāti un vēl vairāk samazinot pārvadāšanas operāciju ietekmi uz vidi.
/
Degvielas šūnu pacēlāji Savā Motomači ražotnē Tojotas pilsētā Toyota izmanto vairāk nekā 20 degvielas šūnu pacēlājus, kas izgatavoti Toyota Industries Corporation. Rūpnīcā ir uzbūvēta arī ūdeņraža uzpildes stacija tieši degvielas šūnu pacēlāju uzpildes vajadzībām. Toyota nolūks ir turpināt aizvietot pašreizējos tradicionālos pacēlājus ar to degvielas šūnu versijām, līdz 2020. gadam Motomači ražotnē kopumā izmantojot no 170 līdz 180 degvielas šūnu pacēlājus.
/
Degvielas šūnu enerģija Lai samazinātu Longbīčas ostas Toyota loģistikas centra CO2 emisijas, Toyota būvē Tri-Gen spēkstaciju, kas būs pasaulē pirmā megavatu liela karbonāta degvielas šūnu spēkstacija uz ūdeņraža bāzes. 100% atjaunojamo enerģiju spēkstacija izmantos lauksaimniecības atkritumus, lai ražotu ūdeni, elektrību un ūdeņradi, kas nodrošinās Toyota loģistikas pakalpojumu (TLS) sniegšanu Longbīčas ostā.

Vairāk par ūdeņradi

Informācija par atsaukuma kampaņām Informācija par atsaukuma kampaņām Toyota vissvarīgākais ir nodrošināt satiksmes dalībnieku drošību. Katru gadu jaunu īpašnieku atrod gandrīz 10 miljoni jaunu Toyota. Nelielai daļai no tām tiek konstatēts trūkums, kura dēļ drošības paaugstināšanai nepieciešama jauna rezerves daļa vai papildu apkopes darbi. Viena no tām var būt tava Toyota. Otrās paaudzes Toyota Mirai. Joprojām nulle emisiju. Otrās paaudzes Toyota Mirai. Joprojām nulle emisiju. Kļūstot par pasaules līderi 2014. gadā ar tās pirmo ūdeņraža sedanu, Toyota ir gatava sasniegt jaunas nulles emisiju degvielas šūnu elektrisko automobiļu (FCEV) tehnoloģiju virsotnes ar otrās paaudzes Mirai koncepciju.. Jaunais Toyota PROACE CITY un PROACE CITY VERSO Jaunais Toyota PROACE CITY un PROACE CITY VERSO Gatavs darbam reizē ar jums. Oriģinālie Toyota aksesuāri Oriģinālie Toyota aksesuāri Oriģinālie Toyota aksesuāri padarīs Toyota vēl pievilcīgāku, personiskāku un praktiskāku. Toyota piedāvā plašu aksesuāru klāstu ikvienam un jebkuras paaudzes modelim. Izvēlies aksesuārus savai Toyota.
Mēs izmantojam vietnes sīkdatnes

Sīkdatnes tiek izmantotas, lai uzlabotu lietotāja ērtības mūsu vietnē, sniegtu trešo personu pakalpojumus un rīkus, palīdzētu mums izprast un uzlabot vietnes darbību, kā arī reklāmas vajadzībām.

Mēs iesakām iespējot visas šīs sīkdatnes, bet, ja tam nepiekrīti, vari viegli tās mainīt, noklikšķinot uz sīkdatņu iestatījumu opcijas zemāk. Pilna informācija ir pieejama mūsu sīkdatņu politikā.