SORA —DEGVIELAS ŠŪNU ELEKTRISKAIS AUTOBUSS
Tīrāka nākotne slēpjas tur, kur ūdeņradis satiek skābekli.
Mēs virzāmies nākotnē ar degvielas šūnu sabiedrisko transportu, lai aizstātu tradicionālos fosilās degvielas autobusus. Sora (saīsinājums no ūdens cikla: debesis, okeāns, upe, gaiss (sky, ocean, river, air)) pārvietojas pa ceļu Tokijā, vedot pasažierus pretī ērtai un modernai mobilitātes nākotnei bez emisijām.
PIEDZIŅA
Toyota degvielas šūnu sistēma (TFCS)
DROŠĪBA
Sadursmes novēršanas sistēma
IETILPĪBA
79
Ilgtspējība
Ērts un videi draudzīgs.
Ar tīru, atjaunojamu ūdeņradi darbināmais Sora autobuss iemieso to, ko autopārvadājumu joma spēj sasniegt nākotnē. Tas vairs nav tikai veids, kā nokļūt no punkta A uz punktu B — mēs to padarām sabiedriskāku, ilgtspējīgāku, progresīvāku un pieejamāku. Tā ir mūsu uz cilvēkiem orientētā dizaina būtība. Tā ir mobilitātes nākotne, kur vienīgais automobiļa blakusprodukts ir ūdens.
Sora: debesis, okeāns, upe, gaiss
Tehnoloģijas
Gudrāka pārvietošanās.
Futūristiskais dizains un pārsteidzošie LED gaismu elementi nav tikai ārišķība. Sora autobusi spēj sazināties savā starpā braucot kolonnās, taupīt enerģiju un pilnveidot pārbraucienus. Tos var izmantot kā enerģijas avārijas avotus ar 235 kWh* jaudu ārkārtas situācijās. Iekšpusē esošie sēdekļi tiek automātiski nolocīti, kad netiek izmantoti (vispirms izmēģināti Japānā), atbrīvojot vietu stāvošiem pasažieriem un ratiem.
*Pieejamā jauda un jaudas daudzums var atšķirties atkarībā no barošanas bloka veiktspējas, atlikušā ūdeņraža daudzuma un enerģijas patēriņa.
Jūsu sīkdatņu iestatījumi

Mēs šajā tīmekļa vietnē izmantojam sīkdatnes, lai sniegtu Jums labākus pakalpojumus. Ja piekrītat tam, turpiniet lietot šo tīmekļa vietni kā ierasts vai noskaidrojiet, kā izmainīt sīkdatņu iestatījumus, šeit.

Apstipriniet savus iestatījumus, ar ķeksīti atzīmējot lauciņu, ja piekrītat, vai izņemiet ķeksīti, ja nepiekrītat: