LQ
Attēlots koncepta automobilis.
Veido emocionālu saikni ar tā vadītāju
Agrāk mūsu mīlestība pret automobiļiem bija balstīta uz to spēju aizvest mūs uz attālām vietām un ļaut vaļu mūsu piedzīvojumiem. Tehnoloģiju attīstība sniedz mums iespēju pielāgot klientu dzīvesveidu jaunām aizrautības un iesaistīšanās iespējām. Ar LQ Toyota ar lepnumu piedāvā automobili, kas var sniegt personalizētu pieredzi, apmierināt katra autovadītāja unikālās mobilitātes vajadzības un izveidot vēl ciešāku saikni starp automobili un tā vadītāju.
Piedziņa
Ar akumulatoru darbināms elektris-kais automobilis
EV braukšanas diapazons
Apmēram 300 km
Vietu skaits
4
Yui — mobilitātes eksperts un AI palīgs
“LQ” ir koncepta automobilis, kurā izmantotas progresīvas tehnoloģijas, lai veidotu emocionālu saikni starp automobili un tā vadītāju saskaņā ar galveno attīstības tēmu “mācīties, augt, mīlēt”. LQ ir aprīkots ar automatizētām braukšanas iespējām un “Yui”, jaudīgu un interaktīvu palīgu ar mākslīgo intelektu, kas mācās no vadītāja un sniedz personalizētu mobilitātes pieredzi. Nosaukums “LQ” izsaka Toyota cerību, ka šī pieeja veicinās tādu nākotnes automobiļu attīstību, kas uzlabo attiecības starp automobili un tā vadītāju.
Šī tehnoloģija ir izstrādāta ar mērķi sniegt drošību, sirdsmieru un ērtu pārvietošanās pieredzi.
LQ ir aprīkots ne tikai ar SAE 4. līmenim atbilstošu automatizētas braukšanas funkciju, bet arī ar automatizētu stāvvietā novietošanas sistēmu, kas nodrošina piekļuvi un ērtības. Papildinātās realitātes priekšējais ekrāns (AR-HUD) sniedz plašāku vadītājam paredzētās informācijas attēlošanas laukumu, uzlabojot braukšanas drošību. LQ uzlabotā sēdvietu sistēma sastāv no vairākām sēdeklī iestrādātām piepūšamām gaisa kabatām un sēdekļu gaisa kondicionēšanas sistēmas. Atkarībā no situācijas sistēmas palīdz vadītājam palikt nomodā vai atpūsties.
Intuitīva saziņa.
LQ izmanto jumta un grīdas paklājiņu zonas kā intuitīvu saziņas platformu informācijas apmaiņai starp automobili un pasažieriem. Iestrādātais apgaismojums attēlo dažādas krāsas, lai norādītu uz automatizētu vai manuālu braukšanas režīmu, un izgaismo dažādas grīdas zonas, lai norādītu, ar kuru pasažieri Yui sazinās. Izmantojot tā priekšējos lukturos uzstādīto digitālo mikrospoguļa ierīci (DMD), LQ var cilvēkiem automobiļa iekšienē un ārpus tā nodot dažāda veida informāciju, piemēram, par ceļa seguma apstākļiem. Sistēma var aktivizēt vienu miljonu iestrādātu miniatūru spoguļu, lai projicētu dažādas figūras uz ceļa.
Dizains: Visaptverošs
LQ interjers ir veidots ar futūristisku, uz priekšu vērstu siluetu, ar centrā izvietotu Yui instrumentu paneli un līnijām, kas no automobiļa iekšpuses plūst pāri tā virsbūvei. Minimālisma interjers ir plūstošs un tīrs, kurā galvenie elementi, piemēram, gaisa kondicioniera ventilācijas atveres, ir paslēpti aiz neredzamām aizliktnēm. Ar 3D tehniku izdrukātā viduskonsole ir nostiprināta ar topoloģijas optimizācijas dizaina metodi, kas nodrošina optimālu izturību un uzlabotu automobiļa salona dizainu ar vadītājam mazāk redzamām atbalsta konstrukcijām. Ārējo durvju stikli ir nemanāmi savienoti ar automašīnas iekšieni, radot plūstošu un elegantu dizainu.
Jūsu sīkdatņu iestatījumi

Mēs šajā tīmekļa vietnē izmantojam sīkdatnes, lai sniegtu Jums labākus pakalpojumus. Ja piekrītat tam, turpiniet lietot šo tīmekļa vietni kā ierasts vai noskaidrojiet, kā izmainīt sīkdatņu iestatījumus, šeit.

Apstipriniet savus iestatījumus, ar ķeksīti atzīmējot lauciņu, ja piekrītat, vai izņemiet ķeksīti, ja nepiekrītat: