MOBILITĀTES PROJEKTI

Kustības spēks ir spēja palīdzēt cilvēkiem sasniegt neiespējamo visā pasaulē. Toyota mobilitātes iniciatīvas atrod, izgaismo, paātrina šos stāstus un paceļ tos jaunā līmenī, jo tad, kad mēs varam brīvi pārvietoties, viss ir iespējams.

Hibrīda skeitparks
Toyota hibrīda skeitparks tika izveidots, lai iekļautu lielāku daļu sportistu, kas pārvietojas uz dažādiem riteņiem. Tas tika izveidots, lai sniegtu skeitbordistiem, velosipēdistiem un WCMX braucējiem vienlīdzīgu piekļuvi kustības spēkam.
Uzzināt vairāk

Paralimpiskās tehnoloģijas
TOYOTA GAZOO Racing inženieri cieši sadarbojās ar paralimpisko spēļu zelta medaļas ieguvēju Andreu Eskau (Andrea Eskau), nodrošinot viņas ar roku vadāmajam velosipēdam vēl nebijušu veiktspēju.
Uzzināt vairāk

Mēs izmantojam vietnes sīkdatnes

Sīkdatnes tiek izmantotas, lai uzlabotu lietotāja ērtības mūsu vietnē, sniegtu trešo personu pakalpojumus un rīkus, palīdzētu mums izprast un uzlabot vietnes darbību, kā arī reklāmas vajadzībām.

Mēs iesakām iespējot visas šīs sīkdatnes, bet, ja tam nepiekrīti, vari viegli tās mainīt, noklikšķinot uz sīkdatņu iestatījumu opcijas zemāk. Pilna informācija ir pieejama mūsu sīkdatņu politikā.