TOYOTA PARALIMPISKĀS TEHNOLOĢIJAS
Toyota inženieri un vairākkārtējā paralimpisko spēļu zelta medaļas ieguvēja Andrea Eskaua (Andrea Eskau) ir kopā apņēmušies paplašināt riteņbraukšanas sporta robežas.
IEPAZĪSTINĀM
Andrea Eskaua
Andrea Eskaua ir ieguvusi četras zelta un vienu sudraba medaļu kā paralimpiskā sportiste, kas izmanto ar rokām vadāmu velosipēdu. Viņa ir ieguvusi arī četras zelta, četras sudraba un divas bronzas medaļas ziemas paralimpiskajās spēlēs. Tagad viņa sadarbojas ar Toyota, lai vēl vairāk uzlabotu savu sniegumu.
Paralimpisko tehnoloģiju spēks
Inženiera Rodžera Kiršnera (Roger Kirschner) ķermeņa kreisā puse ir paralizēta jau kopš dzimšanas. Viņa vecāki bija profesionāli sacīkšu braucēji, un viņš nevēlējas atpalikt no viņu ātrā dzīvesveida. Andrea Eskaua (Andrea Eskau) guva muguras traumas pēc tam, kad cieta avārijā ar velosipēdu. Arī viņa neļāva tam sevi apstādināt un nolēma piedalīties paralimpiskajās spēlēs.

Pat pēc četru zelta medaļu izcīnīšanas vasaras un vēl četru zelta medaļu izcīnīšanas ziemas paralimpiskajās spēlēs viņas apņēmība braukt vēl ātrāk bija spēcīga. Rodžers un Andrea sadarbojās ar Toyota inženieru komandu, lai turpinātu uzlabot viņas izmantoto ar rokām vadāmo velosipēdu. Šobrīd viņas jaunais velosipēds ir par 30 % vieglāks un optimizēts, lai viņa varētu parādīt savu labāko sniegumu.
Es paskatījos uz man priekšā esošo rokas velosipēdu un uzreiz to sajutu. Tam bija vajadzīgs jauna koncepcija... vairāk izturības, bet mazāk svara. Ir tik aizraujoši iedomāties, ka es runāju ar sacensību dalībnieku un auto vienā personā, jo viņa pati šo sacīkšu auto virza uz priekšu.
RODŽERS KIRŠNERS (ROGER KIRSCHNER)
Inženieris
/

Mobilitātes tehnoloģijas
Toyota inženieru komanda pielietoja TOYOTA GAZOO Racing izmantoto tehnoloģiju, lai palīdzētu Andreai izveidot ar rokām vadāmu velosipēdu, kas ir vieglāks un izturīgāks nekā tie, ar ko viņa tika pārvietojusies iepriekš.


Mobilitātes vīzija
Toyota uzskata, ka mobilitāte var nodrošināt vienlīdzīgu piekļuvi visiem. Sadarbība ar tādiem sportistiem kā Andrea ir tikai viens piemērs tam, kā Toyota palīdz cilvēkiem ar dažādām fiziskajām spējām pilnībā īstenot savu potenciālu.

Sadarbība ar sportistiem
Toyota un Andrea pēdējo septiņu gadu laikā ir kopīgi darbojušās dažādos projektos, tostarp īpaši viņai pielāgotu slēpošanas kamanu izstrādē. Mēs esam apņēmušies sniegt mūsu sportistiem rīkus, kas viņiem ir nepieciešami, lai izjustu kustības spēku.


Olimpiskās un paralimpiskās spēles
Kā Starptautiskās Olimpiskās komitejas un Starptautiskās Paralimpiskās komitejas pasaules mēroga oficiālā mobilitātes partnere Toyota ir apņēmusies atbalstīt cilvēka potenciāla pilnveidošanu caur kustības spēku un palīdzēt olimpiskajiem un paralimpiskajiem censoņiem sasniegt savus mērķus, uzlabojot piekļuvi, atpazīstamību un tehnoloģijas. Caur šīm partnerībām Toyota cenšas iedvesmot cilvēkus visā pasaulē spert pirmos soļus savu sapņu īstenošanā neatkarīgi no viņu dzimuma, vecuma, tautības vai kustību traucējumiem, jo Toyota tic, ka tad, kad mēs kustamies, mēs varam sasniegt neiespējamo.

/

TOYOTA GAZOO Racing
Toyota dalībai autosportā ir īpašs mērķis: uzlabot ne tikai mūsu automobiļus, bet arī to cilvēku spējas, kuri tos ražo. Tā ir bijusi Toyota kā autoražotāja filozofija kopš mūsu dibinātāja Kičiro Tojoda (Kiichiro Toyoda) laikiem. Autosporta ekstrēmie apstākļi atklāj pilnu automobiļu potenciālu. Potenciālu, ko nav iespējams atklāt, pārvietojoties ar automobili ikdienā. Autosports ļauj mums pārbaudīt automobiļu veiktspējas robežas un pārkāpt šīs robežas, lai mēs spētu radīt vēl labākus automobiļus.

Mēs izmantojam vietnes sīkdatnes

Sīkdatnes tiek izmantotas, lai uzlabotu lietotāja ērtības mūsu vietnē, sniegtu trešo personu pakalpojumus un rīkus, palīdzētu mums izprast un uzlabot vietnes darbību, kā arī reklāmas vajadzībām.

Mēs iesakām iespējot visas šīs sīkdatnes, bet, ja tam nepiekrīti, vari viegli tās mainīt, noklikšķinot uz sīkdatņu iestatījumu opcijas zemāk. Pilna informācija ir pieejama mūsu sīkdatņu politikā.