e-Palette trīs ceturtdaļu priekšpuses skats.
Attēloti Toyota prototips. Nav pārdošanā.
e-Palette
Jauns mobilitātes pakalpojums ikvienam.
e-Palette ir nākamās paaudzes ar akumulatoru darbināms elektriskais automobilis (BEV), kas īpaši radīts konceptam “Mobilitāte kā pakalpojums” (MaaS*) un kurā izmantotas tādas tehnoloģijas kā elektrifikācija, kā arī savienotā un automatizētā braukšana. e-Palette nodrošina transporta un komercijas pakalpojumus, lai atvieglotu klientu ikdienu.
*“Autonomitāte” un “Mobilitāte kā pakalpojums” raksturo Toyota mobilitātes pakalpojumus, kuros izmantoti automatizēti transportlīdzekļi.
Vecmāmiņa sveicina mazbērnu, izmantojot T-TR1 robota dabiskā izmēra ekrānu.
Attēloti Toyota prototips. Nav pārdošanā.
T-TR1
Virtuālās mobilitātes roboti, kas pastiprina cilvēku spējas.
Toyota T-TR1 koncepta robots parāda virtuālās mobilitātes potenciālu un to, kā robotika var pastiprināt cilvēka spēju uzturēt saikni ar cilvēkiem un vietām.
LQ apvieno elektrisku dzinēju, mākslīgo intelektu un futūristisku dizainu.
Attēloti Toyota prototips. Nav pārdošanā.
LQ
Veido emocionālu saikni ar tā vadītāju.
LQ ir koncepta automobilis, kurā izmantotas progresīvas tehnoloģijas, lai veidotu emocionālu saikni starp automobili un tā vadītāju saskaņā ar galveno attīstības tēmu “mācīties, augt, mīlēt”. LQ ir aprīkots ar automatizētām braukšanas iespējām un “Yui”, jaudīgu un interaktīvu palīgu ar mākslīgo intelektu, kas mācās no vadītāja un sniedz personalizētu mobilitātes pieredzi. Nosaukums LQ izsaka Toyota cerību, ka šī pieeja veicinās tādu nākotnes transportlīdzekļu izstrādi, kas uzlabo attiecības starp automobili un tā vadītāju.
Toyota radīts humanoīdais robots T-HR3 ar baltiem virsbūves paneļiem un melniem kustīgiem savienojumiem.
Attēlots Toyota prototips. Nav pārdošanā.
T-HR3
Atsaucīga un attālināti vadāma robotika.
T-HR3, kas izstrādāta, lai atdarinātu cilvēka kustību maigos pieskārienus, palīdz paplašināt cilvēku mobilitāti viņu pašu mājās vai darbinieku spējas un drošību darba vietā.
Pilnīgi jaunais Toyota Mirai zilā krāsā, sānskats.
Attēloti Toyota prototips.
Pilnīgi jaunais Mirai
Nākamais FCEV tehnoloģiju posms.
Pilnībā pārveidotais Mirai ir nozīmīgs solis degvielas šūnu elektrisko automobiļu (FCEV) un potenciālās ūdeņraža sabiedrības attīstībai.
Ūdeņraža degvielas šūnu autobuss ar uzrakstu “FUEL CELL BUS” uz tā displejiem.
Attēlots Toyota prototips.
Sora – degvielas šūnu elektriskais autobuss
Ērts un videi draudzīgs.
Degvielas šūnu elektriskais autobuss, kura nosaukums veidots no ūdens cikla: debesis, okeāns, upe, gaiss (sky, ocean, river, air), ir ieguvis atjauninātu formu un funkcijas, lai uzlabotu visu iedzīvotāju mobilitāti, vienlaikus aizsargājot vidi no kaitīgajām CO2 emisijām.
Visas trīs gājēju zonas ar akumulatoru darbināmo elektrisko automobiļu modeļu versijas.
Attēloti Toyota prototips. Nav pārdošanā.
Gājēju zonas BEV modeļi
Ideāli piemēroti īsiem braucieniem.
Stilīgais un videi draudzīgais gājēju zonas BEV (ar akumulatoru darbināms elektriskais automobilis) palīdz pasažieriem ātri pārvietoties īsos attālumos pilsētā. Toyota nodrošinās tās izstrādāto personīgās pārvietošanās ierīču stāvversijas drošības un medicīnas personālam 2020. gada Tokijas olimpisko un paralimpisko spēļu norises vietās un ārpus tām.
Pieejamais cilvēku transportētājs ar izlaistu ratiņkrēslu rampu, trīs ceturtdaļu priekšpuses skats.
Attēloti Toyota prototips. Nav pārdošanā.
APM (Accessible People Mover – pieejamais cilvēku transportētājs)
Pielāgojas tavai mobilitātei.
APM (Accessible People Mover – pieejamais cilvēku transportētājs) ir mobilitātes transportlīdzeklis, kas īpaši paredzēts izmantošanai 2020. gada Tokijas olimpiskajās un paralimpiskajās spēlēs. Ar redzējumu “Mobilitāte visiem” APM piedāvā “pēdējās jūdzes” risinājumu, kas palīdz uz pasākumiem un norises vietām nogādāt pēc iespējas vairāk cilvēku, tostarp sportistus un spēļu darbiniekus, kā arī visu veidu apmeklētājus.
Jaunais JPN Taxi ar uzrakstu “JPN TAXI” uz jumta zīmes un priekšējā režģa, skats no priekšpuses.
Attēloti Toyota prototips.
JPN Taxi
Iemieso japāņu viesmīlības garu.
JPN Taxi ir veidots tradicionālajā japāņu tonī koiai (indigo), kas simbolizē drošību, cieņu un formalitāti. Bet aiz tā bīdāmajām durvīm atrodams pielāgojams interjers, kas būs piemērots plašam pasažieru lokam.