JPN TAXI
Ērtības ar tradicionālā dizaina saknēm.
JPN Taxi ir jauns taksometru parks Japānā, kas paredzēts plašam pasažieru lokam — no bērniem līdz vecāka gadagājuma cilvēkiem un pat tiem, kas atrodas ratiņkrēslos. Automobiļa dizains ir radīts ar mērķi aizstāt Japānā plaši pazīstamos taksometrus ar uzlabotu koptēlu un modernām funkcijām. Tradicionālā koiai (indigo) krāsa piešķir taksometriem tradicionālu izskatu, tomēr tie piedāvā mūsdienīgas ērtības.
Motors
Hibrīda elektromotors
Degvielas ekonomija
19,4 km/l
Platas, bīdāmas sānu durvis
Motorizēts
PĒTNIECĪBA UN IZSTRĀDE
Segvārds: Team Rickshaw.
Toyota inženieru komanda, kas tika nodēvēta par “Team Rickshaw”, automobiļa izstrādes procesa ietvaros izmantoja genchi genbutsu pieeju, kas tulkojumā nozīmē “došanās uz avotu, lai uzzinātu faktus”. Inženieri novēroja taksometru firmas, sabiedriskās labklājības iespējas un ekspertus visā Japānā. Viņi veica izpēti par taksometru lietojumu lielākajās pilsētās tūrisma objektos, katastrofu skartajās vietās un slimnīcās. Viņi pat pavadīja laiku kopā ar taksometru vadītājiem, lai pa īstam izprastu viņu ikdienu, ar mērķi izveidot pēc iespējas labāku taksometru.
Universāls dizains plašam cilvēku lokam.
PIEEJAMĪBA
Universāls dizains.
JPN Taxi tika izstrādāts, ņemot vērā vajadzību nodrošināt piekļuvi plašam pasažieru lokam. Tajā iestrādāta ratiņkrēslu rampa, kā arī ir daudz vietas pasažieriem. Šāda veida dizains, kas nodrošina piekļuvi visiem, ir būtisks paplašinātas un progresīvas mobilitātes nākotnei. Automobilis būs apskatāms gaidāmajās 2020. gada Tokijas olimpiskajās un paralimpiskajās spēlēs.
Jūsu sīkdatņu iestatījumi

Mēs šajā tīmekļa vietnē izmantojam sīkdatnes, lai sniegtu Jums labākus pakalpojumus. Ja piekrītat tam, turpiniet lietot šo tīmekļa vietni kā ierasts vai noskaidrojiet, kā izmainīt sīkdatņu iestatījumus, šeit.

Apstipriniet savus iestatījumus, ar ķeksīti atzīmējot lauciņu, ja piekrītat, vai izņemiet ķeksīti, ja nepiekrītat: