MIRAI CONCEPT
Attēlots koncepta automobilis.
Nākamās paaudzes nulles emisiju degvielas šūnu elektriskais automobilis.
2014. gadā pārdošanā nonākušais pirmās paaudzes Toyota Mirai pierādīja ūdeņraža izmantošanas globālo potenciālu tīras un ilgtspējīgas mobilitātes nodrošināšanai, apvienojot braukšanas attālumu ar uzpildes laiku, kas ir tikpat īss cik parastajiem automobiļiem, kā arī tīru ūdeni emisiju vietā. Mirai Concept ir otrās paaudzes Mirai pēdējās attīstības fāzes modelis. Pilnībā pārveidotais Mirai atspoguļo būtisku degvielas šūnu elektrisko automobiļu (FCEV) attīstības posmu un ūdeņraža sabiedrības potenciālu, jo tas var lepoties ar ievērojami plašāku diapazonu, uzlabotu braukšanas veiktspēju un elegantu, sportisku dizainu, kas nodrošina braukšanas komfortu un sniedz vairāk vietas pasažieriem.
Piedziņas sistēma
Aizmugures piedziņa
Diapazons
Palielinājums par 30%
Vietu skaits
5
Stilīgs un moderns transportlīdzeklis, kas sniedz uzlabotu braukšanas pieredzi.
Izstrādājot Mirai Concept, mūsu mērķis bija radīt automobili, ar ko klienti vēlēsies braukt nepārtraukti, automobili ar aizraujošu un pievilcīgu dizainu un tik dinamisku veiktspēju un izcilu vadāmību, kas patīkami pārsteigs ikvienu vadītāju. Mirai Concept automobilim ir dinamisks ārējais dizains, kas ietver zemas līnijas, elegantas proporcijas, plūstošu, aerodinamisku virsbūvi un 20 collu riteņus, kas kopā veido spēcīgu un atšķirīgu koptēlu. Tas tiks prezentēts jaunā virsbūves krāsā (Force Blue Multiple Layers), kurā izcila spilgtuma un dziļuma radīšanai tiek izmantotas vairākas krāsas kārtas. Salons ieskauj vadītāju, nodrošinot vienkāršu, modernu telpu, kas rada siltuma un komforta sajūtu.
Būtiski braukšanas veiktspējas uzlabojumi.
Toyota jaunākā modulārā platforma tika izstrādāta ar mērķi pielāgoties dažādiem Toyota piedziņas veidiem, ieskaitot ūdeņraža degvielas šūnu sistēmu, un tā nodrošina lielāku Mirai Concept virsbūves stabilitāti, kas uzlabo manevrēšanas spēju un reakciju, savukārt automobiļa zemais smaguma centrs nodrošina izcilu vadāmību. Degvielas šūnu sistēmas uzlabojumi nodrošina palielinātu braukšanas diapazonu, sniedzot lineāru, vienmērīgu reakciju kustības un paātrinājuma uzsākšanai, kas precīzi atbilst vadītāja darbībām ar gāzes pedāli. Vadāmība pa līkumainiem ceļiem ir viegla un ērta, savukārt, braucot pa šoseju, ir iespējams pa īstam izjust automobiļa spēku jebkurā ātrumā.
Nākamais FCEV tehnoloģiju attīstības posms.
Nākamās paaudzes Mirai ietver pilnībā pārveidotu degvielas šūnu sistēmu ar degvielas šūnu bloku, kas nodrošina ievērojami uzlabotu veiktspēju. Papildus tas ietver mērķi palielināt braukšanas diapazonu par 30% salīdzinājumā ar pašreizējo versiju, pateicoties paaugstinātai ūdeņraža glabāšanas ietilpībai.
Jūsu sīkdatņu iestatījumi

Mēs šajā tīmekļa vietnē izmantojam sīkdatnes, lai sniegtu Jums labākus pakalpojumus. Ja piekrītat tam, turpiniet lietot šo tīmekļa vietni kā ierasts vai noskaidrojiet, kā izmainīt sīkdatņu iestatījumus, šeit.

Apstipriniet savus iestatījumus, ar ķeksīti atzīmējot lauciņu, ja piekrītat, vai izņemiet ķeksīti, ja nepiekrītat: