e-PALETTE
Attēlots koncepta automobilis.
Jauns mobilitātes pakalpojums ikvienam.
Toyota pirmais BEV, e-Palette, ir speciāli izstrādāts Autono-MaaS*, un automobiļa 2020. gada Tokijas olimpiskajām un paralimpiskajām spēlēm pielāgotā versija nodrošinās sportistu un darbinieku pārvietošanos automatizētos maršruta pārvadājumos olimpiskajā un paralimpiskajā ciematā ar duci vai vairāk automobiļiem.
Jauda
Elektriskā
Navigācija
Automatizēta braukšana
PIEMĒROTS VISIEM
Pakalpojumi, kas ir pielāgojami klientu vajadzībām.
e-Palette ir pielāgojams daudzos veidos, gluži kā jaunu toņu radīšana, sajaucot krāsas uz paletes. Pateicoties līdzenajam un plašajam iekšējās telpas izkārtojumam ar zemu grīdu un bez jebkādiem šķēršļiem, aprīkojumu iespējams uzstādīt atbilstoši lietotāja vajadzībām, piemēram, lai nodrošinātu braucienu koplietošanu, padarītu automobili par viesnīcas numuriņu vai pielāgotu to iepirkšanās braucieniem.
Uzņēmumiem
Kopā, gudrāk.
Toyota kā mobilitātes pakalpojumu platformu ieviesēja koncentrējas uz jaunu un pievilcīgu iespēju radīšanu partneriem, lai palīdzētu paplašināt to vērtību radīšanas ķēdi un uzlabot klientu ikdienu. e-Palette ir viena no sociālās mobilitātes iespējām šīs vīzijas īstenošanai. Toyota mērķis ir to paveikt, sadarbojoties ar citiem pakalpojumu sniedzējiem un tehnoloģiju attīstības uzņēmumiem.
Jūsu sīkdatņu iestatījumi

Mēs šajā tīmekļa vietnē izmantojam sīkdatnes, lai sniegtu Jums labākus pakalpojumus. Ja piekrītat tam, turpiniet lietot šo tīmekļa vietni kā ierasts vai noskaidrojiet, kā izmainīt sīkdatņu iestatījumus, šeit.

Apstipriniet savus iestatījumus, ar ķeksīti atzīmējot lauciņu, ja piekrītat, vai izņemiet ķeksīti, ja nepiekrītat: